logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Міжнародна діяльність

Контакти: inter.depart.vnau@gmail.com

Одним із основних напрямів діяльності університету є розвиток міжнародного співробітництва.

ВНАУ активно співпрацює із закордонними університетами і міжнародними організаціями із понад 30-ти країн, з якими підписані угоди, договори та меморандуми про навчальне, освітнє, наукове та міжнародне співробітництво. Зокрема, зі Словацьким сільськогосподарським університетом в м. Нітра, Університетом ветеринарної медицини і фармації в м. Кошице, Технічним університетом в м. Зволен, Академічним співтовариством ім. М. Балудянського, Східно-Європейською агенцією розвитку (Словаччина), Природничим університетом в м. Познань, Університетом міжнародних стосунків і суспільної комунікації в м. Хелм, Варшавським університетом наук про життя, Вищою школою охорони здоров’я та суспільних наук (Польща), Сент-Іштванським університетом (Угорщина), Університетом «Овідіус» в м. Константа (Румунія), Університетом Донья Горіца (Чорногорія), Університетом агробізнесу та сільського розвитку (Болгарія), Університетом Латвії, Литовським Бізнес університетом прикладних наук, Естонським університетом Життєвих наук в м. Тарту, Донським державним технічним університетом, Курською державною сільськогосподарською академією імені І. І. Іванова, Уральським державним аграрним університетом (Російська Федерація), Казанською державною Академією Ветеринарної Медицини     ім. Баумана (Республіка Татарстан), Білоруською державною сільськогосподарською академією, РУП «Інститут м'ясо-молочної промисловості», Науково-практичним центром національної академії наук Білорусі з тваринництва, Мозирським державним педагогічним університетом імені І. П. Шимякіна (Республіка Білорусь), Академією Сільськогосподарських наук Грузії, Державним університетом Іллі (Грузія), Національним інститутом економічних досліджень (Республіка Молдова), Китайсько-українською асоціацією з реалізації міжнародних проектів (Китай), Дронтонським сільськогосподарським університетом (Нідерланди), Політехнічним університетом в м. Тірана (Албанія), Джомо Кеніата Університетом Сільського господарства та Технологій в м. Жужа (Кенія), Державним університетом штату Канзас, Університетом штату Огайо, Пенсільванським державним Університетом, Державним університетом Діккінсона, Державним університетом штату Луїзіана (США), Королівським Сільськогосподарським коледжем (Великобританія), Аграрним коледжем міста Олдс (Канада).

Також ВНАУ входить до мережі престижних міжнародних організацій: Вишеградської асоціації університетів (VUA) та Асоціації університетів Чорноморського регіону (BSUN) .

17-24 травня 2018 року президент ВНАУ, д.е.н., академік Григорій Калетнік взяв участь в роботі ІІ Симпозіуму ректорів Вишеградської Асоціації університетів, що проходив на базі Луїзіанського державного університету. В результаті домовленостей підписані двосторонні договори про партнерство, співробітництво та науковий обмін між Вінницьким національним аграрним університетом, Всеукраїнським науково-навчальним Консорціумом та Луїзіанським державним університетом. З 50-ти університетів Європи та США ВНАУ став єдиним навчальним закладом, із яким було укладено угоду про співробітництво.

18 червня 2018 року делегація ВНАУ на чолі із президентом Григорієм Калетніком та ректором університету Віктором Мазуром взяла участь у Конгресі  BSUN 2018 «ООН 2030. Цілі сталого розвитку в Чорноморському регіоні: від науки до впровадження», що відбувся на базі університету Арістотеля (м. Салоніки, Греція). Президент ВНАУ Григорій Калетнік, як учасник освітньої сесії, був одним із перших доповідачів. Його доповідь: «Формування науково-інноваційного економічного простору. Поєднання освітніх можливостей університету та науково-практичного потенціалу Консорціуму» викликала в учасників конгресу неабиякий інтерес та жваву дискусію. Учасники заходу схвально оцінили модель розвитку Університетів у складі кластерних об’єднань за принципами, які закладені у діяльність Всеукраїнського науково-навчального Консорціуму.

