logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Сторінка президента університету

logo

   Калетнік Григорій Миколайович

Президент Вінницького національного аграрного університету

Вчений у галузі аграрної економіки, доктор економічних наук, професор, академік НААНУ (2013)

 

 

Персональний сайт >>>

Життєве кредо

«Щоб стати успішною людиною, треба, насамперед, поставити перед собою конкретну мету, виходячи із здібностей, знань, навиків, а тоді наполегливо втілювати її в життя. Адже кожен новий день дає кожному з нас шанс зробити щось корисне в житті. А мети досягає той, хто її прагне».

 

Доктор економічних наук, професор, дійсний член (академік) НААН України. Народний депутат України 4-го, 5-го, 6-го і 7-го скликань. Відмінник народної освіти. Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики і земельних відносин. Заслужений економіст України. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Народився 2 травня 1949 року у селі Клембівка Ямпільського району Вінницької області. У 1971 році закінчив Українську ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарську академію, здобувши спеціальність інженера-механіка сільського господарства. У цьому ж році розпочав свою трудову діяльність на посаді головного інженера колгоспу ім. Калініна у с. Пороги Ямпільського району (1971-1973). З 1973 по 1975 рік працював головним інженером-механіком, заступником начальника управління сільського господарства Ямпільського райвиконкому. З 1975 по 1979 рік – керуючий Ямпільським районним об’єднанням «Сільгосптехніка». З 1979 року голова колгоспу ім. Ілліча с. Велика Кісниця, Ямпільський район.

У 1991 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Використання бактеріальної закваски "Літосил" при силосуванні кукурудзи і бурякового жому» (Українська сільськогосподарська академія).

Ділові якості, професіоналізм, небайдужість до проблем села сприяли подальшому кар’єрному росту Григорія Калетніка. Більше двох з половиною років (1992–1994 рр.) він був Представником Президента України в Ямпільському районі. З 1994 по 1998 рік – депутатом Вінницької обласної ради другого скликання. У 1994 році призначений на посаду директора Вінницької державної сільськогосподарської дослідної станції – генерального директора Вінницького науково-виробничого об’єднання «Еліта», с. Агрономічне, Вінницький район, Вінницька область. А з 1996 року Григорій Калетнік - генеральний директор Вінницького обласного державного об’єднання спиртової та горілчаної промисловості «Поділляспирт», м. Вінниця.

У 1998 році Григорій Миколайович здобуває другу вищу освіту та спеціальність інженера-економіста в Українському державному університеті харчових технологій, м. Київ.

Григорій Калетнік неодноразово обирався депутатом місцевих рад та Верховної Ради України, адже його життєва позиція завжди була близька та зрозуміла людям.

У квітні 1998 р. Г.М. Калетніка обрали (на альтернативній основі) головою Вінницької обласної ради. У 2002 р. – народним депутатом України 4-го скликання по 15-му багатомандатному виборчому округу, а ще через два роки очолив Вінницьку обласну державну адміністрацію.

У 2006 р. - обраний народним депутатом України 5-го скликання, у 2010 р. - 6-го скликання, у 2012 р. – народним депутатом України 7-го скликання по виборчому округу № 18, голова Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин. За час роботи у Верховній Раді України став автором понад 80-ти законів з питань розвитку аграрного сектору економіки, земельних питань, енергетичної, екологічної та продовольчої безпеки держави, з яких 50 підтримані на пленарних засіданнях українського парламенту і набули чинності законів.

За час парламентської діяльності, а сьогодні громадської і наукової, Григорій Калетнік особливу увагу приділяє питанню земельної реформи в Україні, яка має стати не засобом збагачення окремих латифундистів, магнатів чи іноземців, а працювати на розвиток українського села, зміцнення власного господарника, простої людини, яка буде працювати на цій землі, а також у напрямку законодавчого забезпечення реформи та її практичної реалізації. Саме з цією метою ініціював проведення щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Земля – потенціал енергетичної, економічної та національної безпеки держави», що стала платформою обміну думками, напрацюваннями та міжнародним досвідом для законотворців, науковців, керівників сільськогосподарських підприємств, фермерів, держслужбовців, громадських діячів, експертів та тих, кому не байдужа доля української землі. Конференція ставить за мету обговорення нагальних питань ризиків та позитивів запровадження ринку земель в Україні, оцінки економічно-господарських моделей його формування та наслідків для національної економіки і суспільства, правових аспектів у сфері сучасного рівня земельних відносин, енергетичного забезпечення, збереження продуктивного та екологічного потенціалу земель сільськогосподарського призначення та заходів щодо раціонального використання землі як національного багатства України.

З 2008 року Григорій Калетнік розпочинає свою наукову діяльність у стінах Вінницького національного аграрного університету на посаді доцента кафедри сільськогосподарських машин. У 2009 році захищає докторську дисертацію на тему «Розвиток ринку біопалив в Україні» (Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» УААН). У цьому ж році колектив обирає його ректором університету. У 2010 році присвоєно вчене звання професора. З 2013 року – по теперішній час – президент Вінницького національного аграрного університету, академік Національної академії аграрних наук України.

У липні 2013 року за ініціативи Григорія Миколайовича створено навчально-науково-виробничий комплекс «Всеукраїнський науково-навчальний консорціум», який поєднав науковий, навчальний та виробничий потенціал Вінницького національного аграрного університету, Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН, а згодом і Інституту продовольчих ресурсів НААН. На установчих зборах президентом Консорціуму обрано Григорія Калетніка.

Є головним редактором наукового журналу «Вібрації в техніці та технологіях», голова спеціалізованої вченої ради Д 05.854.03 Вінницького національного аграрного університету.

Г.М. Калетнік опублікував понад 370 наукових і навчально-методичних праць, серед яких 29 монографій, 20 навчальних посібників, 12 підручників та понад 170 наукових статей у фахових вітчизняних та зарубіжних виданнях. Автор 78 патентів, 2 авторських свідоцтв та 2 авторських прав на твір.

Ученим засновано наукову школу «Аграрна політика, продовольча, енергетична та екологічна безпека України». Під його керівництвом підготовлено 10 докторів наук та 22 кандидати (доктори філософії). Коло наукових інтересів школи охоплює питання вивчення теоретико-методологічних засад формування та розвитку ринку альтернативних джерел енергії (біопалив), формування енергетичної, економічної, екологічної безпеки, ефективного використання ресурсного потенціалу аграрних підприємств, використання відновлюваних енергетичних ресурсів у формуванні системи енергозабезпечення сільських територій, розробка економіко-екологічного механізму використання органічних відходів у біоенергетиці, управління сучасними економічними системами, їх розвитком та стійкістю, дослідження перспектив розвитку земельних відносин та ринку землі в Україні та ін.

Багато уваги приділяє зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу: за короткий час розширено аудиторний фонд більш як на 6000 кв. м завдяки добудові ще одного поверху над навчальним корпусом № 3, а також передачі університету приміщення колишнього проектного інституту, нині — навчальний корпус № 5. Завершилась реконструкція головного корпусу, де надбудувано ще один поверх. На території університету побудовано храм Трьох Святителів, які є покровителями освіти і науки, та сучасний амфітеатр.

Наукові здобутки вченого широко відомі в Україні і за її межами та відзначені високими державними нагородами: Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки за роботу «Система використання біоресурсів у новітніх біотехнологіях отримання альтернативних палив» (2011), орден «За заслуги» ІІІ ступеня (2009), орден «За заслуги» ІІ ступеня (2012), «Заслужений економіст України» (2004), державний службовець 1-го рангу (1999), «Відмінник народної освіти» (1987).

