logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Факультет ветеринарної медицини

Місцезнаходження:м. Вінниця

Стратегія кадрового розвитку факультету ветеринарної медицини передбачає створення необхідного резерву кадрів та нарощування необхідного кадрового потенціалу, її вирішення передбачається такими шляхами:

  • підготовка та підвищення кваліфікації наявного на факультеті науково-педагогічного складу з метою професійного росту;
  • залучення до навчально-методичної роботи на факультеті висококваліфікованих викладачів, науковців.
Фаріонік Тарас Володимирович

Фаріонік Тарас Володимирович

декан факультету

кандидат ветеринарних наук, доцент

Всі науково-педагогічні працівники факультету відповідають профілю і напрямку дисциплін, що викладають, мають стаж науково-педагогічної роботи та практичний досвід.

З метою підвищення фахового рівня та реалізації науково-педагогічного потенціалу випускників магістратури на факультеті відкрита аспірантура за спеціальностю - Ветеринарна медицина.

У своїй діяльності колектив факультету прагне до високої якості підготовки фахівців, яка б відповідала європейським стандартам, тому випускники факультету знаходять себе на ринку праці і успішно реалізують у сфері виробництва та переробки продукції тваринництва.

Підвищенню якості навчальної роботи сприяє також організація обміну науково-педагогічними працівниками з вузами-партнерами з України та зарубіжних країн, що гарантується укладанням відповідних угод про співробітництво.

Колектив факультету прагне до високої якості підготовки фахівців, яка б відповідала європейським стандартам, тому випускники факультету знаходять себе на ринку праці і успішно реалізують у сфері ветеринарної медицини.

Студенти факультету ветеринарної медицини Вінницького національного аграрного університету – завжди креативні, за ними майбутнє і перспектива розвитку нашої країни!

СТЕЙКХОЛДЕРИ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

 

Події у світлинах