logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Студентське життя

Університетське життя – це не лише заняття, лекції чи бібліотеки. Студенти Вінницького національного аграрного університету мають безмежні можливості, щоб провести час цікаво, яскраво, добре відпочити, зайнятися спортом чи улюбленою справою.

Центр культури та дозвілля ВНАУ – справжня мистецька кузня талантів, саме тут обдаровані перлинки перетворюються у яскраві діаманти. А культурно-мистецький фестиваль «З любов’ю до батьківської землі», започаткований президентом університету Григорієм Калетніком, став феєричним і завжди очікуваним святом, що підкорив серця і душі глядача у кожному куточку України та світу.

Традиційними  для університету стали свята, що вражають своєю вишуканістю, творчою ідеєю, розмаїттям барв ­­– «Міс університету», «Подільський бал», День студента, Новорічна феєрія, День захисту дітей. Своїм гострим гумором вражають усіх першокурсники – учасники чемпіонату КВК на кубок президента ВНАУ.

Вінницький національний аграрний університет має широкі можливості і для розвитку спортивних досягнень на власній потужній матеріальній базі. Студенти розвивають свої досягнення у понад 50 спортивних гуртках з тенісу, волейболу, баскетболу, футболу та інших видів спортивного мистецтва.

Проявити свою активність у громадському житті університету, розкрити у повній мірі свій потенціал дозволяє активна діяльність органів студентського самоврядування та профспілкового комітету.

Всі ініціативи молоді залюбки підтримуються адміністрацією університету. А заохоченням до всебічного розвитку кожного студента стала Відзнака президента університету, що двічі на рік вручається кращим студентам університету та коледжів ВНАУ.

Все це робить наших студентів найкращими, спонукає їх до нових звершень та досягнень. Адже саме на таких творчих, ініціативних молодих людей чекає Україна. Разом ми втілюємо мрії в життя!

 

8914

Події у світлинах