Реєстр. № та дата
Назва законопроекту
Мета
Результати розгляду
44
3313 від 24.09.2013
Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України щодо спрощення процедури оформлення спадщини в сільській місцевості
Прийняття Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про сільськогосподарську дорадчу діяльність” дозволить удосконалити законодавчу базу щодо діяльності сільськогосподарських дорадчих служб.
Реалізацію зазначеної мети буде здійснено шляхом внесення змін до окремих положень Закону України “Про сільськогосподарську дорадчу діяльність”.
Прийняття проекту акта дасть можливість залучати заклади науки та освіти до надання соціально спрямованих дорадчих послуг, законодавчо врегулювати питання сертифікації сільськогосподарської дорадчої служби у відповідність до вимог Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, врегулювати питання обов’язковості підвищення кваліфікації дорадників і експертів-дорадників та фінансування їх підготовки відповідно до обсягів його замовлення.
Направлено на розгляд комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
43
3238 від 12.09.2013
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою
Проект Закону України розроблено з метою врегулювання на законодавчому рівні питання щодо запровадження нової бюджетної програми щодо компенсації витрат сільськогосподарським товаровиробникам за наявну на 1 січня 2010 року корову не з 1 січня 2010 року, а з 1 січня 2011 року.
Прийнято в першому читанні 24.10.2013
42
3061 від 08.08.2013 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний земельний кадастр" щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них   Прийнято в першому читанні 05.11.2013
 41 2953 від 30.04.2013 Проект Закону про правонаступництво майна колишнього Військово-мисливського товариства Збройних Сил СРСР   Направлено на розгляд комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
40 2335а від 18.06.2013 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" щодо розвитку виноградарської, садівничої та хмелярської галузей   Направлено на розгляд комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
39 2060а від 18.05.2013 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо створення умов для підвищення ефективності діяльності вищих навчальних закладів)   Направлено на розгляд комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
38 2059а від 18.05.2013 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо збору за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення)   Направлено на розгляд комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
37 1189 від 28.12.2012 Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо врегулювання окремих питань організації фінансово-економічних відносин в системі вищої освіти   Направлено на розгляд комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
36 1188 від 28.12.2012 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо врегулювання окремих питань оподаткування в системі вищої освіти   Направлено на розгляд комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
35 1187 від 28.12.2012 Проект Закону про вищу освіту   Направлено на розгляд комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
34 0981 від 12.12.2012 Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до статті 3 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" щодо регулювання закупівельних цін на молоко"   Направлено на розгляд комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
33 0979 від 12.12.2012 Пропозиції Президента до Закону "Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини"   Направлено на розгляд комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
32 0978 від 12.12.2012 Пропозиції Президента до Закону "Про розвиток виробництва та споживання біологічних палив"   Направлено на розгляд комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
31 0852 від 12.12.2012 Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо земель сільськогосподарських науково-дослідних установ і навчальних закладів)   Направлено на розгляд комітету з питань аграрної політики та земельних відносин
30 10273 від 27.03.2012 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду землі" (щодо деяких обмежень оренди земель сільськогосподарського призначення) Головною метою прийняття цього законопроекту є уникнення надмірної концентрації земель сільськогосподарського призначення в одних руках, що сприятиме сталому розвитку усіх сільськогосподарських підприємств.
Прийняття даного законопроекту не вимагає внесення змін до інших законодавчих актів.
 - 
29  10051 від 15.02.2012 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо збору за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення) Метою прийняття вказаного проекту Закону України є правове регулювання питань, пов’язаних з покращенням організації і функціонування механізму використання земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Прийняття цього акту надасть можливість збільшити доходну частину місцевих бюджетів на 3,5-4,5 млрд. грн., кошти якої будуть спрямовані на розвиток сільської місцевості.   -
28  9610 від 19.12.2011 Проект Закону про аграрні розписки Прийняття цього законопроекту підкріпить заходи Уряду по розвитку кредитування сільськогосподарських товаровиробників, особливо дрібних та середніх, які не мають достатньо ліквідного майна для застави крім майнових прав на майбутній врожай та молодняка сільськогосподарських тварин.
Основна ціль законопроекту – врегулювання правовідносин, пов’язаних з оформленням, видачею, обігом, погашенням аграрних розписок - нового інструменту кредитування сільськогосподарських товаровиробників під заставу такого специфічного об’єкту як майбутній врожай та сільськогосподарські тварини.
Другорядні цілі, досягненню яких сприяє законопроект – це створення механізму перенесення ризиків ринкових змін ціни сільськогосподарської продукції з сільськогосподарських товаровиробників на покупців їх продукції, збільшення надходжень до місцевих бюджетів населених пунктів – центрів сільськогосподарського виробництва, створення інвестиційних переваг для здійснення коротко - та середньострокових інвестицій у сільськогосподарське виробництво, інтеграція системи інвестування під заставу майбутнього врожаю з системою складських документів.
 Включено до порядку денного сесії, але ще не розглядався
27  9586 від 13.12.2011
4174-VI
від 20.12.2011
Проект Закону про внесення змін до розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо заборони на відчуження та зміну цільового призначення земель сільськогосподарського призначення Запропонований проект передбачає встановити чіткий термін дії заборони на відчуження та зміну цільового призначення земельних ділянок, призначених для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, особистого селянського господарства, а також внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств, а саме – до 01 січня 2013 року.  Повернуто з підписом Президента України 28.12.2011
26  9585 від 13.12.2011
4173-VI
від 20.12.2011
Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості грунтів" (щодо відтермінування) Проект Закону України розроблено з метою відтермінування на законодавчому рівні строків, які необхідні для розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь і передбачають заходи з охорони земель, порушення яких тягне за собою накладання відповідних штрафних санкцій згідно статті 55 Кодексу України про адміністративні правопорушення.  Повернуто з підписом Президента України 28.12.2011
25  9571 від 09.12.2011 Проект Закону про аквакультуру Метою прийняття проекту Закону України "Про аквакультуру" є правове регулювання відносин між органами державної влади, що здійснюють регулювання та управління діяльністю в сфері аквакультури, органами місцевого самоврядування та усіма суб’єктами аквакультури з метою реалізації державної політики щодо ефективного розвитку аквакультури, як окремого виду сільськогосподарської діяльності в системі агропромислового виробництва, спрямованої на збільшення обсягів виробництва корисної біологічної сільськогосподарської продукції (риби та інших водних біоресурсів), збереження біорізноманіття та поповнення запасів водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) України, а також на здійснення рибогосподарської діяльності способами, що не допускають нанесення шкоди навколишньому середовищу.  Прийнято в першому читанні 20.03.2012
24  9312 від 19.10.2011 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо спрощення процедури закупівель товарів, робіт та послуг вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами)  Основною метою прийняття зазначеного законопроекту є спрощення процедури закупівлі Аграрним фондом і аграрними вищими навчальними закладами товарів, робіт та послуг відповідно до Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України”.  Повернуто з підписом Президента України 09.04.2012
23  9239 від 04.10.2011
3906-VI
від 07.10.2011
Проект Закону про затвердження ставок вивізного (експортного) мита на окремі види сільськогосподарських культур Метою законопроекту є збільшення надходжень до Державного бюджету України за рахунок запровадження вивізного (експортного) мита на деякі технічні олійні культури та соняшникову олію, та за рахунок регулювання вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур.  Повернуто з підписом Президента України 20.10.2011
22  9001-д від 07.12.2011 Проект Закону про ринок земель Метою прийняття Закону України “Про ринок земель” є правове врегулювання питань, пов’язаних з організацією і функціонуванням ринку земель в Україні, запровадження при цьому особливого механізму обігу земель сільськогосподарського призначення, забезпечення ефективних механізмів захисту законних прав суб’єктів такого ринку.  Прийнято в першому читанні 09.12.2011
21  8454 від 28.04.2011
3677-VI
від 08.07.2011
Проект Закону про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів Метою прийняття проекту Закону України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів" є забезпечення умов сталого функціонування та розвитку рибогосподарського комплексу держави. Визначальними напрямами розвитку рибного господарства повинні стати збереження рибопромислової діяльності у відкритих районах Світового океану, у виключних економічних зонах іноземних держав, раціоналізація та інтенсифікація промислу в Азово-Чорноморському басейні, внутрішніх водоймах, розвиток аквакультури, нарощування обсягів відтворення рибних запасів та виробництва рибопродукції.  Повернуто з підписом Президента України 28.07.2011
20  8369 від 08.04.2011 Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Земля в українській долі: ситуація у земельній сфері, законодавче забезпечення земельних відносин та практика його реалізації"     Проект не прийнято 21.04.2011
19  8324 від 01.04.2011 Проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення державної підтримки розвитку сільського господарства" Метою прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення державної підтримки розвитку сільського господарства» є врегулювання на законодавчому рівні питання щодо продажу квот встановлених Кабінетом Міністрів України на зерно та продукти його переробки з аукціонів, що в свою чергу дозволить забезпечити державну підтримку розвитку сільського господарства.  Закон відхилено 19.05.2011
18  8291 від 24.03.2011 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо підприємств спиртової та лікеро-горілчаної промисловості) Метою прийняття проекту Закону України є створення умов для ефективного функціонування спиртової та лікеро-горілчаної промисловості країни шляхом внесення змін до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації".
Необхідно привести у відповідність положення Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» шляхом виключення з переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, підприємств реорганізованих згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про утворення Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості» від 28.07.2010 № 672.
 До порядку денного сесії не включено 06.09.2011