Ім’я Вінницького національного аграрного університету добре відоме закордонним партнерам своїми здобутками, науковими досягненнями, винаходами та стартапами.

Переконливу перемогу нашим молодим науковцям вдалося привезти із престижного міжнародного конкурсу University Startup World Cup 2018. Конкурс щороку проводиться у м. Копенгаген (Данія) та має на меті створити платформу для обміну думками, науковими дослідженнями, а також залучити молодих талановитих учених  до сфери бізнесу. Рівень конкурсу надзвичайно високий – 70 кращих університетських стартапів із 45 країн світу. Команда науковців ВНАУ конкурувала з потужними американськими, австралійськими, канадськими, німецькими, ірландськими, датськими, словацькими, португальськими, шведськими, китайськими, фінляндськими навчальними закладами.  Зокрема, з командами таких відомих університетів, як Гарвардський університет (США), Технічний університет Гамбургу (Німеччина), найбільшим Технічним університетом Данії та ін. Стартап Вінницького національного аграрного університету ще від початку викликав жвавий інтерес серед журі, менторів та представників відомих компаній. Використання високоефективних вібраційних млинів безперервної дії для помелу сипкої сировини дозволяє створити низку нових продуктів для споживача та підвищити їх якісні показники. Своє застосування вібромлини можуть знайти у різноманітних галузях – від фармацевтики до будівництва. Така інноваційна ідея та підтримка всього колективу університету дала можливість отримати омріяну перемогу у номінації «Social Media Award». Такої підтримки Європа ще не бачила. Вперше в історії конкурсу під час онлайн-голосування проект набрав більше 16 000 голосів із усього світу.

12-14 листопада команда науковців університету презентувала три інноваційних стартапи на Міжнародному молодіжному конкурсі «STARTUP-ПРОЕКТ» (м. Єреван, Вірменія). Це конкурс бізнес-ідей та проектів, які спрямовані на розвиток підприємницької ініціативи та креативного мислення, навичок бізнес-моделювання та бізнес-проектування, перевірку бізнес-ідей на реалістичність.

На міжнародний молодіжний конкурс  було представлено 87 робіт від представників України, Вірменії, Латвії, Казахстану, Молдови, Росії, Білорусії і Грузії. За результатами рейтингового оцінювання проектів міжнародними експертами у ІІ тур конкурсу пройшли 18 команд, 3 із яких – Вінницького національного аграрного університету. У результаті напруженої боротьби команда ВНАУ із стартапом «Автоматизована гідропонна установка з можливістю віддаленого керування» (GET-ECO) впевнено здобула бронзу і чергове визнання вітчизняних інноваційних розробок. 

20 листопада 2018 року наші науковці презентували свої інноваційні розробки на саміті Україна-Ізраїль, а 21 листопада Innovation Market 2018 (м. Київ).

Зарубіжні університети-партнери:

№ п/п

Назва університету-партнера

Країна

Посилання на документ

Короткий опис змісту

1

Університет агробізнесу та розвитку сільських районів

Болгарія

Договір про співпрацю

28.10.2016-28.10.2021рр.

Обмін викладачами, вченими, докторантами, магістрантами та бакалаврами для проведення сумісних досліджень. Наукове керівництво та опонування дисертаційних робіт. Підвищення кваліфікації викладачів, магістрантів та докторантів на базі вузу-партнера. Обмін навчальними планами, методичною літературою та програмним забезпеченням. Взаємне використання засобів дистанційного навчання для підготовки спеціалістів

