logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Студмістечко

Студентське містечко є окремим структурним підрозділом Вінницького національного аграрного університету. У своїй діяльності керується чинними законодавчими актами України, типовим положенням про студентський гуртожиток навчального закладу Міністерства освіти та науки України, Статутом ВНАУ та Положенням про Студмістечко.

Студентське містечко об’єднує комплекс з 3 гуртожитків, призначених для мешкання студентів, студентських сімей, аспірантів, слухачів підготовчих відділень, абітурієнтів і студентів інших підрозділів університету. Вільні місця в гуртожитках можуть використовуватись для створення кімнат для приїжджих чи поселення співробітників та інших осіб у встановленому Положенням порядку. Організацією поселення і проживання до гуртожитків студентів та аспірантів займаються Будяк Ольга Олексіївна та Вергелес Олеся Ігорівна.

Студентські гуртожитки являють собою житлово-побутовий комплекс, де більш як 1600 студентів проживають, відпочивають. На території студентського містечка функціонує спортивні майданчики, спортивні зали, створені умови для обслуговування студентів (пральня, буфет). В Студмістечку проведено локальну комп’ютерну мережу з можливістю доступу до мережі Інтернет, яка є в кожному із гуртожитків. Керівництво університету прикладає чимало зусиль для покращення умов проживання студентів.

Для підвищення комфорту студентів, контролю за дотриманням правил поведінки та забезпечення належного пропускного режиму за європейським зразком з грудня 2011 року в гуртожитку встановлено швидкісний турнікет та дві відеокамери. Для входу в гуртожиток студенти використовують пластикові перепустки єдиного зразка, які неможливо підробити. Розробка та друк перепусток відбувається безпосередньо у студмістечку. Перепустку студент використовує увесь період проживання, за умови виселення картка студента блокується програмою автоматично.

Розподіл місць між факультетами проводить Рада з поселення студентів та аспірантів спільно із студентською радою студмістечка та студентським профспілковим комітетом. Для того аби процес поселення був більш зручним розроблено та впроваджено електронну програму «Студмістечко».

Життя мешканців гуртожитку не обмежується стінами кімнати. Таланти молоді треба розвивати. Для цього на території студмістечка функціонує гурток театральної майстерності, студія танцю та вокальні гуртки. А спрямовує студентські маси в русло активного життя студентська рада гуртожитку.

Цілковиту безпеку кожному студенту гарантує добровільна народна дружина. Сформована із працівників, випускників та студентів університету, вона забезпечує постійне чергування на території студмістечка.

Студмістечко Вінницького національного аграрного університету – це перш за все злагоджена робота адміністрації та студентства. Будь-які ідеї студентів, цікаві пропозицій завжди підтримує президент університету Григорій Миколайович Калетнік. Тому ми завжди відчуваємо себе єдиною великою родиною.

 

16715

Події у світлинах