17  8164 від 25.02.2011 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо спрощення процедури закупівель Аграрним фондом і аграрними вищими навчальними закладами товарів, робіт та послуг) Основною метою прийняття зазначеного законопроекту є спрощення процедури закупівлі Аграрним фондом і аграрними вищими навчальними закладами товарів, робіт та послуг відповідно до Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України”. 
У проекті Закону пропонується закріпити норму щодо незастосування процедури тендерної закупівлі до придбання (закупівлі) товарів, робіт та послуг за рахунок власних коштів вищого навчального закладу. Тобтонадати університетам можливість без тендерних обмежень використовувати позабюджетні кошти, зароблені самими університетами.
Вищі навчальні заклади, хоч і отримують фінансування з державного бюджету, відчувають гостру потребу у перерозподілі коштів спеціального фонду, отриманих від надання ними платних послуг та виробничо-господарської діяльності, між відокремленими підрозділами для їх ефективного використання та підтримки окремих структурних одиниць тощо
 Включено до порядку денного сесії 05.04.2011
16  8091 від 08.02.2011 Проект Закону про внесення зміни до розділу XХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо врегулювання окремих положень вивезення товарів в митному режимі експорту підприємствами-виробниками Метою законопроекту є врегулювання на законодавчому рівні розвитку вітчизняної галузі альтернативних твердих видів палива. 
Законопроектом пропонується внести зміни до першого абзацу пункту 15 підрозділу 2 розділу ХX Податкового кодексу України. Оскільки останньою стадією виробництва брикетів та гранул є пресування дрібної фракції деревного пилу, який утворюється після декількох стадій обробки деревини та її послідуючим висушуванням. Отже, брикети та гранули відносяться до кінцевого, готового до споживання, продукту.
 До порядку денного сесії не включено 06.09.2011
15  8069 від 03.02.2011 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо спрощення процедури закупівлі Аграрним фондом товарів, робіт та послуг) Основною метою прийняття зазначеного законопроекту є спрощення процедури закупівлі Аграрним фондом товарів, робіт та послуг відповідно до Закону України ”Про державну підтримку сільського господарства України”. 
Прийняття Закону України дозволить Аграрному фонду здійснювати закупівлю товарів, робіт та послуг на виконання Закону України ”Про державну підтримку сільського господарства України” без проведення процедур закупівлі.
 До порядку денного сесії не включено 15.02.2011
14  7531 від 30.12.2010 Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо земель сільськогосподарських науково-дослідних установ і навчальних закладів) Ціллю законопроекту є вдосконалення порядку передачі, надання, вилучення (викупу) земель аграрних наукових установ, навчальних закладів та дослідних господарств. Впровадження норм цього Закону дозволить суттєво вплинути на зменшення порушень і зловживань у сфері землекористування вказаних установ і закладів.  Прийнято в першому читанні 09.09.2011
13 7524 від 29.12.2010 Проект Закону про розвиток виробництва та споживання біологічних палив Основним завданням законопроекту є запровадження законодавчого регулювання ринку виробництва та споживання біопалив, структурування ринку таких біопалив та створення прозорого механізму виробництва та споживання біопалив.
Мета прийняття законопроекту та подальших нормативних актів на його основі полягає в стимулюванні за допомогою державних важелів виробництва біопалив, їх реалізації, переробки та використання кінцевим споживачем для роботи технічних засобів.
Пріоритетними, єдино можливими і доцільними на даний час напрямками державної підтримки розширення ринку біопалива є передбачені законопроектом можливості широкого застосування біопалив нафтопереробними та іншими підприємствами у виробництві сумішевих видів палива.
Прийнято в першому читанні 17.05.2011
12 7513 від 23.12.2010
2922-VI
від 13.01.2011
Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Законодавче врегулювання запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні" (23 березеня 2011 року) Проектом цієї Постанови пропонується провести у березні 2011 року парламентські слухання на тему: “Законодавче врегулювання запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні”. Постанову прийнято 19.01.2011
11 7376 від 18.11.2010 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо упорядкування видатків для апеляційних адміністративних судів) Основною метою прийняття даного проекту є часткове врегулювання питання щодо створення належних умов функціонування апеляційних адміністративних судів, забезпечення діяльності новоутвореного Вінницького апеляційного адміністративного суду та в умовах обмеженості фінансового ресурсу, для більш раціонального і ефективного використання бюджетних коштів. Проект відкликано 13.12.2010
10 7230 від 07.10.2010 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (щодо продажу квот на аукціонах) Метою прийняття Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" є врегулювання на законодавчому рівні питання щодо продажу квот встановлених Кабінетом Міністрів України на деякі види продукції з аукціонів, що в свою чергу дозволить забезпечити наповнення Державного бюджету за рахунок зборів з купівлі квот суб’єктами господарювання. Не включено до порядку денного сесії 01.02.2011
9 7141 від 20.09.2010 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пестициди і агрохімікати" (щодо підвищення ефективності системи реєстрації пестицидів та агрохімікатів) Проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про пестициди і агрохімікати” розроблений відповідно до Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, затвердженої Законом України від 18.03.2004 р. № 1629-IV. Запропоновані норми відображають європейські (директива ЄС 91/414/ЕС) та світові вимоги при реєстрації пестицидів і агрохімікатів. Ціллю прийняття даного проекту Закону України є підвищення ефективності системи реєстрації пестицидів і агрохімікатів. Не включено до порядку денного сесії 01.02.2011
8 6644-д від 11.11.2011 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму використання земель оборони Метою прийняття Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму використання земель оборони” є правове врегулювання питань, пов’язаних із розпорядженням земельними ділянками, що вивільняються в процесі реформування Збройних Сил України, зокрема тими, на яких розташовані об’єкти нерухомого військового майна, яке відчужується. Зазначену мету планується досягти шляхом визначення основних правових засад розпорядження цими земельними ділянками у ст.ст. 77, 128 Земельного кодексу України, ст. 6 Закону України “Про правовий режим майна у Збройних Силах України” та ст. 4 Закону України “Про використання земель оборони”. Закон прийнято 22.12.2011
Вручені редакційні уточнення 9.02.2012
Редакційні уточнення не підтримані 13.04.2012
7 6644 від 02.07.2010 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму використання земель оборони Метою запропонованого проекту акта є правове врегулювання питань щодо створення можливості здійснення реалізації на аукціонах об’єктів нерухомого військового майна, зокрема разом із земельними ділянками, включених до затверджених Кабінетом Міністрів України переліків нерухомого військового майна, яке може бути відчужено разом із земельними ділянками, на яких вони розташовані, посилення контролю держави за ефективним використанням земель оборони, підвищення рівня управління процесами відчуження земель оборони, що вивільнюються в ході реформування Збройних Сил України. Проект відкликано 02.11.2011
6 6598 від 29.06.2010 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про насіння і садивний матеріал" Метою прийняття даного законопроекту є приведення положень Закону України „Про насіння і садивний матеріал” у відповідність до Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” та адаптації його до вимог СОТ та ЄС.
Шляхи досягнення:
визначення правових, організаційних та фінансових засад функціонування ринку насіння; 
посилення вимог до вирощування, підготовки, тарування та торгівлі насінням та садивним матеріалом; 
впорядкування структури та функцій органів державного контролю у сфері насінництва та розсадництва; 
закріплення прав і обов’язків юридичних і фізичних осіб у сфері обігу насіння та садивного матеріалу;
посилення відповідальності державних органів з контролю і нагляду за поширенням насіння та садивного матеріалу.
Прийнято в першому читанні 01.02.2011
5 6566 від 22.06.2010
2494-VI
від 07.09.2010
Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення аграрного сектору нафтопродуктами) Мета прийняття цього проекту Закону – запобігання дефіциту моторних видів палива і необґрунтованому зростанню цін на них під час проведення сільськогосподарських робіт, створення для аграрного сектора економіки гарантованого джерела забезпечення пальним.
Проект Закону передбачає накопичення підприємствами, які визначатимуться Кабінетом Міністрів України (якими мають бути підприємства Держкомрезерву та НАК "Нафтогаз України") нафтопродуктів за рахунок ввезення їх по імпорту з відстрочкою по сплаті ПДВ, та їх реалізацію сільгосптоваровиробникам у періоди пікового зростання цін на нфтопродукти.
Реалізація зазначених нафтопродуктів буде здійснюватися сільгосптоваровиробникам за цінами, які встановлюватимуться з урахуванням вартості їх придбання, транспортування, зберігання та рівня рентабельності оператора, який не перевищуватиме рівень, визначений для них Кабінетом Міністрів України, що створить умови для забезпечення сільгосптоваровиробників пальним за пільговими цінами та, одночасно, встановлення оперативного і дієвого контролю за дотриманням умов постачання.
Не включено до порядку денного сесії 01.02.2011
4 6494 від 08.06.2010 Проект Постанови про визнання аграрної освіти та науки пріоритетним напрямком розвитку освіти та науки України Проектом постанови пропонується визнати аграрну освіту і науку пріоритетним напрямком розвитку освіти і науки України, та покласти відповідальність за розвиток даного напряму на Міністерство аграрної політики України та його підрозділи. Постанову не включено до порядку денного сесії 01.02.2011
3 6346 від 27.04.2010
2290-VI
від 01.06.2010
Проект Закону про внесення зміни до пункту 1 розділу ІI "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення охорони родючості грунтів" Проект Закону України розроблено з метою пролонгування на законодавчому рівні строків, які необхідні для розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь і передбачають заходи з охорони земель, порушення яких тягне за собою накладання відповідних штрафних санкцій згідно статті 55 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Повернуто з підписом Президента України 22.06.2010
2 6317 від 15.04.2010 Проект Закону про внесення змін до пункту 4 роділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки агропромислового комплексу в умовах світової фінансової кризи" Проект Закону України розроблено з метою врегулювання на законодавчому рівні питання щодо запровадження нової бюджетної програми щодо компенсації витрат сільськогосподарським товаровиробникам за наявну на 1 січня 2010 року корову не з 1 січня 2010 року, а з 1 січня 2011 року. За основу не прийнято 13.05.2010
1 6275 від 02.04.2010
2754-VI
від 02.12.2010
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про сільськогосподарську дорадчу діяльність" (щодо обмежень для державних службовців) Прийняття Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про сільськогосподарську дорадчу діяльність” дозволить удосконалити законодавчу базу щодо діяльності сільськогосподарських дорадчих служб.
Реалізацію зазначеної мети буде здійснено шляхом внесення змін до окремих положень Закону України “Про сільськогосподарську дорадчу діяльність”.
Прийняття проекту акта дасть можливість залучати заклади науки та освіти до надання соціально спрямованих дорадчих послуг, законодавчо врегулювати питання сертифікації сільськогосподарської дорадчої служби у відповідність до вимог Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, врегулювати питання обов’язковості підвищення кваліфікації дорадників і експертів-дорадників та фінансування їх підготовки відповідно до обсягів його замовлення.
Повернуто з підписом Президента України 30.12.2010