2

Пловдивський аграрний університет

Договір про партнерство, співробітництво та науковий обмін

2019-2024 рр.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах та дослідженнях. Взаємообмін для читання лекцій, підготовка кадрів через аспірантуру та докторантуру. Інформаційний та інтелектуальний обмін у академічній, науковій та дослідницькій сферах. Обмін досвідом щодо комп’ютеризації навчального процесу та науково-дослідної роботи. Сприяння налагодженню взаємоспівпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок. Обмін результатами спільних досліджень та їх впровадження у національну економіку. Сумісна публікація результатів досліджень у виданнях вузів-партнерів

3

Національний аграрний університет Вірменії

Республіка Вірменія

Договір про партнерство, співробітництво та науковий обмін

29.05.2018 рр.- 29.05.2022 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах та дослідженнях. Взаємообмін для читання лекцій, підготовка кадрів через аспірантуру та докторантуру. Інформаційний та інтелектуальний обмін у академічній, науковій та дослідницькій сферах. Обмін досвідом щодо комп’ютеризації навчального процесу та науково-дослідної роботи. Сприяння налагодженню взаємоспівпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок. Обмін результатами спільних досліджень та їх впровадження у національну економіку. Сумісна публікація результатів досліджень у виданнях вузів-партнерів

4

Аграрний університет Грузії

Грузія

Договір про співпрацю

12.01.2016-12.01.2020 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

5

Кавказький Міжнародний університет

Меморандум про академічне та освітнє співробітництво

01.12.2016-01.12.2020 pp.

Стимулювання академічного обміну та співпраці між установами. Забезпечення академічної мобільності викладачів, докторантів, аспірантів, студентів (бакалаври, магістри та PhD програми). Організація спільних семінарів, курсів та інших наукових заходів. Сумісна публікація результатів досліджень у виданнях вузів-партнерів. Сприяння впровадженню результатів співробітництва у економіку обох країн. Розробка спільних програм подвійного ступеня. Визнання ECTS (кредитів), накопичених в період мобільності відповідно до встановлених внутрішніх правил та процедур вузів-партнерів

6

Державний університет Іллі

Договір про співпрацю

13.05.2016-13.05.2020 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах та дослідженнях.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

7

Академія сільськогосподарських наук Грузії

Договір про творчу співпрацю 03.10.2013-безстроковий

Організація співпраці в підготовці науково-педагогічних кадрів і спеціалістів вищої професійної освіти. Сумісна науково-дослідна діяльність на базі кадрового потенціалу обох сторін. Науково-методична та науково-практична співпраця. Проведення сумісних науково-технічних міроприємств різного рівня (симпозіуми, семінари, форуми, конференції, читання і т.п.). Проведення сумісної дослідно-експериментальної діяльності

8

Литовський Бізнес Університет прикладних наук

Литва

Договір про співпрацю

15.10.2016-15.10.2020 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

9

Латвійський університет

Латвія

Договір про взаєморозуміння та співпрацю

2019-2024 pp.

Обмін викладачами та студентами. Спільна дослідницька діяльність. Участь у семінарах та навчальних нарадах. Обмін навчальними матеріалами та іншою інформацією. Спеціальні короткострокові навчальні програми. Обмін адміністративним персоналом та координаторами. Спільні культурні програми

10

Державний Аграрний університет Молдови

Молдова

Договір про творчу співпрацю по травень 2021 року

Розвиток і зміцнення наукових зв’язків між партнерами. Проведення спільних досліджень у галузі за напрямом: рослинництво, агрохімія, селекція, насінництво, агробіотехнологія та органічне виробництво. Розробка та реалізація спільних наукових проектів, підготовку та видання підручників, науково-методичних матеріалів. Проведення спільних наукових досліджень за напрямом: рослинництво, агрохімія, селекція, насінництво, агробіотехнологія та органічне виробництво. Взаємна публікація наукових статей, видання сумісних наукових збірників. Обмін інформацією і планами проведення симпозіумів, конференцій, емінарів. Обмін магістрами, аспірантами, здобувачами для участі в наукових, науково-практичних конференціях, проходження наукового стажування.. Рецензування дисертаційних робіт рослинницької та агрохімічної тематики. Підготовка зовнішніх відзивів на дисертації, магістерські дипломні роботи. Рецензування навчальних програм, навчальних посібників, статей

11

Національний Інститут Економічних Досліджень

Договір про партнерство, співробітництво та науковий обмін

12.05.2016 рр.- 12.05.2020 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

12

Інститут суспільних наук

Польща

Угода про співробітництво

23.11.2016-23.11.2020 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

13

Університет Міжнародних стосунків і суспільної комунікації м. Хелм

Угода про співпрацю

05.04.2016-05.04.2020 pp.

