logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Громадські організації

Профспілка викладачів та співробітників

Робота первинної профспілкової організації працівників Вінницького національного аграрного університету орієнтована на гарантування зайнятості, максимальне забезпечення соціально-побутових та соціально-культурних потреб працівників та членів їхніх сімей.

У листопаді 2017 року відбулося перше засідання об’єднаної Профспілкової організації університету з 6 профбюро коледжів Вінницького національного аграрного університету. Рівень членства у Об’єднаній профспілковій організації Вінницького національного аграрного університету зі структурними підрозділами становить 95% від загальної кількості працівників.

Завдяки співпраці та взаєморозумінню з адміністрацією університету, усіма структурними підрозділами збережено стабільність організації, вдалося консолідувати сили для розв’язання спільних проблем.

Важливу роль у розв’язанні соціально-економічних проблем освітянської галузі та її працівників відводиться колективним договорам між працівниками та роботодавцями.

Члени профспілки університету – активні учасники різноманітних акцій по захисту соціальних прав та гарантій спілчан, що проводяться обласною організацією, Федерацією профспілок області та України. Профком неодноразово направляв телеграми, листи на підтримку вимог освітянської профспілки з питань фінансування освіти, формування бюджету, рівня заробітної плати.

У 2015 році первинна профспілкова організація працівників університету вступила до складу Вінницької обласної профспілки працівників освіти і науки України. Відтепер згідно обласної Програми «Оздоровлення і відпочинок» члени профспілки мають можливість отримати санаторно-курортне оздоровлення в санаторіях «Хмільник» м. Хмільник, «Авангард» м. Немирів, «Збруч» м. Сатанів Хмельницької області, «Карпати» смт. Моршин, базі відпочинку «Вінниця», «Миколаїв» курорту Коблево.

Щороку за сприяння адміністрації університету та профспілки організовуються туристичні подорожі в рамках проекту «Сім чудес Вінниччини», згідно якого працівники уже відвідали історико-культурний заповідник «Буша» Ямпільського району і Свято-Усікновенський Лядівський чоловічий монастир, що у Могилів-Подільскому районі Вінниччини, Браїлівський свято-троїцький жіночий монастир та Немирівський палац Потоцьких, Строганових, Щербатових.

В університеті постійно проводяться масові виховні та розважальні заходи, в яких профспілкова організація  бере активну участь. Налагоджено співпрацю з обласною філармонією, обласним академічним музично-драматичним театром ім. М. Садовського, спортивним клубом «Максимус», басейном «Маяк» та іншими.

Профорганізація університету неодноразово відзначалась нагородами у номінації «Краща профспілкова організація».

Головним надбанням нашої праці є довіра людей. Працівники знають, що їх радо зустрінуть, вислухають, обов'язково захистять, нададуть пораду, матеріальну допомогу.

Події у світлинах