Григорій Калетнік є автором понад 350 наукових і навчально-методичних праць, серед яких 24 монографії, 20 навчальних посібників, 8 підручників та понад 150 наукових статей у фахових виданнях. Автор 61 патенту на винаходи та корисні моделі.

Неодноразово виступав офіційним опонентом на захистах дисертацій на здобуття наукового ступеню. Г. М. Калетніка нагороджено орденами «За заслуги» III і ІІ ступенів, нагрудним значком «Відмінник народної освіти» та багатьма іншими нагородами.

У травні 2012 р. Г. М. Калетніку присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2011 року за роботу «Система використання біоресурсів у новітніх біотехнологіях отримання альтернативних палив».

Список монографій
доктора економічних наук, професора, академіка НААН України,
лауреата Державної премії України у галузі науки і техніки 
Калетніка Григорія Миколайовича

  1. Калетнік Г.М., Кулик М.Ф., Бабич А.О., Засуха А.А, Gracey A. Вдосконалення технології зберігання і використання зерна: монографія. Вінниця: Інститут кормів УААН. 1996. 240 с.
  2. Калетнік Г.М., Кулик М.Ф., Засуха Т.В., Жмудь О.В. та інші Сучасні та перспективні технології зберігання і використання вологого зернофуражу: монографія. Київ: Світ. 2000. 246 с.
  3. Калетнік Г.М., Кулик М.Ф., Глушко Л.Т. та інші Енергоощадні технології кормів – основа конкурентоздатності тваринництва: монографія. Вінниця: Теза. 2006. 340 с.
  4. Калетнік Г.М., Мазур А.Г., Кубай О.Г. Розвиток ринку біопалив в Україні: монографія. Київ: Аграрна наука. 2008. 464 с.
  5. Калетнік Г.М. Розвиток Організаційно-функціональних структур управління в регіональних економічних системах: монографія. Вінниця: Вінницька газета. 2009. 188 с.
  6. Калетнік Г.М., Пепа Т.В., Ціхановська В.М. Територіальна організація зернопродуктового комплексу регіону та напрями його удосконалення: монографія. Вінниця: Вінницька газета. 2010. 180 с.
  7. Калетнік Г.М. Біопаливо. Продовольча, енергетична та екологічна безпека України: монографія. Київ: Хай-Тек Прес. 2010. 516 с.
  8. Калетнік Г.М., Блюм Я.Б., Гелетуха Г.Г., Григорюк І.П., Дубровін В.О. Новітні технології біоенергоконверсії: монографія. Київ: Медіа Груп. 2010. 326 с.
  9. Калетнік Г.М., Булгаков В.М., Гриник І.В., Леженкін О.М. Динаміка зернозбиральних агрегатів: монографія. Київ: Аграрна наука. 2010. 276 с.
  10. Калетнік Г.М., Блюм Я.Б., Гелетуха Г.Г. Біологічні ресурси і технології виробництва біопалива: монографія. Київ: Аграр. Медіа Груп. 2012. 403 с.
  11. Калетнік Г.М., Козловський С.В., Заболотний Г.М., Слупський Б.В. Державне управління розвитком електроенергетики в контексті європейської інтеграції України: монографія. Вінниця: Меркьюрі-Поділля. 2012. 284 с.
  12. Калетнік Г.М., Олійнічук С.Т., Скорук О.П., Климчук О.В., Яцковський В.І., Токарчук Д.М., Здор І.А. Альтернативна енергетика України: особливості функціонування і перспективи розвитку: монографія. Вінниця: Едельвейс і К. 2012. 250 с.
  13. Калетнік Г.М., Шпикуляк О.Г., Пчелянська Г.О. Інститути інфраструктури та ціноутворення у розвитку аграрного ринку: регіональний аспект: монографія. Вінниця. 2012. 322 с.
  14. Калетнік Г.М., Олійнічук С.Т., Скорук О.П. Трансформаційна динаміка процесів відтворення в аграрній економіці: монографія. Вінниця. 2012. 544 с.
  15. Калетнік Г.М., Булгаков В.М., Гриник І.В., Усенко М.В., Кравченко І.Є. Малогабаритні сільськогосподарські машини для роботи на схилах: монографія. Київ. 2012. 260 с.
  16. Калетнік Г.М., Козловський С.В., Тарасюк Н. М., Семененко В.В. Управління економічними відносинами підприємств молоко-продуктового під комплексу аграрної галузі України: монографія. Вінниця. 2013. 248 с.
  17. Калетнік Г.М., Кравець Р.А., Лазоренко Н.Л., Тимкова В.А., Шаповалюк Л.О. Система довузівської підготовки в країнах західної Європи та інноваційні методи навчання у ВНЗ України: монографія. Вінниця. 2013. 480 с.
  18. Калетнік Г.М., Блюм Я.Б., Григорюк І.П., Дмитрук К.В., Дубровін В.О., Ємець А.І., Мельничук М.Д., Мироненко В.Г., Рахметов Д.Б., Сибірний А.А., Циганков С.П. Система використання біоресурсів у новітніх біотехнологіях отримання альтернативних палив: монографія. Київ: Аграр Медіа Груп. 2014. 360 с.
  19. Калетнік Г.М., Мазур А.Г., Янчук Г.В. та інші Трансформація економічного розвитку системи АПК регіону в ринкових умовах господарювання: монографія. Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля». 2014. 376 с.
  20. Калетнік Г.М., Козловський С.В., Кірєєва Е.А., Підвальна О.Г. Управління регіональною продовольчою безпекою в умовах економічної нестабільності: монографія. Вінниця : Меркьюрі-Поділля. 2015. 252 с.
  21. Калетнік Г.М., Дармограй О. В. Розвиток ринку сільськогосподарської продукції та формування продовольчої безпеки: монографія. Вінниця. 2016.
  22. Калетнік Г.М., Адамчук В.В., Булгаков В.М., Головач І.В., Гриник І.В., Черновол М.І., Свірень М.О., Усенко М.В. Малогабаритні сільськогосподарські машини. Конструкція, теорія і розрахунок: монографія. Вінниця. 2017. 380 с.
  23. Калетнік Г.М., Заришняк А.С., Адамчук В.В., Булгаков В.М. та ін. Теорія і проектування робочих органів сівалок для селекції та насінництва зернових культур: монографія. 2017. 257 с.
  24. Калетнік Г.М., Мазур В.А, Мазур О.В., Браніцький Ю.Ю. Оптимізація технологічних прийомів вирощування проса лозовидного (світчграс) для умов Лісостепу правобережного: монографія. Вінниця: ТОВ «Друк». 2020. 212 с.
  25. Калетнік Г.М., Здирко Н.Г. Державний аудит та аналіз економічних, енергетичних та екологічних складових публічних закупівель: монографія. Київ: «Центр учбової літератури». 2021. 420 с.
  26. Kaletnik G., Bilokinna I., Pryshliak N., Shpykuliak O., Tokarchuk D., Zdyrko N. Economic aspects of energy efficient and environmentally safe directions for the development of rural areas: мonograph. VUZF Publishing House “St. Grigorii Bogoslovˮ. 2021. 251 р.
  27. Калетнік Г.М., Паламарчук В.Д., Гончарук І.В., Ємчик Т.В., Телекало Н.В. Перспективи використання кукурудзи для енергоефективного та екологобезпечного розвитку сільських територій: монографія. Вінниця. 2021. 260 с.
  28. Калетнік Г.М., Лутковська С.М. Екологічна модернізація та органічне виробництво в системі екологічної безпеки: монографія. Вінниця: ВНАУ. 2022. 356 с.
  29. Hristo Beloev, Hryhoriy Kaletnik, Valerii Adamchuk, Volodymyr Bulgakov, Todor Delikostov Theoretical basis аggregation of plows: мonograph. Sofia. Prof. Marin Drinov Publishing House of Bulgarian Academy of Sciences. 2022. 199 с.