Розвиток та залучення спільних вчених, дослідників до проектних робіт, котрі є спільним досягненням та цікавими для обох сторін. Сприяння обміну науковцями, викладачами та студентами. Обмін досвідом в організації навчального процесу в університетах. Представлення нових робочих програм. Спільні гранти, навчально-наукові проекти. Обмін публікаціями та методичними матеріалами

14

Вища школа охорони здоров’я та суспільних наук

Угода про співробітництво

23.11.2016-23.11.2020 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

15

Варшавський університет Природничих наук

Меморандум про взаєморозуміння

19.09.2018-19.09.2022 рр.

Взаємообмін з метою Зміцнення співпраці науковців у дослідницькій та сільскогосподар ській сферах. Участь у конференціях. Сумісні навчальні та наукові проекти. Сумісні навчальні програми. Сумісні публікації.

16

Вища школа Бізнесу – Національний Університет Луїз

Договір про партнерство, співробітництво та науковий обмін 2018-2023 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах та дослідженнях. Взаємообмін для читання лекцій, підготовка кадрів через аспірантуру та докторантуру. Інформаційний та інтелектуальний обмін у академічній, науковій та дослідницькій сферах. Обмін досвідом щодо комп’ютеризації навчального процесу та науково-дослідної роботи. Сприяння налагодженню взаємоспівпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок. Обмін результатами спільних досліджень та їх впровадження у національну економіку. Сумісна публікація результатів досліджень у виданнях вузів-партнерів

17

Центр підвищення кваліфікації в Новому селі

Договір про проведення стажування

28.04.2014-28.04.2018 рр.

Сумісні програми стажування з напрямку «Садівництво»

18

Академія Агробізнесу в м. Ломжа

Договір про проведення стажування

2016-2020 рр.

Сумісні програми стажування з напрямку «Агробізнес»

19

Білоруський державний аграрний технічний університет

Республіка

Білорусь

Договір про співпрацю в галузі науки, освіти і додаткової освіти для дорослих 25.05.2018-25.05.2022 pp.

Взаємний обмін досвідом в сфері освітньої та науково-технічної діяльності. Сумісні програми стажування та підвищення кваліфікації. Обмін досвідом в освітній та інноваційній діяльності. Виконання сумісних програм та проектів. Сумісне публікування результатів досліджень

20

Мозирський державний педагогічний університет ім. Шемякіна

Договір про співпрацю

05.11.2017-2021 pp.

Сумісні наукові дослідження. Розробка сумісних навчальних програм. Сумісні публікації. Програми стажування та підвищення кваліфікації. Академічна мобільність науково-педагогічних працівників, аспірантів та студентів

21

Гродненський державний аграрний університет

Договір про співпрацю 17.06.2014 – 11.06.2019 рр.

Сумісне виконання науково-дослідних робіт. Сумісні наукові та грантові проекти. Взаємна участь у конференціях, виставках семінарах. Взаємообмін у напрямку формування спільних освітніх програм, програм стажування та підвищення кваліфікації. Забезпечення програм академічної мобільності. Сумісні публікації різного рівня

22

Білоруська державна сільськогосподарська академія

Договір про співпрацю 04.04.2014 – 11.06.2019 рр.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

23

РУП «Інститут м’ясо-молочної промисловості»

Договір про співпрацю

11.04.2017-11.04.2021

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

24

Курська державна сільськогосподарська академія ім. І.І. Іванова

Російська Федерація

Договір про співпрацю 23.02.2017 – 23.02.2022 рр.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

25

Уральський державний аграрний університет

Договір про співпрацю

20.01.2017 – 20.01.2022 рр.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

26

Московська державна Академія ветеринарної медецини та біотехнологій ім. К.І. Скрябіна

Договір про творче співробітництво з 17.02.2012 – 17.02.2017 рр.

