logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Первинна профспілкова організація студентів

Первинна профспілкова організація студентів Вінницького національного аграрного університету - це добровільна неприбуткова профспілкова громадська організація студентів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних, прав та інтересів членів профспілки.

Однак профспілкова організація займається не тільки захистом прав, а й дає можливість реалізувати себе, відстоювати свої інтереси і права. Профспілка допомагає без відриву від навчального процесу цікаво організувати дозвілля.

Це походи в кіно, басейн, клуби, турпоїздки, благодійні акції, тренінг-семінари та багато іншого. А також - це дружній колектив, сміх, веселощі, пригоди, прогулянки та море нових вражень, кожен день!

За підтримки та участі Профкому студентів ВНАУ проводяться усі загальноуніверситетські і факультетські заходи, присвячені до Дня ВНАУ, Дня студентів, Дня освітян, Нового Року, Дня святого Валентина, Міжнародного жіночого дня 8 березня, Дня сміху, Дня пам'яті і примирення та Посвяти в студенти ВНАУ.

Всі члени Комітету ППОС входять до структурних підрозділів Університету такі як Вчена рада, Ректорат, Стипендіальна комісія Університету та факультетів і приймають участь в Конференціях трудового колективу Університету. До того ж відрахування та виселення студентів Університету відбуваються лише за умови погодження з Первинною профспілковою організацією студентів. 

Вступивши до ППОС ВНАУ, кожен з студентів може розраховувати на те, що наша організація гідно представлятиме і відстоюватиме права та інтереси кожного перед адміністрацією факультету і університету. Профспілка в університететі – це школа життя. Об’єднуючи різних людей, вона об’єднує однодумців. Якщо людина пройшла школу профспілкової роботи – вона набуває великого досвіду, який обов’язково стане їй в пригоді. Первинна профспілкова організація студентів – це колектив молодих, енергійних, яскравих, креативних, ефектних, веселих студентів. Це цвіт аграрної родини та нашої нації в цілому.

Об’єднує нас усіх ІДЕЯ! Заради неї ми і є. Ми вільні і незалежні, тому що В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!

ПОЛОЖЕННЯ про Первинну профспілкову організацію студентів ВНАУ

Структура первинної профспілкової організації студентів

Козак Єлизавета Іванівна
Голова первинної профспілкової організації студентів ВНАУ
+380988315267

Багрій Діана Володимирівна
Профорг навчально-наукового інституту агротехнологій та природокористування
+380970907747

Лупіна Богдан Русланович
Профорг навчально-наукового інституту економіки та управління
в.о заступника голови первинної профспілкової організації студентів ВНАУ
+380988916980

Шинкарук Марина Володимирівна
Профорг інженерно-технологічного факультету
+380955293103

Федорович Сніжана Олександрівна
Профорг факультету менеджменту та права
+380638700296

Мельничук Дар'я Сергіївна
Профорг факультету технології виробництва, переробки та робототехніки у тваринництві
+380982937522

Телятник Інна Анатоліївна
Профорг аспірантури
+380682816126

7712

Події у світлинах