п/п

Назва роботи

Характер роботи

Вихідні дані

Обсяг (стор)

Співавтори

Рік видання

1

2

3

4

5

6

7

Посібники

1

Основи перспективних технологій виробництва продукції тваринництва

Друк.

Навчальний посібник. – В: Енозіс, 2007. -584 с. (Гриф МАП України)

584

Кулик М. Ф. Петриченко В. Ф. Хорішко В. Д.

2007

2

Планування діяльності підприємств

Друк.

Навчальний посібник. – В: Енозіс, 2008. -300с. (Гриф МАП України № 18-1-213/933 від 12.06.08р.)

300

Мазур В. І.

Кафлевська С.Г.

2008

3

Біопалива. Ефективність їх виробництва та споживання АПК  України.

Друк.

Навчальний посібник. – Вінниця, 2008 – 192с. (Гриф МАП України, лист №18-28-13/1539 від 03.10.08р.)

192

Пришляк В.М.

2008

4

Інженерний менеджмент

Друк.

Навчальний посібник. – Вінниця, 2010. – 318с. (Гриф МАП України, лист №18-28-13/923 від 28.12.09р.)

318

Войтюк В.Д.

Тивоненко І.Г.

Мельник І.І.

Бондар С.М.

Скорук О.П.

2009

5

Біопалива: ефективність їх виробництва та споживання в АПК України

Друк.

Навчальний посібник. – Київ, 2011-312с. (Гриф МОН України № 1/12-75 від 15.01.10р.)

312

Пришляк В.М.

2011

6

Управління інженерною діяльність виробничих і сервісних підприємств АПК

Друк.

Навчальний посібник.- Київ,2010.-448 (Гриф МОН України №1/12-190 від 21.10.10р.)

448

Войтюк В.Д.

Бондар С.М.

Скорук О.П.

2010

7

Теоретичні основи моделювання та фінансово-економічні розрахунки в менеджменті та бізнесі

Друк.

Навчальний посібник.- Київ,2010.-400с. (Гриф МОН України, лист №1/12-438 від 09.02.10р.)

400

Козловський С.В.

Підвальна О.Г.

2010

8

Фінансовий менеджмент

Друк.

Навчальний посібник.-Київ, 2010р. – (Гриф МОН України, лист № 1/12-649 від 23.02.10р.)

320

Ціхановська В.М.

 

2010

9

Менеджмент та маркетинг

Друк.

Навчальний посібник (Гриф МОН України, лист від 29.07.10 р. №1/11-7032

 

Ціхановська В.М.

Ціхановська О.М.

2010

10

Хімія і технологія біологічних видів палива

Друк.

Навчальний посібник (Гриф МОН України, лист від 09.08.10р. №1/11-7546)

 

Олійнічук С.Т.

Ковалко М.П.

2010

11

Міжгалузевий баланс

Друк.

Навчальний посібник – Вінниця: вінницька газета, 2011. -212с. (Гриф МОН)

212

Киш Л.М.

Мазур А.Г.

Потопова Н.А.

2011

12

Теоретична механіка

Друк.

Навчальний посібник –К: «Хай-Тек Прес»,2011.-608с. (гриф МОН України, лист №1/11-10303 від 29.07.10р.)

608

Булгаков В.М.

Булгакова В.В.

Кравченко І.Є.

Кучеренко С.І.

Мазоренко Д.І.

2011

13

Міжнародний баланс

Друк.

Навчальний посібник –К: «Хай-Тек Прес»,2011.-580с. (Гриф МОН України, лист від 29.07.210р. №1/11-7032)

580

Ціхановська В.М.

Ціхановська О.М.

2011

14

Державне регулювання економіки

Друк.

Навчальний посібник –К: «Хай-Тек Прес»,2011.-428с. (Гриф МОН України, лист від 25.05.10р. №1/11-7032

428

 

Мазур А.Г.

Кубай О.Г.

2011

15

Управлінський консалтинг

Друк.

Навчальний посібник: К.: «Аграрна освіта», 2012р. 448с. (МОН)

448

Безкровний М.Ф.

Іщенко Т.Д.

2012

16

Зовнішньоекономічна діяльність: теоретичні та практичні аспекти

Друк.

Навчальний посібник: присвячується 30-річчю Вінницького національного аграрного університету – К.:Хай-Тек Прес,2012.-351с., (МОН)

351

Козловський В.О.

Заболотний Г.М.

Козловський С.В.

2012

17

Зовнішньоекономічна діяльність: теоретичні та практичні аспекти

Друк.

Навчальний посібник.- Вінниця,2012. -519с.

519

Козловський В.О.

Заболотний Г.М.

Козловський С.В.

2012

18

Операційний менеджмент

Друк.

Навчальний посібник. – К.: «Хай-Тек Прес» 2013. – 304с. (Гриф МОН України, лист від 11.07.2012р. № 1/11-11369)

304

Колесов О.С.

Недбалюк О.О.

2013

19

Теоретична механіка в прикладах і завданнях

Друк.

К.: Аграр. наука, 2014. – 348с. (Гриф МОН України, лист від 27.03.2014р. №1/11-4376)

348

Булгаков В.М.

Гриник І.В.

Адамчук В.В.

Тіщенко Л.М.

Черниш О.М.

Яременко В.В.

 

 

 

 

2014

20

Прикладна механіка. Навчальний посібник

Друк.

К.: Аграрна наука

61,00 

Адамчук В.В.,
БулгаковВ.М.,
Черниш О.М.,
Калетнік Г.М.
та ін.

2017

 

№ п/п

Назва роботи

Характер роботи

Вихідні дані

Обсяг (стор)

Співавтори

Рік видання

1

2

3

4

5

6

7

Підручники

1

Економіка підприємств харчової промисловості

Друк.

Підручник. К.: Урожай, 1998.

272/69

Заїнчковський А.

Решетнюк Г.М.

Болдуй А.Г.

1998

2

Машини та обладнання із сільськогосподарської меліорації

Друк.

Підручник (Гриф МОН України, лист від 29.09.10 р. №1/11-9053)

 

Чаусов М.Г.

Бондар М.М.

Пришляк В.М.

Бондар С.М.

2010

3

Основи інженерних методів розрахунків на міцність і жорсткість

Друк.

Підручник – К.: «Хай-Тек Прес»,2011. – 616с. (гриф МОН України від 07.10с. №1/11-11140)

616

Чусов М.Г.

Швайко В.М.

Пришляк В.М.

Пилипенко А.П.

Бондар М.М.

2010

4

Технічна механіка

Друк.

Підручник – К.: «Хай-Тек Прес»,2011, 340с. (гриф МОН України від 09.11.10р. №1/11-10304)

340

Булгаков В.М.

Черниш О.М.

Солона О.В.

Цуркан О.В.

2011

5

Основи інженерних методів розрахунків на міцність та жорсткість

Друк.

Підручник – К.: «Хай-Тек Прес»,2013. – 528с.

528

Чаусов М.Г.

Швайко В.М.

Пришляк В.М.

Пилипенко А.Г.

Бондар М.М.

2013

6

Фінансовий менеджмент

Друк.

Підручник – К.: «Хай-Тек Прес»,2013. – 688с.

688

Даниленко А.С.

Варченко О.М.

Ціхановська В.М.

2013

7

Production and Use of Biofuels. Second edition, supplemented: textbook

Друк.

K.: Agrarian Science

21,38 

 

2018

8

Аграрна політика та земельні відносини (частина 5)

Друк.

Вінниця: ВНАУ, 2020

  Гончарук І.В., Ємчик Т.В., Лутковська С.М.

2020

9

Організація і економіка використання біоресурсів: навчальний підручник (2-ге видання, перероблене і доповнене)

Друк.

Βінн. нац. аграр. ун-т. Βінниця: ТОВ «Друк». 2020. 372с.

21,26 д.а./7,2 Токарчук Д.М., Скорук О.П.

2020

10

Прикладна механіка

Друк.

Київ: «Центр учбової літератури». 2020

59,5/9,9 В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, О.М. Черниш, М.Г. Березовий, В.В. Яременко

2020

 

Список тез 

Назва доповіді

Назва заходу

Місце проведення

Дата проведення

 Рік видання

Законодавчо- нормативна база розвитку виробництва біологічної сировини

Тези доповідей Першої міжнародної конференції [«Біопаливо-2007: перспективи аграрного сектора України»], 
(Київ 6-7 грудня 2007)

6/0,38

 

2007

Стан розвитку виробництва та ринку палива в Україні та їх законодавче забезпечення

Тези доповідей Міжнародної конференції [«Розвиток відновлювальних джерел енергії. Регуляторна політика, ринкові стратегії, залучення інвестицій»], (Київ, 16 квітня 2007 р.)

8/0,5

 

2007

Розвиток виробництва та споживання біологічних палив в Україні

Тези доповідей Всеукраїнська науково- практична конференція [«Розвиток виробництва та споживання біологічних палив в Україні»], (Київ, 24 квітня 2007 р.)

6/0,38

 

2007

Виробництво біопалив для власного використання або для Європи? Додаткові можливості для аграрного сектора України

Тези доповідей Міжнародна промислова конференція[«Біопаливо. Україна- 2008»], (Київ, 1 - 4 квітня 2008 р.)

7/0,44

 

2008

Стабільне забезпечення економіки енергоресурсами - основна проблема енергонезалежності України

Тези доповідей конференція [«Акцизний збір в Україні: шлях реформування та удосконалення»], (Київ, 28 травня 2008 р.)

4/0,25

 

2008

Земельні ресурси України як потенціал для виробництва біопалива

Тези доповідей конференція [«Земельні ресурси України та Європи для виробництва біопалива»], (Київ, 2 жовтня 2008 р.)

4/0,25

 

2008

Основні теоретичні підходи щодо розвитку ринку біопалив в Україні

Тези доповідей міжнародна науково- практична конференція [«Аграрний форум - 2008»], (Суми, 15-18

7/0,44

 

2008

Світова фінансова криза і шляхи подолання її наслідків в Україні та Вінницькій області

Матеріали Науково-практичної конференції «Світова фінансово-економічна криза та шляхи її подолання в Україні», 17-18 грудня 2009 р., м. Вінниця, С. 50-53

4/0,25

-

2009

Проблематика трансформаційних змін в аграрній сфері економіки

Матеріали третіх річних зборів Центрального відділення Всеукраїнського конгресу вчених економістів-аграріїв, 24 грудня 2009 р, м. Вінниця. – Вид-во «Вінницька газета - ВНАУ», С. 37-41

5/0,31

-

2009

Посилення інтер- та екстеріозації в формуванні логічної моделі знань з інтелектуальної власності

Матеріали Х Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми підготовки фахівців з питань інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної діяльності в Україні.– К.: Інститут інелектуальної власності Одеської національної юридичної академії в м. Києві, 2010.
114-121 с.

7/0,77

Гарькавий А.Д., Гунько І.В., Сличук Н.В.

2010

Введення до навчального процесу дисципліни «Біопалива: ефективність їх виробництва та споживання в АПК України» і її вплив на підготовку фахівців агропромислового комплексу

Матеріали Міжнародної науково-технічної конференції «Земля України – потенціал енергетичної та екологічної безпеки держави», 24-26 березня, 2010. – С. 18-27

10/0,63

Пришляк В. М.

2010

Реформування місцевого самоврядування в Україні

Збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід». – В.: Вінницька обласна рада, 2011., С. 47-50

4/0,25

-

2011

Академік П.М. Василенко – яскравий погляд у майбутнє

Матеріали ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми землеробської механіки», 17-19 жовтня 2012 р., С. 3-5

3/0,19

Булгаков В. М.

