logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Профспілковий комітет студентів

Первинна профспілкова організація студентів Вінницького національного агарного університету - це добровільна неприбуткова профспілкова громадська організація студентів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних, прав та інтересів членів профспілки.

Однак профспілкова організація займається не тільки захистом прав, а й дає можливість реалізувати себе, відстоювати свої інтереси і права. Профспілка допомагає без відриву від навчального процесу цікаво організувати дозвілля.

Це походи в кіно, басейн, клуби, турпоїздки, благодійні акції, тренінг-семінари та багато іншого. А також - це дружній колектив, сміх, веселощі, пригоди, прогулянки та море нових вражень, кожен день!

За підтримки та участі Профкому студентів ВНАУ проводяться усі загальноуніверситетські і факультетські заходи, присвячені до Дня ВНАУ, Дня студентів, Дня освітян, Нового Року, Дня святого Валентина, Міжнародного жіночого дня 8 березня, Дня сміху, Дня пам'яті і примирення та Посвяти в студенти ВНАУ.

Всі члени Комітету ППОС входять до структурних підрозділів Університету такі як Вчена рада, Ректорат, Стипендіальна комісія Університету та факультетів і приймають участь в Конференціях трудового колективу Університету. До того ж відрахування та виселення студентів Університету відбуваються лише за умови погодження з Первинною профспілковою організацією студентів.

Головою первинної профспілкової організації студентів ВНАУ є Герщук Михайло Вікторович, заступник голови ППОС ВНАУ Петрусевич Вікторія Олегівна.

Керівники ППОС ВНАУ з 1984 по 2021 рр.:
У 1984 році було створено студентський профспілковий комітет, який очолив Тодосійчук В. Л.

З 1986 року в профкомі головував Богачук Г. П.

Томчук В. В. обраний головою профкому у 1989-му. З цього року профспілка уклала колективний договір, отримала окреме приміщення, стовідсотково охопила студентів.

Ткачук О. В. керував профспілковим комітетом з 1999 року по 2000-ий, у 2000-2006 роках головою профкому був Дячинський А. В. Завдяки самовідданій праці цих людей комітет набув саме такого формату, який ми бачимо його тепер. Профком студентів університету обирається на профспілковій конференції один раз строком на 5 років. На кожному з 5 факультетів є підрозділ профкому - профспілкове бюро студентів факультету у кількості 7-9 студентів, його очолює профорг факультету. В кожній із груп обирається профспілковий організатор (профорг).

Чималий внесок у розвиток студентського профспілкового руху зробив Руслан Володимирович Будяк, обраний головою у 2006 році.

Тривалий час роботу профкомівців скеровував в. о. голови Віталій Поліщук. Вагомий внесок у життя профкому внесла Владислава Бондаренко, яка очолювала профком з 2014 року по 2015-ий.

Козак К. В. керувала ППОС ВНАУ з 2015 по 2018 рр. та весла неабиякий внесок у розвиток профспілкового руху студентства.

На даний момент скеровує роботу молодих активістів Михайло Вікторович Герщук.

Заступницею голови є Петрусевич Вікторія Олегівна.

Вступивши до ППОС ВНАУ, кожен з студентів може розраховувати на те, що наша організація гідно представлятиме і відстоюватиме права та інтереси кожного перед адміністрацією факультету і університету. Профспілка в університететі – це школа життя. Об’єднуючи різних людей, вона об’єднує однодумців. Якщо людина пройшла школу профспілкової роботи – вона набуває великого досвіду, який обов’язково стане їй в пригоді. Первинна профспілкова організація студентів – це колектив молодих, енергійних, яскравих, креативних, ефектних, веселих студентів. Це цвіт аграрної родини та нашої нації в цілому.

Об’єднує нас усіх ІДЕЯ! Заради неї ми і є. Ми вільні і незалежні, тому що В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!

Основними вимогами до влади були такі:

  • Вилучити із законопроекту № 5130 норми щодо звуження гарантій оплати праці, стипендіального і пенсійного забезпечення, втручання в автономне право сторін визначати умови оплати праці.
  • Не допустити руйнування системи стипендіального забезпечення - стипендію кожному встигаючому студенту.

Студенти нагадували владі, що вони виступають за виконання ст. 62 Закону України «Про Вищу освіту» і відповідне формування Бюджету 2017:

  • стипендія до прожиткового мінімуму!
  • кількість стипендіатів до 75%, але не менш, ніж 2/3 бюджетників!
  • рейтингова система нарахування!

Лунали різноманітні гасла з вуст студенства, несприятливі погодні умови не зупиняли мітингувальників.

В ЦІЛОМУ СТУДЕНСТВО ЗАКЛИКАЛО УРЯД ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЇМ ГІДНІ УМОВИ ЖИТТЯ!!!

6857

Події у світлинах