Сумісна наукова діяльність, апробація і впровадження нових селекційних та технологічних рішень в галузі тваринництва. Сумісні освітні програми у галузі тваринництва. Навчально-методична та науково-практична співпраця. Сумісне проведення науково-технічних міроприємств різного рівня

27

Університет «Овідіус» в м. Константа

Румунія

Договір про співпрацю

06.06.2016-06.06.2020 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

28

Університет “Штефан чел Маре”

Договір про партнерство, співробітництво та науковий обмін 2019-2024 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах та дослідженнях. Взаємообмін для читання лекцій, підготовка кадрів через аспірантуру та докторантуру. Інформаційний та інтелектуальний обмін у академічній, науковій та дослідницькій сферах. Обмін досвідом щодо комп’ютеризації навчального процесу та науково-дослідної роботи. Сприяння налагодженню взаємоспівпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок. Обмін результатами спільних досліджень та їх впровадження у національну економіку. Сумісна публікація результатів досліджень у виданнях вузів-партнерів

29

 

 

Словаччина

Договір про партнерство, співробітництво та науковий обмін 18.04.2018-18.04.2023 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах та дослідженнях. Взаємообмін для читання лекцій, підготовка кадрів через аспірантуру та докторантуру. Інформаційний та інтелектуальний обмін у академічній, науковій та дослідницькій сферах. Обмін досвідом щодо комп’ютеризації навчального процесу та науково-дослідної роботи. Сприяння налагодженню взаємоспівпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок. Обмін результатами спільних досліджень та їх впровадження у національну економіку. Сумісна публікація результатів досліджень у виданнях вузів-партнерів

30

Словацький аграрний університет у м. Нітра

Договір про співпрацю 2017-2021 pp.

Подвійні дипломи.

Взаємообмін науково-педагогічних працівників. Обмін науковою та науково-методичною літературою, сумісні консультації у сферах спільних інтересів. Обмін досвідом у сфері підготовки висококваліфікованих спеціалістів. Сумісне проведення конференцій, симпозіумів тощо.

Обмін досвідом щодо комп’ютеризації навчального процесу та науково-дослідної роботи. Сприяння налагодженню взаємоспівпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок. Обмін результатами спільних досліджень та їх впровадження у національну економіку. Сумісна публікація результатів досліджень у виданнях вузів-партнерів

31

Університет ветеринарної медицини і фармації у м. Кошице

Договір про співпрацю 09.01.2017-09.01.2021 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

32

Східно-Європейськаагенція розвитку

Угода про співпрацю 14.05.2015-14.05.2019 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

33

Академічне співтовариство ім. Михайла Балудянського

Договір про партнерство, співробітництво та науковий обмін

20.04.2018-20.04.2022 рр.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах та дослідженнях. Взаємообмін для читання лекцій, підготовка кадрів через аспірантуру та докторантуру. Інформаційний та інтелектуальний обмін у академічній, науковій та дослідницькій сферах. Обмін досвідом щодо комп’ютеризації навчального процесу та науково-дослідної роботи. Сприяння налагодженню взаємоспівпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок. Обмін результатами спільних досліджень та їх впровадження у національну економіку. Сумісна публікація результатів досліджень у виданнях вузів-партнерів

34

Сент-Іштван університет у м. Геделе

Угорщина

Договір про співпрацю 01.03.2017-01.03.2021 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

35

Університет прикладних наук Вайєнштафен-Тріздорф

Німеччина

Договір про співпрацю

2019-2024 pp.