2012

Законодавче забезпечення реалізації стратегії розвитку аграрного сектору економіки

Матеріали Чотирнадцятих річних зборів Всеукраїнського конгресу вчених економістів-аграрників 16-17 жовтня 2012 року, с. 215-217

3/0,19

 

2012

Розвиток малого підприємництва в аграрній сфері України

Збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Трансформаційна динаміка розвитку агропромислового виробництва». – 2013. –
С. 3-6

6/0,38

Прутська Т. Ю.

2013

Особенности функционирования торгово-посреднических структур на ранке мясной продукции

Материалы VIII международной заочной научно-практической конференции Научная дискуссия: Инновации в Современном Мире. Часть 1. Москва. С.99-105.

7/0,77

Бабенкова Т.Ю.

2013

Математична модель руху частинки гички по поверхні лопатки завантажувального механізму

Матеріали ХХІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві» та ІХ Всеукраїнської конференції-семінару аспірантів, докторантів та здобувачів у галузі аграрної інженерії 21-23 травня 2014 р. – 
С. 104-105

2/0,13

Булгаков В.М.,
Куценко А.Г.

2014

Математична модель процесу сепарації картопляного вороху

Матеріали ХХІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві» та ІХ Всеукраїнської конференції-семінару аспірантів, докторантів та здобувачів у галузі аграрної інженерії 21-23 травня 2014 р. –
С. 109-110

2/0,13

Булгаков В.М.,
Куценко А.Г.,
Гуцол Т.Д.

2014

Трансформаційні ознаки сучасного аграрного розвитку в Україні

Збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції “Трансформаційна динаміка розвитку агропромислового виробництва”, 7-8 травня 2015 р.– С.3-5

3/0,19

-

2015

 

Список наукових праць
д.е.н., професора, академіка, постійного члена Президії НААН України,
зав. кафедри Адміністративного менеджменту та альтернативних джерел енергії
Калетніка Григорія Миколайовича

Статті у фахових виданнях

  1. Калетнік Г.М., Кравченко І.Є. Теоретичні дослідження переміщення гички похилою лопаттю вертикального турбінного гичкоріза. Вібрації в техніці та технологіях. 2009. Випуск 4. С.161-165
  2. Калетнік Г.М., Булгаков В.М., Кравченко І.Є.,Головач І.В. Порівняльна оцінка застосування вібраційних викопуючих робочих органів бурякозбиральних машин. Вібрації в техніці та технологіях. 2010. Випуск 1. С. 23-31
  3. Калетнік Г.М., Булгаков В.М., Пилипака С.Ф.,Захарова Т.М., Яропуд В.М. Плоскі вертикальні криві, які забезпечують сталі тиск та швидкість руху матеріальної частинки. Вібрації в техніці та технологіях. 2014. Випуск 1. С. 5-12
  4. Калетнік Г.М., Адамчук В.В., Булгаков В.М., Черниш О.М. Теоретичне дослідження збурених гармонійних коливань у вібраційних приводах машин.
    Вібрації в техніці та технологіях. 2016. Випуск 2. С. 5-9
  5. Калетнік Г.М., Янович В.П., Підлипна М.П. Геоінформаційний метод дистанційного зонування землі на базі програмного забезпечення ERDAS IMAGINE. Техніка,енергетика,транспорт АПК. 2016. Випуск 2. С.5-11
  6. Калетнік Г.М., Адамчук В.В., Булгаков В.М., Яременко В.В. Дослідження та розробка методів діагностування гідравлічних приводів зернозбиральних комбайнів. Техніка,енергетика,транспорт АПК. 2016. Випуск 2. С.12-21
  7. Калетнік Г.М., Булгаков В.М., Адамчук В.В., Борис М.М., Ігнатьєв Є.І. Властивості гички цукрового буряка при її збиранні. Техніка,енергетика,транспорт АПК. 2016. Випуск 3. С.13-20
  8. Калетнік Г.М., Адамчук В.В., Булгаков В.М. Стан та основні перспективи підготовки висококваліфікованих інженерних та наукових кадрів галузі агроінженерії. Техніка,енергетика,транспорт АПК. 2017. Випуск 1. С. 5-15
  9. Калетнік Г.М., Янович В.П. Обґрунтування режимних та конструктивних параметрів граційного млина для виробництва високоактивних преміксів.
    Вібрації в техніці та технологіях. 2017. Випуск 1. С. 15-21
  10. Калетнік Г.М., Булгаков В.М., Адамчук В.В., Петриченко Є.А., Кувачов В.П. Теорія плоско паралельного руху удобрювально-посівного машино-тракторного агрегату. Техніка, енергетика, транспорт АПК. 2017. Випуск 2. С. 6-18
  11. Калетнік Г.М., Шаргородський С.А., Браніцький Ю.Ю. Розробка кінематичної схеми причіпного комбайна для збирання енергетичної верби.
    Техніка, енергетика, транспорт АПК. 2018. Випуск 3. С.11-21
  12. Калетнік Г.М., Цуркан О.В. Статичні умови сипкого середовища при розв’язанні задач його вібропереміщення. Вібрації в техніці та технологіях. 2019. № 4. С. 5-15.
  13. Калетнік Г.М. Перспективи підвищення енергетичної автономії підприємств АПК в рамках використання енергетичної стратегії України. Вісник Аграрної Науки Причорномор’я. 2019. Випуск 4. С. 90-98.
  14. Калетнік Г.М., Цуркан О.В. Особливості конструкції вібраційного обладнання для сушіння високовологої насіннєвої сировини. Вібрації в техніці та технологіях. 2021. № 1 (100). С. 5-13.
    DOI: 10.37128/2306-8744-2021-1-1
  15. Калетнік Г.М., Булгаков В.М., Адамчук В.В., Головач І.В. Математичне моделювання вертикальних коливань гичкозбиральної машини, фронтально навішеної на просапний трактор. Вібрації в техніці та технологіях. 2021. № 1 (100). С. 39-56.
    DOI: 10.37128/2306-8744-2021-1-5
  16. Калетнік Г.М., Яропуд В.М. Теоретичні дослідження пневмовтрат повітряного теплообмінника побічно-випарного типу тваринницьких приміщень. Техніка та енергетика. 2021. № 4. Випуск 12. С. 35-41
    https://dx.doi.org/10.31548/machenergy2021.04.035
  17. Калетнік Г.М., Яропуд В.М. Фізико-математична модель вентиляційної системи нагнітання чистого повітря у тваринницьких приміщеннях. Техніка, енергетика, транспорт АПК. 2021. № 3 (114). С. 4–15
    DOI: 10.37128/2520-6168-2021-3-1
  18. Калетнік Г.М., Яропуд В.М. Симуляція процесу тепломасообміну теплообмінника побічно-випарного типу. Техніка, енергетика, транспорт АПК. 2022. № 1 (116). С. 4–15
    DOI: 10.37128/2520-6168-2022-1-1
  19. Калетнік Г.М., Яропуд В.М. Результати чисельного моделювання геотермального охолодження у вентиляційній системі тваринницьких приміщень. Вібрації в техніці та технологіях. 2022. № 3 (106). С. 5–12
    DOI: 10.37128/2306-8744-2022-3-1
  20. Калетнік Г.М., Солона О.В., Яропуд В.М. Рекомендації щодо конструювання адаптивного вібраційного млина у технології приготування концентрованих кормів. Вібрації в техніці та технологіях. 2023. № 1 (108). С. 5-15
    DOI: 10.37128/2306-8744-2023-1-1

Список наукових праць
д.е.н., професора, академіка, постійного члена Президії НААН України,
зав. кафедри Адміністративного менеджменту та альтернативних джерел енергії
Калетніка Григорія Миколайовича

Статті у фахових виданнях

  1. Калетнік Г.М., Шпикуляк О.Г., Хвесик Ю.М., Білокінна І.Д. Розвиток кооперації у реалізації потенціалу відновлюваних джерел енергії для впровадження «Зеленого» курсу і сталого розвитку сільських територій. Економіка природокористування і сталий розвиток. 2022. № 12 (31). С. 26-38.
    DOI: 10.37100/2616-7689.2022.12(31).3
  2. Калетнік Г.М., Томляк Т.С. Актуальні проблеми земельних відносин в умовах воєнного стану та шляхи їх вирішення. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2022. № 2 (60). С. 79-97
  3. Калетнік Г.М., Пришляк Н.В. Розвиток галузі біопалив як детермінанта сталого розвитку України. Економіка АПК. 2021. № 2. С. 71-81
  4. Калетнік Г.М., Токарчук Д.М. Ефективність вирощування енергетичних культур та їх переробки на біопаливо в контексті забезпечення енергетичної автономії аграрних підприємств. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2021. № 1. С. 7-25
  5. Калетнік Г.М., Пришляк Н.В. Модель біоенергетичного кластеру виробництва біопалива з сільськогосподарських культур та відходів. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2021. № 1. С. 26-42
  6. Калетнік Г.М., Козяр Н.О. Стратегічні підходи до інвестування аграрного сектору України в сучасних умовах розвитку АПК. Економіка АПК. 2020. № 12(314). С. 81-89
  7. Калетнік Г.М., Дюк А.А. Розвиток кооперації в енергетичній сфері організаційно-економічної соціалізації підприємницького господарювання на селі. Економіка АПК. 2020. № 11(313). С. 19-29
  8. Калетнік Г.М., Коломієць Т.В. Підвищення ефективності функціонування підприємств АПК на основі формування і використання інтелектуального капіталу. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2020. № 4. С. 7-19
  9. Калетнік Г.М., Гончарук І.В. Економічні розрахунки потенціалу виробництва відновлювальної біоенергії у формуванні енергетичної незалежності агропромислового комплексу. Економіка АПК. 2020. № 9. С. 6-16
  10. Калетнік Г.М., Гонтарук Я.В. Диференціація. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. Випуск 3 (2020). С. 7-23.
  11. Калетнік Г.М., Ємчик Т.В. Державне регулювання соціально-економічного розвитку сільських територій в Україні. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. Випуск 2 (2020). С. 7-22.
  12. Калетнік Г.М., Лутковська С.М. Структура фінансування та моніторингу заходів забезпечення екологічної безпеки. Агросвіт. 2020. № 9.
  13. Калетнік Г. М., Лутковська С. М. Вектори подолання трансформацій еколого-економічної та соціальної безпеки сталого розвитку на основі модернізації. Агроекологічний журнал. 2020. № 2. С. 15-23.
  14. Калетнік Г.М., Шинькович А.В. Ефективність функціонування національного господарства та організаційні форми управління національною економікою. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2020. Випуск 1. С. 7-23.
  15. Калетнік Г.М., Пришляк Н.В. Аналіз сучасного стану та перспективи розвитку ринку цукру в Україна та світі. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. Випуск 4(2019). С. 7-19.
  16. Калетнік Г.М., Климчук О.В., Мазур В.А. Перспективність та ефективність виробництва біодизельного палива в Україні з олійних культур. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2019. Випуск 5. С. 7-17.
  17. Kaletnik H., Pryshliak N. Analisis Of Current And Prospects For The Development Of Sugar Market In Ukraine And In The World. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2019. Випуск 4. С. 7-19.
  18. Калетнік Г.М., Бурєннікова Н.В., Потапова Н.А. Виробництво та використання біопалив в Україні: економетричні підходи, моделювання. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2018. Випуск 9. С.7-23
  19. Калетнік Г.М., Здирко Н.Г., Фабіянська В.Ю. Біогаз в домогосподарствах – запорука енергозалежності сільських територій України. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2018. Випуск 8. С. 7-22
  20. Калетнік Г.М., Підвальна О.Г., Колесник Т.В. Діяльність університетів та інноваційних структур за їх участю як чинник сталого місцевого та регіонального розвитку в умовах проведення реформи децентралізації (на прикладі ННВК « Всеукраїнський науково-навчальний консорціум»). Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2018. Випуск 6. С. 7-27
  21. Калетнік Г.М., Старосуд В.І., Амонс С.Е. Організаційно-економічні засади підвищення ефективності виробництва насіння цукрових буряків. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2017. Випуск 10. С. 7-23
  22. Калетнік Г.М., Пришляк Н.В. Виробництво та сертифікація органічної продукції: досвід США. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. Випуск 9(2017). С. 7-22
  23. Калетнік Г.М., Коваленко О.В., Брояка А.А. Сучасні тенденції розвитку харчової промисловості та її місце в економіці держави. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. Випуск 8(2017). С. 7-26
  24. Калетнік Г.М., Скорук О.П. Браніцький Ю.Ю. Організаційно-економічні засади організації біопаливного виробництва у Вінницькій області на базі Уладово-Люлинецької ДСС. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. Випуск 5(2017). С.7-25
  25. Калетнік Г.М., Гунько І.В. Інноваційні платформи організації науково-дискусійних молодіжних майданчиків у контексті Євроінтеграційного розвитку аграрної економіки. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. № 4 (2017). С. 7-18
  26. Калетнік Г.М., Довгань Ю.В., Гончарук Г.С. Інвестиційно-інноваційне забезпечення вирощування біоенергетичних культур та виробництва біопалив.
    Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2017. № 1. С. 7-18
  27. Калетнік Г.М., Козак К.В. Зелений бізнес – перспектива підприємництва. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2016. № 12. С. 7-15
  28. Калетнік Г.М., Мазур А.Г. Науково-теоретичні засади формування та розвитку людського капіталу в сільських територіях. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2016 № 10. С. 7-25
  29. Калетнік Г.М., Пиндик М. В. Поняття альтернативних джерел енергії та їх місце в реалізації політики енергоефективності України. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2016. № 8. С. 7-18
  30. Калетнік Г.М., Дармограй О.В. Методичні підходи до оцінки та аналіз індикаторів продовольчої безпеки України. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2016. № 6. С. 7-20
  31. Калетнік Г.М., Гунько І.В., Кірєєва Е.А. Практична реалізація державної політики у сфері вищої освіти та положень нового закону «Про вищу освіту» в концептуальних засадах підготовки фахівців на базі ННВК «Всеукраїнський науково-навчальний консорціум». Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2016. № 9. С.7-19
  32. G. Kaletnik, N. Pryshliak. Efficiency of state support as the basis of sustainable agriculture. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2016. № 5.С. 7-23
  33. G. Kaletnik, A. Mazur. State and development perspectives of human potential of ukraine and its regions. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2015. № 4. С. 7-21
  34. Калетнік Г.М. Функціонування закладу університетської освіти у розвитку агросфери трансформаційної економіки. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2015. № 3. С. 3-8
  35. Калетнік Г.М. Стратегіко-інституційні засади ефективності використання потенціалу аграрного сектору економіки. Економіка. Фінанси. Менеджмент: актуальні питання науки і практики. 2015. № 1. С. 3-15

