logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Практичне навчання та працевлаштування випускників

В університеті практичне навчання студентів проводиться згідно із Положенням про проведення практики студентів Вінницького національного аграрного університету. Розроблені та затверджені наскрізні та робочі програми практик по всіх спеціальностях та освітньо - кваліфікаційних рівнях.

Щорічно розробляються і затверджуються графіки практичної підготовки студентів в розрізі спеціальностей, спеціалізацій  та кафедрах відповідно до специфіки навчання.

Станом на 01 вересня 2017 року укладено 956 угод, що дає можливість повністю охопити виробниче навчання на підприємствах, установах та організаціях всіх форм власності, студентів денної та заочної форми навчання.

Постійно оновлюється реєстр баз практики. На сьогоднішній день складає 956, з яких 421 база рекомендованих, 238 баз – місця цільового замовлення, 297 баз – місця майбутнього працевлаштування з 27 районів Вінницької та інших областей.

 

Перед початком проходження виробничої практики проводиться ознайомлення студентів з місцями можливих баз та надання консультативної інформації. Після закінчення терміну практики проводяться конференції щодо звітування студентами про виконання програми та індивідуального завдання.

Для професійної адаптації випускників університету постійно проводяться індивідуальні  та групові зустрічі із роботодавцями та Центрами зайнятості, також проводиться навчальна робота по складанню студентами «резюме» і правилами пошуку «першого робочого місця».

Щороку проводяться  зустрічі  студентів  випускних курсів з представниками ТОВ «Агро-союз Україна», Агрохолдингом «Мрія», ТОВ «UkrLandFarming», ТОВ «ГЛОБАЛ МЕНЕДЖМЕНТ ЧЕЛЕЛЕНДЖ», ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ПАТ «РАЙЗ» з питань співпраці та участі в проектах спрямованих на забезпечення інтеграції аграрної освіти з бізнесом і сприяння працевлаштуванню випускників університету.

Університет  плідно співпрацює з  підприємствами та холдинговими компаніями області та України.  

Приклад навчальної практики для студентів-правників проходив у Вінницькому апеляційному адміністративному суді. Для студентів створена реальна можливість стати безпосереднім учасником судового процесу ВААС в межах фабул, що ґрунтуються на реальних судових справах, сформулювати власні правові позиції і виступити позивачами, відповідачами, їх представниками, свідками, експертами, суддями, підготувати всі необхідні процесуальні документи та відтворити судові засідання у справі. Результати роботи студентів оцінюються солідарно керівниками практики від ВНАУ та суддями Апеляційного суду Вінницької області, які відзначили належний рівень підготовки студентів.

Потенційними роботодавцями університету є: Агрохолдинг «Мрія», ТОВ «НІБУЛОН»,  ПрАТ «Зернопродукт МХП», СТОВ «Кряж і К»,  ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ТОВ «Краєвид Поділля”, Акціонерне товариство «Явір – Агро-сервіс», ТОВ «Аграна Фрут Лука», СП «Аграна Фрут Україна»,  ПСП «Промінь», СВК «Прогрес», СВКП «Колос”, ТОВ «Дніпро», ТОВ «Хмільницьке», ПрАТ «Вінницький олійно-жировий комбінат», СП ТОВ «Барлінек», СТОВ АФ «Ольгопіль», ПАТ «Приватбанк» та інші.     

Як у свої 20 отримати роботу мрії, або Історія успіху молодих спеціалістів

Павло Довгань, заступник директора з науково-дослідної роботи НДГ «Агрономічне» ВНАУ 

Навчаючись у Вінницькому національному аграрному університеті, на 3-му курсі я мав чудову можливість отримати практичні навики роботи у Науково-дослідному господарстві «Агрономічне» ВНАУ. Вибір господарства був недовгий, адже головними критеріями були економічна ефективність використання аграрно-ресурсного потенціалу та можливість втілювати здобуті знання на практиці.

 

Інна Кузьмич, агроном-садовод ТОВ «Великокісницьке» ВНАУ

На 5-6-му курсі навчання у Вінницькому національному аграрному університеті на агрономічному факультеті я проходила практику в сільськогосподарському підприємстві ТОВ «Великокісницьке» в с. Велика Кісниця.

За час проходження практики я мала можливість отримати потрібні навики для роботи у своїй майбутній сфері діяльності: перш за все, це пізнання сільського господарства, так би мовити, зсередини, і це великий плюс, тому що в навчальному закладі ми отримуємо базу, фундамент майбутньої професії, вершиною якого є саме практика, коли ти на собі особисто відчуваєш всі тонкості майбутньої професії.

Ця практика дала мені можливість отримати колосальний досвід насамперед у роботі з людьми, коли однією командою цілком і повністю з усією віддачею занурюєшся в роботу, починаючи працювати на землі, й на власні очі бачиш результат плідної праці з першими сходами посівів зернових, цвітом соняшнику, звуком комбайна в полі.

 

1049

Події у світлинах