logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Привітальне слово президента та ректора ВНАУ

           

Дорогі абітурієнти! 

Ви станете частиною великої аграрної родини. Разом ми впевнено крокуватимемо вперед до здійснення мрій, до звершення нових  планів і задумів. Потужна команда лідерів і професіоналів своєї справи щоденно допомагатиме вам реалізовувати найзаповітніші цілі, даруючи вам найцінніше: частинку своєї душі, глибоку життєву мудрість, ґрунтовні знання й професійні вміння, ви навчитеся долати труднощі, ламати стереотипи, досягати все нових вершин фахової майстерності. 

 Наш професорсько-викладацький колектив постійно крокує в ногу з часом. Викладаючи у провідних університетах Європи та Сполучених Штатів Америки, ми впроваджуємо найсучасніші та найефективніші технології у навчання нашої молодої аграрної еліти.

Навчаючись у Вінницькому національному аграрному університеті, ви матимете можливість здобувати досвід не лише вітчизняних провідних майстрів справи, але й фахівців усього світу. Адже можливість стажування за кордоном відкриє перед вами нові горизонти, сприятиме появі нових грандіозних цілей, допоможе глибше опанувати власну професію.

Вінницький національний аграрний університет постійно розвивається реагуючи на вимоги сучасного ринку праці: відкриваються нові затребувані спеціальності, будуються та оснащуються новітнім обладнанням лабораторії, з’являються нові  сучасні бази практики, розширюється діапазон співпраці із зарубіжними партнерами.Переконані, що після закінчення навчання у ВНАУ, ви поповните когорту наших найкращих, найактивніших, талановитих, творчих, цілеспрямованих випускників, які займають провідні позиції у розвитку агропромислового сектору України і є нашою найбільшою гордістю.

І пам’ятайте: «Мети досягає той, хто її прагне»!

8085

Події у світлинах