Перелік публікацій д.е.н., професора, академіка НААН Калетніка Григорія Миколайовича,
що індексуються у міжнародних наукометричних базах Scopus та Web of Science Core Collection

  1. Bulgakov V., Kaletnik H., Trokhaniak O., Lutkovska S., Klendii M., Ivanovs S., Popa L., Yaropud V. Investigation of the energy indicators for the surface treatment of soil by a harrow with a screw-type working body. INMATEH-Agricultural Engineering. 2023. Vol. 71, № 3. P. 818-833.
    DOI: https://doi.org/10.35633/inmateh-71-72
  2. Bulgakov V., Ivanovs S., Beloev I., Aboltins A., Kaletnik H. Study on power parameters of moving grain materials with pneumatic screw conveyor. Engineering for Rural Development. 2023. Vol. 22. P. 576–581. Code 191585. (Scopus) DOI: 10.22616/ERDev.2023.22.TF119
  3. Kaletnik H., Yaropud V. Research of pressure losses and justification of forms of side-evaporative heat exchangers channels in livestock premises. Przeglad Elektrotechniczny. 2023. Vol. 99 (7). Р. 247–252. (Scopus/Web of Science) DOI:10.15199/48.2023.07.46
  4. Bulgakov V., Pascuzzi S., Adamchuk V., Nadykto V., Ivanovs S., Aboltins A., Kaletnik H., Santoro F., Vicino F., Nowak J. Theoretical Study of the Trajectory of Movement of a Ploughing Aggregate with a Reversible Plough on the Headlands. Lecture Notes in Civil Engineering. 2023. Vol. 289. P. 27-35. Code 283239. (Scopus)
    https://doi.org/10.1007/978-3-031-13090-8_3 
    https://www.scopus.com/record/display.uri?eid=2-s2.0-85138835678&origin=resultslist&sort=plf-f
  5. 5. Bulgakov V., Olt J., Pascuzzi S., Adamchuk V., Gadzalo J., Kuvachоv V., Kaletnik H., Kaminskiy V., Lillerand T. Theoretical research of gantry tractor turning. Annals of DAAAM and Proceedings of the International DAAAM Symposium. 2022. Vol. 33 (1). Р. 380–389. (Scopus)
    DOI: 10.2507/33rd.daaam.proceedings.xxx
  6. Kaletnik G., Pryshliak N., Khvesyk M., Khvesyk J. Institutional capacity building on waste management as a secondary resource in Ukraine on the path to European integration. Polityka Energetyczna. 2022. Vol. 25. Issue 3. P. 105-122. (Scopus) DOI: 10.33223/epj/153932
    https://www.scopus.com/record/display.uri?eid=2-s2.0-85141814103&origin=AuthorNamesList&txGid=4e54340e1e1ddaeaf3b4e5a7b1492c93&isValidNewDocSearchRedirection=false
  7. Kaletnik G., Pryshliak N., Khvesyk M., Khvesyk J. Legal regulations of biofuel production in Ukraine. Polityka Energetyczna. 2022. Vol. 25. Issue 1. P. 125-142. (Scopus) DOI: 10.33223/epj/146411
    https://www.scopus.com/record/display.uri?eid=2-s2.0-85127575086&origin=resultslist&sort=plf-f&src=s&st1=Legal+regulations+of+biofuel+production+in+Ukraine&sid=39890ddbd5c9f2dc1d8c21a060751865&sot=b&sdt=b&sl=65&s=TITLE-ABS-KEY%28Legal+regulations+of+biofuel+production+in+Ukraine%29&relpos=0&citeCnt=0&searchTerm=&featureToggles=FEATURE_NEW_DOC_DETAILS_EXPORT:1
  8. Bulgakov V., Pascuzzi S., Ivanovs S., Kuvachov V., Kaletnik H., Nowak J. Measure of the deflections from linear trajectory of a skid-steer gantry tractor during its motion. 2021 IEEE International Workshop on Metrology for Agriculture and Forestry, MetroAgriFor 2021-Proceedings. 2021. Р. 22–26. Code 175226. (Scopus/Web of Science)
    DOI: 10.1109/MetroAgriFor52389.2021.9628398
    https://www.scopus.com/record/display.uri?eid=2-s2.0-85123402693&origin=resultslist&sort=plf-f
  9. Olt J., Bulgakov V., Bonchik V., Ruzhylo Z., Volskiy V., Melnik V. Ihnatiev Y., Kaletnik H., Theoretical research into operation of rotary potato harvester. Agronomy Research. 2021. Vol. 19 (3). P. 1640–1658. (Scopus)
    https://doi.org/10.15159/ar.21.111
    https://www.scopus.com/record/display.uri?eid=2-s2.0-85123368680&origin=resultslist&sort=plf-f
  10. Olt J., Adamchuk V., Korniushyn V., Melnik V., Kaletnik H., Ihnatiev Y., Ilves R. Research into the parameters of a potato harvester's potato heap distributor, and the justification of those parameters. Agraarteadus. 2021. Vol. 32 (1). P. 92–99. (Scopus)
    https://doi.org/10.15159/jas.21.19 
    https://www.scopus.com/record/display.uri?eid=2-s2.0-85109403711&origin=resultslist
  11. Kaletnik H., Zdyrko N. Public financial control in Ukraine: State, problems, prospects. Economic Annals-ХХI. 2021. Vol. 187. Issue 1-2. P. 163-176. (Scopus/Web of Science)
    https://doi.org/10.21003/ea.V187-16 
    https://www.scopus.com/record/display.uri?eid=2-s2.0-85113329624&origin=resultslist
  12. Kaletnik G., Pryshliak N., Palamarenko Y. Diagnostics of the efficiency and assessment of the possibilities of bioethanol production at sugar beet industry enterprises and distilleries in Ukraine . Polityka Energetyczna. 2021. Vol. 24 (2). P. 137-156. (Scopus) DOI: 10.33223/epj/135586
    https://www.scopus.com/record/display.uri?eid=2-s2.0-85108722172&origin=AuthorNamesList&txGid=3cc4270ce5a14aca9b811b0f9e8bd09c
  13. Kaletnik G., Pryshliak N., Tokarchuk D. Potential of production of energy crops in Ukraine and their processing on solid biofuels. Ecological Engineering and Environmental Technology. 2021. Vol. 22 (3). P. 59-70. (Scopus)
    https://doi.org/10.12912/27197050/135447
  14. Kaletnik G., Lutkovska S. Implementation of public-private partnership models in the field of ecological modernization of the environmental safety system. European Journal of Sustainable Development. 2021. Vol. 10 (1). P. 81-89. (Scopus / Web of Science) DOI: 10.14207/ejsd.2021.v10n1p81
  15. Kaletnik H., Sevostianov I., Bulgakov V., Holovach I., Melnik V., Ihnatiev Ye., Olt J. Development and examination of high-performance fluidised-bed vibration drier for processing food production waste. Agronomy Research. 2020. Vol. 18 (4). P. 2391-2409. (Scopus)
    https://doi.org/10.15159/ar.20.234
  16. Bulgakov V., Ivanovs S., Nadykto V., Kaminskiy V., Shymko L., Kaletnik H. Movement Stability of a Section of the Machine for Black Fallow Cultivation in a Longitudinal-Vertical Plane. INMATEH - Agricultural Engineering. 2020. Vol. 62 (3). P. 99-106. (Scopus / Web of Science)
    https://doi.org/10.35633/inmateh-62-10 
  17. Ivanovs S., Bulgakov V., Kuvachov V., Kaletnik H., Shymko L., Ihnatiev Y. Experimental Checking of Mathematical Models Describing the Functioning Adequacy of Bridge Systems in Agricultural Track System. INMATEH - Agricultural Engineering. 2020. Vol. 62 (3). P. 107-114. (Scopus / Web of Science)
    https://doi.org/10.35633/inmateh-62-11
  18. Bulgakov V., Sevostianov I., Kaletnik G., Babyn I., Ivanovs S., Holovach I., Ihnatiev Y. Theoretical Studies of the Vibration Process of the Dryer for Waste of Food. Rural Sustainability Research. 2020. Vol. 44 (339). P. 32-45. (Scopus) DOI:10.2478/plua-2020-0015
  19. Bulgakov V., Holovach I., Nadykto V., Parakhin O., Kaletnik H., Shymko L., Olt J. Motion stability estimation for modular traction vehicle-based combined unit. Agronomy Research. 2020. Vol. 18 (4). P. 2340-2352. (Scopus)
    https://doi.org/10.15159/AR.20.183
  20. Kaletnik H., Mazur V., Gunko I., Ryaboshapka V., Bulgakov V., Raide V., Ilves R., Olt J. Study on performance of compression engine operated by biodiesel fuel. Agronomy Research. 2020. Vol. 18 (Special Issue 1). P. 862-887. (Scopus) DOI: 10.15159/ar20.027
    https://agronomy.emu.ee/wp-content/uploads/2020/04/AR2020_352_Kaletnik.pdf#abstract-7300
  21. Kaletnik G., Honcharuk I., Yemchyk T., Okhota Y. The world experience in the regulation of the land circulation. European Journal of Sustainable Development. 2020. Vol. 9 (2). P. 557-568. (Scopus / Web of Science) DOI: 10.14207/ejsd.2020.v9n2p557
  22. Kaletnik G., Lutkovska S. Innovative environmental strategy for sustainable development. European Journal of Sustainable Development. 2020. Vol. 9 (2). P. 89-98. (Scopus / Web of Science)
    DOI:10.14207/ ejsd.2020.v9n2p89
  23. Kaletnik G., Lutkovska S. Strategic priorities of the system modernization environmental safety under sustainable development. Journal of Environmental Management and Tourism. 2020. Vol. 11 (5). P. 1124-1131. (Scopus) DOI:10.14505/jemt.v11.5(45).10
  24. Lutkovska S., Kaletnik G. Modern organizational and economic mechanism for environmental safety. Journal of Environmental Management and Tourism. 2020. Vol. 11 (3). P. 606-612. (Scopus) DOI: 10.14505/jemt.11.3(43).14
    https://www.scopus.com/inward/record.uri?eid=2-s2.0-85086942671&doi=10.14505%2fjemt.11.3%2843%29.14&partnerID=40&md5=e42e73cfca4388c5d598f051b431897b
  25. Kaletnik G., Honcharuk I., Okhota Y. The Waste-free production development for the energy autonomy formation of Ukrainian agricultural enterprises. Journal of Environmental Management and Tourism. 2020. Vol. 11 (3). P. 513-522. (Scopus) DOI: 10.14505/jemt.v11.3(43).02
    https://www.scopus.com/inward/record.uri?eid=2-s2.0-85086933126&doi=10.14505%2fjemt.v11.3%2843%29.02&partnerID=40&md5=f574c19ca3715d19b9263354161e9d0d
  26. Kaletnik G., Tsurkan O., Rimar T., Stanislavchuk O. Dеtermination of the kinetics of the process of pumpkin seeds vibrational convective drying. Eastern-European Journal of Enterprise Technologies. 2020. Issue 8. P. 50-57. (Scopus) DOI: 10.15587/1729-4061.2020.195203
    https://www.scopus.com/inward/record.uri?eid=2-s2.0-85081950271&doi=10.15587%2f1729-4061.2020.195203&partnerID=40&md5=a156bc900e40a0636758ccdf3d00ef43
  27. Kaletnik H., Zdyrko N. Public procurement in Ukraine as a state governance instrument: Evaluation, control, improvement. Economic Annals-XXI. 2019. Vol. 179 (9-10). P. 80-90. (Scopus / Web of Science)
    DOI: 10.21003/ea.V179-07
    https://www.scopus.com/inward/record.uri?eid=2-s2.0-85084236550&doi=10.21003%2fea.V179-07&partnerID=40&md5=ee2dbc906d2a388849107ba7d13b1a05
  28. Bulgakov V., Kaletnik H., Goncharuk T., Rucins A., Dukulis I., Pascuzzi S. Research of the movement of agricultural aggregates using the methods of the movement stability theory. Agronomy Research. 2019. Vol. 17 (5). P. 1846-1860. (Scopus)
    https://www.scopus.com/inward/record.uri?eid=2-s2.0-85076201505&doi=10.15159%2fAR.19.189&partnerID=40&md5=634dc8d3b549de15fa399ed72743ef74 
    https://doi.org/10.15159/AR.19.189
  29. Bulgakov V., Kaletnik H., Goncharuk I., Ivanovs S., Usenko M. Results of experimental investigations of a flexible active harrow with loosening teeth. Agronomy Research. 2019. Vol. 17 (5). P. 1839-1845. (Scopus) DOI: 10.15159/AR.19.185
    https://www.scopus.com/inward/record.uri?eid=2-s2.0-85076208276&doi=10.15159%2fAR.19.185&partnerID=40&md5=02b55e95e91dff7dff1dd565c7612e65
  30. Bulgakov V., Adamchuk V., Ivanovs S., Kaletnik H. Experimental investigation of technical and operational indices of asymmetric swath reaper machine-and-tractor aggregate.. Engineering for Rural Development. 2019. Vol. 18. P. 256-263. (Scopus / Web of Science) DOI: 10.22616/ERDev2019.18.N387
    https://www.scopus.com/inward/record.uri?eid=2-s2.0-85067111070&doi=10.22616%2fERDev2019.18.N387&partnerID=40&md
  31. Kaletnik H., Lutsiak V., Melnichuk O., Dovhan Y., Malicki M. Organizational basis of the development of innovative functional food products by the Ukrainian enterprises of deep walnut processing. Ukrainian Food Journal. 2019. Vol. 8, № 1. P. 169-180. (Web of Science)
    DOI: 10.24263/2304- 974X-2019-8-1-16
  32. Bulgakov V., Pascuzzi S., Ivanovs S., Kaletnik G., Yanovich V. Angular oscillation model to predict the performance of a vibratory ball mill for the fine grinding of grain. Biosystems Engineering. 2018. Vol. 171. P. 155-164. (Scopus / Web of Science)
    https://doi.org/10.1016/j.biosystemseng.2018.04.021
  33. Bulgakov V., Nadykto V., Kaletnik H., Ivanovs S. Field experimental investigations of performance-and-technological indicators of operation of swath header asymmetric machine-and-tractor aggregate. Engineering for Rural Development. 2018. Vol. 17. P. 227-233. (Scopus) DOI: 10.22616/ERDev2018.17.N269
    https://www.scopus.com/inward/record.uri?eid=2-s2.0-85048976324&doi=10.22616%2fERDev2018.17.N269&partnerID=40&md
  34. Bulgakov V., Ivanovs S., Kaletnik H., Kuvachov V. Investigation of running depth stability in soil of frontally installed plough of ploughing aggregate assembled according to “push-pull” scheme. Engineering for Rural Development. 2018. Vol. 17. P. 292-300. (Scopus) DOI: 10.22616/ERDev2018.17.N314
    https://www.scopus.com/inward/record.uri?eid=2-s2.0-85048955973&doi=10.22616%2fERDev2018.17.N314&partnerID=40&md
  35. Kaletnik H., Pilvere I., Nikolaenko S., Bulgakov V. Investigation of biofuel production possibilities for stabilisation of agro-industrial complex of Ukraine. Engineering for Rural Development. 2017. Vol. 16. P. 1250-1256. (Scopus / Web of Science) DOI: 10.22616/ERDev2017.16.N273
    https://www.scopus.com/inward/record.uri?eid=2-s2.0-85033394287&doi=10.22616%2fERDev2017.16.N273&partnerID=40&md
  36. Bulgakov V., Adamchuk V., Kaletnik G., Arak M., Olt J.Mathematical model of vibration digging up of root crops from soil. Agronomy Research. 2014. Vol. 12 (1). P. 41-58. (Scopus)
  37. Kaletnik G.M., Zabolotnyi G.M., Kozlovskyi S.V. Innovative models of strategic economic potential management within contemporary economic systems. Actual Problems of Economics. 2011. Vol. 118 (4). P. 3-11. (Scopus / Web of Science)
  38. Kaletnik G.M. Legal support perfection in biofuel market functioning in Ukraine. Actual Problems of Economics. 2008. Vol. 90 (12). P. 48-52. (Scopus /Web of Science)

