logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Абітурієнтам

Стати частиною великої аграрної родини ВНАУ, яка впевнено крокує вперед до здійснення мрій та звершення нових планів і задумів - це престижно і перспективно. Потужна команда лідерів і професіоналів своєї справи щоденно допомагатиме вам реалізовувати найзаповітніші цілі, даруючи вам найцінніше: частинку своєї душі, глибоку життєву мудрість, ґрунтовні знання й професійні вміння, ви навчитеся долати труднощі, ламати стереотипи, досягати все нових вершин фахової майстерності.

Наш навчальний заклад відомий своїми визначними творчими та науковими здобутками не тільки у нашій державі, але й далеко за її межами. З дипломом нашого університету Ваша професійна кар’єра обов’язково буде успішною!  Можливість стажування за кордоном відкриє перед вами нові горизонти, сприятиме появі нових грандіозних можливостей, допоможе глибше опанувати власну професію.

Вінницький національний аграрний університет постійно розвивається реагуючи на вимоги сучасного ринку праці: відкриваються нові затребувані спеціальності, будуються та оснащуються новітнім обладнанням лабораторії, з’являються нові  сучасні бази практики, розширюється діапазон співпраці із зарубіжними партнерами. Ми допоможемо Вам здобути глибокі сучасні знання з обраного фаху, розвинути лідерські якості.

Сучасні аудиторії, комп’ютерні і спеціалізовані класи, навчальні лабораторії, бібліотека та читальні зали побудовані за європейськими стандартами. Представники нашого науково-педагогічного складу – відомі у своїх галузях вчені й фахівці-практики – академіки Національної академії аграрних наук України, професори, кандидати наук, доценти.

Ми впевнені, що саме від тих, хто сьогодні опановує знання, залежить майбутнє нашої країни. Студентство – це джерело рушійної сили розвитку суспільства. Кожен студент у стінах нашого університету стане хорошим фахівцем, порядною, патріотичною людиною та всебічно розвиненою особистістю. Студентські роки – це найкращі роки у житті.

Ласкаво запрошуємо до нашої славетної університетської родини!

Приймальна комісія
Детальніше
День відкритих дверей університету
Детальніше

Правила вступу

1.

Зареєструйтеся для здачі національного мультипредметного тесту

2.

Зареєструйте електронний кабінет вступника та подайте електронні заяви для участі в конкурсі

3.

Дізнайтеся результати конкурсного відбору

4.

Виконайте вимоги правил прийому для зарахування студентами ВНАУ

Вартість навчання

college

Коледж


5000-14000

гривень на рік

Дізнатись більше
college

Бакалавр


9000-21300

гривень на рік

Дізнатись більше
college

Магістр


10000-27650

гривень на рік

Дізнатись більше

Підготовче відділенняПодії у світлинах