logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Успіхи студентів Вінницького національного аграрного університету

У Вінницькому національному аграрному університеті навчається багато студентів, якими ми пишаємось. Досягнення в науці, спорті, культурі є традиційно стабільними для студентів-аграріїв.  

Двічі на рік кращі студенти нагороджуються  відзнакою президента університету Григорія Калетніка за високі показники успішності, наукові здобутки, досягнення у творчій діяльності, здобутки у спорті та участь у громадській діяльності.

Найталановитіша молодь має можливість брати участь у міжнародних проектах, конкурсах, грантах.

Гордістю університету є команда молодих науковців, які здобули перемогу на Всеукраїнському рівні у травні 2018 року, де представляли свої наукові інноваційні проекти 240 команд із усієї України. А вже в жовтні цього року молоді науковці представляли свій проект на Міжнародному рівні – конкурсі University Startup World Cup, де знайшов підтримку серед багатотисячної аудиторії. Із понад 70 проектів університетів зі світовим ім’ям, які брали участь в цьому конкурсі, команда Вінницького національного аграрного університету впевнено здобула перемогу у номінації «Social Media Aword».

Не менш вагомим здобутком є здобута бронза у Міжнародному молодіжному конкурсі «STARTUP-ПРОЕКТ», який проходив у рамках реалізації проекту «Вищі навчальні заклади для молодіжного підприємництва» за програмою Erasmus+ 12-14 листопада 2018 року у м. Єреван, Вірменія. Це конкурс бізнес-ідей та проектів, які спрямовані на розвиток підприємницької ініціативи та креативного мислення, навичок бізнес-моделювання та бізнес-проектування, перевірку бізнес-ідей на реалістичність.

На міжнародний молодіжний конкурс було представлено 87 робіт від представників України, Вірменії, Латвії, Казахстану, Молдови, Росії, Білорусії і Грузії. За результатами рейтингового оцінювання проектів міжнародними експертами у ІІ тур конкурсу пройшли 18 команд, 3-и із яких – Вінницького національного аграрного університету: Автоматизована гідроферма з можливістю віддаленого керування (GET ECO); Vegetech; Vibro Mill.

У результаті напруженої боротьби команда «Автоматизована гідропонна установка з можливістю віддаленого керування» (GET-ECO) впевнено здобула бронзу і привезла до України чергове визнання вітчизняних інноваційних розробок.

 

 

 

7427

Події у світлинах