logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Студентська рада

Діяльність студентської ради спрямована на зростання соціальної активності студентського середовища, ініціативності та відповідальності за доручені справи, а також сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, набуття ними якостей та навичок лідера, організатора, керівника.

Студентське самоврядування університету ставить перед собою такі завдання: захист прав та інтересів студентів; забезпечення виконання студентами своїх обов’язків; надання інформаційної, психологічної допомоги студентам; залучення студентів до участі в самоврядуванні університету; сприяння науковій і творчій діяльності студентів.

До складу студентської ради входять наполегливі, впевнені, амбіційні з чіткою громадською позицією студенти, які прикладають багато зусиль та часу для розвитку рідного університету. Як правило, це люди, які після закінчення вузу отримують не лише освіту за фахом, але й досвід роботи щодо самовдосконалення, саморозвитку, планування та організації. 

Студентська рада – це організація, що відкриває нові можливості та об’єднує навколо себе активну та цілеспрямовану молодь!

Протягом 2017 року помітно активізувалась робота Студентської ради університету. Ми пишаємось студентським активом університету, які зайняли свою особливу нішу в управлінні навчальним закладом. Саме вони не дозволили розікрасти 500 га землі, яку використовує науково-дослідне господарство «Агрономічне», створивши студентські науково-фермерські господарства, студентський актив доводить окремим «великим землевласникам» СП «Іллінецьке», що кошти університету потрібно повертати, а не протягом 10 років розвивати ними власний бізнес. І міфи про те, що вони це роблять за дорученням керівництва університету, вже давно розвіяні. Бо прямі дискусії зі студентством підтверджують, що це їх переконання, яке вони професійно доводять, застосовуючи у практичній площині.

Студентський актив університету бере участь у заходах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Всі заходи, що спрямовані на виховання студентів університету відбуваються за участі активного студентства.

Студенти Вінницького національного аграрного університету є делегатами у Студентській раді Вінниччини.

СТРУКТУРА СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

 

Голова Студентської ради

Довгань Антон Олегович

+380970197659

Заступник голови Студентської ради

Суботіна Анастасія

+380687427999

 

Секретар голови Студентської ради

Галанець Анна

+380682912308

Голова Студентської ради факультету менеджменту та права

Петрівська Ольга

+380985258230

Голова Студентської ради факультету технології виробництва і переробки

продукції тваринництва та ветеринарії

Титула Яна

+380985445542

 

В.о. глови Студентської ради факультету економіки та підприємництва 

Федорова Катерина

+380973235971

 

В.о. голови Студентської ради факультету агрономії та лісівництва

Тімошин Андрій

+380969824945

 

Голова Студентської ради інженерно-технологічного факультету

Мунтян Олександр

+380994025008

Голова Студентської ради факультету обліку та аудиту

Козлан Ангеліна

+380680433411

 

8292

Події у світлинах