Подвійні дипломи.

Двохсторонній обмін науково-педагогічними працівниками та студентами. Спільна наукова робота у сфері спільних інтересів, сумісні наукові публікації, академічна мобільність викладачів та студентів

36

Университет

Хоэнхайм

Договір про співпрацю

2019-2024 pp.

Подвійні дипломи.

Двохсторонній обмін науково-педагогічними працівниками та студентами. Спільна наукова робота у сфері спільних інтересів, сумісні наукові публікації, академічна мобільність викладачів та студентів

37

Університет Барі Альдо Моро

Італія

Договір про партнерство, співробітництво та науковий обмін

2019-2023 рр.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах та дослідженнях. Взаємообмін для читання лекцій, підготовка кадрів через аспірантуру та докторантуру. Інформаційний та інтелектуальний обмін у академічній, науковій та дослідницькій сферах. Обмін досвідом щодо комп’ютеризації навчального процесу та науково-дослідної роботи. Сприяння налагодженню взаємоспівпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок. Обмін результатами спільних досліджень та їх впровадження у національну економіку. Сумісна публікація результатів досліджень у виданнях вузів-партнерів

38

Університет Болоньї

Договір про партнерство, співробітництво та науковий обмін

2018-2022 рр.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах та дослідженнях. Взаємообмін для читання лекцій, підготовка кадрів через аспірантуру та докторантуру. Інформаційний та інтелектуальний обмін у академічній, науковій та дослідницькій сферах. Обмін досвідом щодо комп’ютеризації навчального процесу та науково-дослідної роботи. Сприяння налагодженню взаємоспівпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок. Обмін результатами спільних досліджень та їх впровадження у національну економіку. Сумісна публікація результатів досліджень у виданнях вузів-партнерів

39

Фолкуніверситет

Швеція

Договір про партнерство, співробітництво та науковий обмін 20.03.2018-20.032022 pp.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах та дослідженнях. Взаємообмін для читання лекцій, підготовка кадрів через аспірантуру та докторантуру. Інформаційний та інтелектуальний обмін у академічній, науковій та дослідницькій сферах. Обмін досвідом щодо комп’ютеризації навчального процесу та науково-дослідної роботи. Сприяння налагодженню взаємоспівпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок. Обмін результатами спільних досліджень та їх впровадження у національну економіку. Сумісна публікація результатів досліджень у виданнях вузів-партнерів

40

Естонський університет Життєвих наук

Естонія

Договір про співпрацю

2018-2022 рр.

Розробка та втілення спільних освітніх, наукових та дослідницьких проектів. Підтримка академічних та наукових обмінів між науковцями, викладачами та студентами для участі в освітніх грантах, наукових конференціях, лекціях, семінарах, тренінгах, дослідженнях та проектах взаємовигідних для обох сторін.

Сприяння налагодженню взаємної співпраці у науковій, дослідницькій та педагогічній сферах через спільну організацію та проведення конференцій, симпозіумів, виставок.

Інформаційний обмін в академічній, науковій і соціальній сферах взаємовигідних для обох сторін

41

Дронтонський професійний університет

Нідерланди

Угода про освітню та наукову співпрацю

Безстрокова угода

Обмін викладачами та студентами і аспірантами. Організація спільних науково-технічних заходів. Сумісні публікації різного рівня. Співпраця в розробці робочих та навчальних програм

42

Old College

Канада

Меморандум співпраці. Безстроковий

Обмін викладачами та студентами і аспірантами. Організація спільних науково-технічних заходів. Сумісні публікації різного рівня. Співпраця в розробці робочих та навчальних програм

43

Університет штату Пенсильванія

США

Договір про співпрацю 2017-2021 pp.

Обмін викладачами та студентами і аспірантами. Організація спільних науково-технічних заходів. Сумісні публікації різного рівня. Співпраця в розробці робочих та навчальних програм

 

 

3359

Події у світлинах