 

Наукові публікації у зарубіжних фахових виданнях

  1. Kaletnik G., Hontaruk Y. Modeling of dependence of financial and economic results of processing enterprises of Vinnitsa region. The scientific heritage. 2020. № 56. Vol. 6. Р. 5-13.
    DOI: 10.24412/9215-0365-2020-56-6-5-13
  2. Kaletnik G., Okhota Yu. Tools of State Regulation of Economic Development of Agricultural Business Entities. The scientific heritage. 2020.
    VOL 6. № 56 (56). P. 44-50.
    DOI: 10.24412/9215-0365-2020-56-6-44-50
  3. Kaletnik G.M., Lutkovska S.M. Organic agricultural production in the system of modernization of environmental safety. Pollution Rersearh. 2023. Vol. 42 (1). P. 1-6
    http://doi.org/10.53550/PR.2023.v42i01.001 

Перелік ОПІВ
доктора економічних наук, профессора, академіка НААН України,
лауреата Державної премії України у галузі науки і техніки 
Калетніка Григорія Миколайовича

 Патенти

  1. Калетнік Г.М. Високооктанова кисневмісна добавка до бензинів / Бойко П. М., Жолнер І.Д., Калетнік Г.М., Кизюн Г.О., Міхненко Є.О., Олійнічук С.Т., Сватков Л.Б., Янчевський В.К., Сосницький В.В., Чернецький О.С., Жихарєв Ю.В., Рудаков В.К., Янчевська І.В. // Патент на винахід № 29365 А. 16.10.2000 р.
  2. Калетнік Г.М. Високооктанова кисневмісна добавка до бензинів / Бойко П. М., Жолнер І.Д., Калетнік Г.М., Кизюн Г.О., Міхненко Є.О., Олійнічук С.Т., Сватков Л.Б., Янчевський В.К., Сосницький В.В., Чернецький О.С., Жихарєв Ю.В., Рудаков В.К., Янчевська І.В. // Патент на винахід № 29365. 15.05.2003 р.
  3. Калетнік Г.М. Пристрій для сушіння сільськогосподарських кормів / Г.М. Калетнік, А.Д. Гарькавий, Д.А. Гарькавий, П.Г. Завальнюк, Т.Д. Погорільська, Д.О. Назаренко // Патент на корисну модель № 52004. 10.08.2010 р.
  4. Каленік Г.М. Вітродвигун / Г.М. Калетнік, Л.О. Жданович, А.Д. Гарькавий, Л.В. Ярошенко, Д.А. Гарькавий, М.С. Гнатюк, О.А. Новосад // Патент на корисну модель № 53404. 11.10.2010 р.
  5. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, І.Є. Кравченко, Л.П. Середа, І.В. Гунько // Патент на винахід № 98978. 10.07.2012 р.
  6. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 102553. 25.07.2013 р.
  7. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 102554. 25.07.2013 р.
  8. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 102555. 25.07.2013 р.
  9. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, М.Д. Безуглий, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 102556. 25.07.2013 р.
  10. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Г.М. Калетнік, І.В. Гриник, В.М. Булгаков, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 102557. 25.07.2013 р.
  11. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан, П.М. Кухаренко // Патент на винахід № 102558. 25.07.2013 р.
  12. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан, В.В. Адамчук // Патент на винахід № 102559. 25.07.2013 р.
  13. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан, П.М. Кухаренко // Патент на винахід № 102861. 27.08.2013 р.
  14. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 103038. 10.09.2013 р.
  15. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 103039. 10.09.2013 р.
  16. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 103040. 10.09.2013 р.
  17. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, І.В. Гриник, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 103041. 10.09.2013 р.
  18. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, І.В. Гриник, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 103042. 10.09.2013 р.
  19. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, І.В. Гриник, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 103043. 10.09.2013 р.
  20. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан, Я.М. Михайлович // Патент на винахід № 103044. 10.09.2013 р.
  21. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан, Я.М. Михайлович // Патент на винахід № 103045. 10.09.2013 р.
  22. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, В.В. Адамчук, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 103046. 10.09.2013 р.
  23. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 103047. 10.09.2013 р.
  24. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів від залишків гички / Г.М. Калетнік, І.В. Гриник, В.М. Булгаков, А.М. Борис, І.Є. Кравченко, О.В. Цуркан // Патент на винахід № 103494. 25.10.2013 р.
  25. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, І.В. Гриник, М.Д. Мельничук, В.В. Адамчук // Патент на винахід № 108936. 25.06.2015 р.
  26. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, І.В. Гриник, М.Д. Мельничук, В.В. Адамчук // Патент на винахід № 108937. 25.06.2015 р.
  27. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, І.В. Гриник, М.Д. Мельничук, В.В. Адамчук // Патент на винахід № 109200. 27.07.2015 р.
  28. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, І.В. Гриник, М.Д. Мельничук, В.В. Адамчук // Патент на винахід № 109486. 25.08.2015 р.
  29. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, І.В. Гриник, М.Д. Мельничук, В.В. Адамчук // Патент на винахід № 109487. 25.08.2015 р.
  30. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Х.И. Белоєв, П.Г. Кангалов, Б.Г. Борисов, Г.В. Мітєв, З. Ткач, В. Крочко, М. Коренко // Патент на винахід № 114776. 25.07.2017 р.
  31. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Х.И. Белоєв, П.Г. Кангалов, Б.Г. Борисов, Г.В. Мітєв, З. Ткач, В. Крочко, М. Коренко // Патент на винахід № 114777. 25.07.2017 р.
  32. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Х.І. Белоєв, П.Г. Кангалов, Б.Г. Борисов, Г.В. Мітєв, З. Ткач, В. Клочко, М. Коренко. // Патент на винахід № 115403. 25.10.2017 р.
  33. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очищення коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В.Головач, Є.І.Ігнатьєв, С.Івановс, Х.І. Бєлоєв, П.Г. Кангалов, В.І. Пенчева // Патент на винахід № 117071. 11.06.2018 р.
  34. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів / Г.М. Калетнік, В.В. Адамчук, І.В. Головач, З.В. Ружило, В.М. Бандура, Л.П. Середа, В.П. Кувачов, Є.І. Ігнатьєв // Патент на винахід № 117210. 25.06.2018 р.
  35. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В.Головач, З.В. Ружило, В.М.Бандура, Л.П.Середа, В.П.Кувачов, Є.І.Ігнатьєв // Патент на винахід № 117212. 25.06.2018 р.
  36. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, В.М. Бандура, Л.П. Середа, В.П. Кувачов, Є.І. Ігнатьєв // Патент на винахід № 117213. 25.06.2018 р.
  37. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очищення коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В.Головач, Є.І.Ігнатьєв, С.Івановс, Х.І. Бєлоєв, П.Г. Кангалов, В.І. Пєнчєва // Патент на винахід № 117422. 25.07.2018 р.
  38. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очищення коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, Є.І. Ігнатьєв, С. Івановс, Х.І. Бєлоєв, П.Г. Кангалов, В.І. Пенчева // Патент на винахід № 117423. 25.07.2018 р.
  39. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів / Булгаков В.М., Адамчук В В., Калетнік Г.М., Головач І.В., Ружило З. В., Бандура В. М., Середа Л.П., Кувачов В.П., Ігнатьєв Є.І. // Патент на винахід № 117550. 10.08.2018 р.
  40. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / Булгаков В.М., Адамчук В В., Калетнік Г.М., Головач І.В., Ружило З. В., Бандура В. М., Середа Л.П., Кувачов В.П., Ігнатьєв Є.І. // Патент на винахід № 117551. 10.08.2018 р.
  41. Калетнік Г.М. Спосіб транспортування і очищення коренебульбоплодів та пристрій для його здійснення / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Х.И. Белоєв, П.Г. Кангалов, Б.Г. Борисов, Г.В. Мітєв, З. Ткач, В. Крочко, М. Коренко // Патент на винахід № 117612. 27.08.2018 р.
  42. Калетнік Г.М. Спосіб транспортування і очищення коренебульбоплодів та пристрій для його здійснення / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Х.И. Белоєв, П.Г. Кангалов, Б.Г. Борисов, Г.В. Мітєв, З. Ткач, В. Крочко, М. Коренко // Патент на винахід № 117613. 27.08.2018 р.
  43. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, В.М. Бандура, Л.П. Середа, В.П. Янович, М.М. Борис // Патент на винахід № 117890. 10.10.2018 р.
  44. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, В.М. Бандура, Л.П. Середа, В.П. Янович, М.М. Борис // Патент на винахід № 117891. 10.10.2018 р.
  45. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, В.М. Бандура, Л.П. Середа, В.І. Мельник, М.Л. Лисиченко // Патент на винахід № 117892. 10.10.2018 р.
  46. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, В.М. Бандура, Л.П. Середа, В.П. Кувачов, Є.І. Ігнатьєв // Патент на винахід № 117893. 10.10.2018 р.
  47. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, Є.І. Ігнатьєв, С. Івановс, Х.І. Бєлоєв, П.Г. Кангалов, В.І. Пєнчєва // Патент на винахід № 118139. 26.11.2018 р.
  48. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, В.М. Бандура, Л.П. Середа, В.П. Янович, М.М. Борис // Патент на винахід № 118322. 26.12.2018 р.
  49. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, Є.І. Ігнатьєв, С. Івановс, Х.І. Бєлоєв, П.Г. Кангалов, В.І. Пєнчєва // Патент на винахід № 118499. 25.01.2019 р.
  50. Калетнік Г.М. Спосіб транспортування і очистки коренебульбоплодів та пристрій для його здійснення / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков // Патент на винахід № 118937. 25.03.2019 р.
  51. Калетнік Г.М. Спосіб транспортування і очистки коренебульбоплодів та пристрій для його здійснення / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков // Патент на винахід № 118938. 25.03.2019 р.
  52. Калетнік Г.М. Спосіб транспортування і очистки коренебульбоплодів та пристрій для його здійснення / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков // Патент на винахід № 119118. 25.04.2019 р.
  53. Калетнік Г.М. Спосіб транспортування і очистки коренебульбоплодів та пристрій для його здійснення / Булгаков В.М.// Патент на винахід № 119119. 25.04.2019 р.
  54. Калетнік Г.М. Спосіб транспортування і очистки коренебульбоплодів та пристрій для його здійснення / Булгаков В.М.// Патент на винахід № 119209. 10.05.2019 р.
  55. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, В.М. Бандура, Л.П. Середа, В.І. Мельник, М.Л. Лисиченко // Патент на винахід № 119211. 10.05.2019 р.
  56. Калетнік Г.М. Спосіб транспортування і очистки коренебульбоплодів та пристрій для його здійснення / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков // Патент на винахід № 119216. 10.05.2019 р.
  57. Калетнік Г.М. Пристрій для транспортування і очистки коренебульбоплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, В.М. Бандура, Л.П. Середа, В.І. Мельник, М.Л. Лисиченко // Патент на винахід № 119407. 10.05.2019 р.
  58. Калетнік Г.М. Спосіб транспортування і очистки коренебульбоплодів та пристрій для його здійснення / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков // Патент на винахід № 119417. 10.06.2019 р.
  59. Калетнік Г.М. Очисник головок коренеплодів / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, В.М. Бандура, Л.П. Середа, В.П. Кувачов, Є.І. Ігнатьєв // Патент на винахід № 119499. 25.06.2019 р.
  60. Калетнік Г.М. Спосіб транспортування і очистки коренебульбоплодів та пристрій для його здійснення / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков // Патент на винахід № 120011. 10.09.2019 р.
  61. Калетнік Г.М. Спосіб транспортування і очистки коренебульбоплодів та пристрій для його здійснення / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков // Патент на винахід № 120012. 10.09.2019 р.
  62. Калетнік Г.М. Спосіб транспортування і очистки коренебульбоплодів та пристрій для його здійснення / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков // Патент на винахід № 121942. 10.08.2020 р.
  63. Калетнік Г.М. Спосіб транспортування і очистки коренебульбоплодів та пристрій для його здійснення / Г.М. Калетнік, В.М. Булгаков // Патент на винахід № 123841. 10.06.2021 р.
  64. Калетнік Г.М. Очисник коренебульбоплодів від домішок / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, С.В. Кюрчев, Є.І. Ігнатьєв, С. Івановс, Я. Новак // Патент на винахід № 124033. 08.07.2021 р.
  65. Калетнік Г.М. Очисник коренебульбоплодів від домішок / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, С.В. Кюрчев, Є.І. Ігнатьєв, С. Івановс, Я. Новак // Патент на винахід № 124034. 08.07.2021 р.
  66. Калетнік Г.М. Очисник коренебульбоплодів від домішок / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, С.В. Кюрчев, Є.І. Ігнатьєв, С. Івановс, Я. Новак // Патент на винахід № 124164. 29.07.2021 р.
  67. Калетнік Г.М. Очисник коренебульбоплодів від домішок / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, С.В. Кюрчев, Є.І. Ігнатьєв, С. Івановс, Я. Новак // Патент на винахід № 124165. 29.07.2021 р.
  68. Калетнік Г.М. Вібраційний змішувач / Г.М. Калетнік, В.П. Янович // Патент на винахід № 124423. 16.09.2021 р.
  69. Калетнік Г.М. Вібраційний змішувач / Г.М. Калетнік, В.П. Янович // Патент на винахід № 124424. 16.09.2021 р.
  70. Калетнік Г.М. Очисник коренебульбоплодів від домішок / В.М. Булгаков, В.В. Адамчук, Г.М. Калетнік, І.В. Головач, З.В. Ружило, С.В. Кюрчев, Є.І. Ігнатьєв, С. Івановс, Я. Новак // Патент на винахід № 124589. 14.10.2021 р.
  71. Калетнік Г.М. Мехатронна система забезпечення мікроклімату тваринницьких приміщень / Г.М. Калетнік, В.М. Яропуд // Патент на корисну модель № 148970. 06.10.2021 р.

№ п/п

Назва роботи

Вихідні дані

Співавтори

Рік видання

1

2

3

4

5

Авторські свідоцтва

1

Спосіб силосування кормів

Авторське свідоцтво № 1658436 від 27.07.1989 р. СРСР, Державний комітет з винаходів, зареєстровано 2.02.1991 р.

-

1991

2

На сорт рослин: ячмінь ярий лотос

Авторське свідоцтво № 991

Аврамчук Н.Г., Бурдяківська Л.А., Дорищук В.О., Бігун Ю.А., Нагорна С.П.

2000

3

Науковий твір «Настанова з використанням графічної ілюстрації, що стосується науки «Система управління створенням вартості при виробництві продукції у олійно-жировому під комплексі глибокої переробки горіху волоського»

(«СУСВ ОЖП»)

Авторське право на твір № 86671

Луцяк В. В., Гончарук І.В.

2019

4

Науковий твір «Система управління створенням інноваційної продукції у олійно-жировому підкомплексі глибокої переробки горіху волоського» («СУСВ ОЖП»)

Авторське право на твір № 85803


Луцяк В. В.,

Янович В. П.

2019

Комп’ютерні програми

1

Комп’ютерна програма «Експертно-моделювальна система прогнозування стійкості і економічної системи України

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 37940
Дата реєстрації 12.04.2011 р.

Козловський С.В., Козачко О.М.

2011

2

Комп’ютерна програма «Експертно-моделювальна система прогнозування валютного курсу в Україні на основі методів теорії нечіткої логіки та генетичних алгоритмів»

Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 49704
Дата реєстрації 18.06.2013 р.

Козловський С.В.,
Козловський В.О.

2013

 

Григорій Калетнік є автором понад 350 наукових і навчально-методичних праць, серед яких 24 монографії, 20 навчальних посібників, 8 підручників та понад 150 наукових статей у фахових виданнях. Автор 61 патенту на винаходи та корисні моделі.

Неодноразово виступав офіційним опонентом на захистах дисертацій на здобуття наукового ступеню. Г. М. Калетніка нагороджено орденами «За заслуги» III і ІІ ступенів, нагрудним значком «Відмінник народної освіти» та багатьма іншими нагородами.

У травні 2012 р. Г. М. Калетніку присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2011 року за роботу «Система використання біоресурсів у новітніх біотехнологіях отримання альтернативних палив».

публікації у змі

Події у світлинах