logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Факультет технології виробництва, переробки та робототехніки у тваринництві

Місцезнаходження:м. Вінниця, просп. Юності, 8
Emailtechnologvnau@gmail.com

Факультет технології виробництва, переробки та робототехніки у тваринництві до складу якого входить 4 кафедри: біоінженерії, біо- та харчових технологій, охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві; технології виробництва та переробки продукції тваринництва; технології розведення, виробництва та переробки продукції дрібних тварин, свою історію починає з 1982 року.

Солона Олена Василівна

Солона Олена Василівна

декан факультету

кандидат технічних наук, доцент

Факультет здійснює підготовку здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за освітньо-професійними програмами:

Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

Харчові технології

Для організації навчального процесу на факультеті технології виробництва, переробки та робототехніки у тваринництві сформовано потужний колектив фахівців, сучасну матеріально-технічну базу, підготовлено необхідне науково-методичне забезпечення.

Молоді науковці продовжують навчання в аспірантурі за освітньо-науковими програмами:

  • Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
  • Харчові технології

Нині наукові дослідження на факультеті виконуються відповідно до пріоритетних напрямків розвитку АПК України, постійно здійснюється поточне і перспективне планування наукових досліджень і впровадження наукових розробок у сільськогосподарське виробництво і переробні підприємства та навчальний процес.

Забезпечення високої якості професійної підготовки фахівців відбувається на основі тісної співпраці факультету технології виробництва, переробки та робототехніки у тваринництві Вінницького національного аграрного університету із стейкхолдерами шляхом об’єднання інтелектуального потенціалу, успішного проходження навчальної та виробничої практики здобувачами.

 

У своїй діяльності колектив факультету прагне до високої якості підготовки фахівців, яка б відповідала європейським стандартам, тому випускники факультету знаходять себе на ринку праці та успішно реалізуються у сфері виробництва та переробки продукції тваринництва. На сьогодні випускники факультету працюють на підприємствах Вінницької області та за її межами, більшість з яких займає посади керівників господарств, головних технологів підприємств з виробництва і переробки продукції тваринництва.

Події у світлинах