logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Факультет менеджменту та права

Місцезнаходження:м.Вінниця, вул. Пирогова 3, корпус 5
Телефон:(0432) 65-63-69 (дфн)
(0432) 65-63-52 (зфн)
Emailmanagers@vsau.vin.ua

Факультет надає освітні послуги з підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальностями:  "Менеджмент", "Маркетинг", "Публічне управління та адміністрування", "Право".  

Пронько Людмила Миколаївна

Пронько Людмила Миколаївна

декан факультету

кандидат економічних наук, доцент

Важливу роль у системі організації та управління діяльністю факультету віді­грають деканат, загальні збори трудового колективу, старостат, студентське самоврядування.

На факультеті менеджменту та права функціонують: юридична клініка, спеціалізована лабораторія з альтернативних джерел енергії, два комп’ютерні класи з виходом в систему Інтернет, лекційні аудиторії, обладнані мультимедійними засобами, бібліотека, їдальня.

Загальний контингент студентів факультету менеджменту та права становить 1500 осіб, що є результатом наполегливої праці усього колективу, яка полягає у наданні якісних освітніх послуг студентам, проведенні цікавої наукової, виховної та освітньої роботи.

Студенти факультету проходять стажування не лише в Україні, але й у вищих навчальних закладах та на сільськогосподарських підприємствах США, Франції, Великобританії, Німеччини, Польщі, що розширює їхні можливості з працевлаштування. Шляхом проходження закордонного стажування активізують академічну мобільність також викладачі.

Професорсько-викладацький склад факультету активно займається науковою роботою. Щорічно на факультеті проходять науково-практичні конференції: «Трансформаційна динаміка розвитку агропромислового виробництва», «Мова, культура та освіта», «Право України: сучасний стан та перспективи розвитку».

На факультеті менеджменту та права активно та плідно працює рада студентського самоврядування, за участі якої проводиться низка культурно-масових заходів. Щорічно у жовтні до Дня юриста проходить юридичний брейн-ринг між студентами факультету та промислово-технологічного коледжу ВНАУ. Надзвичайно яскраво проводиться День української вишиванки, День української писемності та мови, День прав людини тощо. Студенти беруть активну участь у художній самодіяльності, є учасниками університетських художніх колективів, які славляться не лише в Україні, але й за кордоном.

Славиться факультет менеджменту та права своїми випускниками! Більшість із них обіймає керівні посади в органах влади, установах, у сфері підприємництва тощо. Із-поміж них: голова Вінницької обласної державної адміністрації В. В. Коровій, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України М. П. Мартинюк, голова Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України М.В. Слободянюк та багато ін.

Свою долю з Вінницьким національним аграрним університетом пов’язали випускники факультету: доктор економічних наук, професор О. Г. Шпикуляк, кандидати економічних наук, доценти: А. А. Брояка, К. В. Мазур, С. А. Мазур, Л. М. Пронько, О. В. Томчук, О. П. Скорук, Ю. В. Ставська, Т. І. Чорнопищук та ін.

Події у світлинах