logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Оголошення! Конкурс спільних українсько-американських науково-дослідних проєктів з фундаментальних або прикладних досліджень в галузі альтернативної енергетики

Міністерство освіти і науки України оголосило 23.12.2019 року конкурс  спільних українсько-американських науково-дослідних проєктів з фундаментальних або прикладних досліджень в галузі альтернативної енергетики.

Умови участі у Конкурсі

Конкурс спільних українсько-американських науково-дослідних проєктів з фундаментальних або прикладних досліджень в галузі альтернативної енергетики. Пріоритетні напрями – фотовольтаїка та біопаливо.

Проєкти виконуватимуться у 2020-2021 роках.

Конкурс оголосили Міністерство освіти і науки України і Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) за програмою «Спільні наукові проєкти» для українських і американських вчених.

Проєктні пропозиції приймаються до 28 лютого 2020 року (включно).

Для участі у конкурсі потрібно:

 1. Подати проєкт до CRDF Global через електронну систему подачі проєктів за посиланням: https://www.crdfglobal.org/funding-opportunities/2020-us-ukraine-alternative-energy-research-competition.
 1. Подати проєкт до МОН:
 • в паперовому вигляді (усі матеріали зібрані в одну папку);
 • заявку на електронному носії;
 • заповнити форму з короткою інформацією про пропозицію: https://forms.gle/snBPsJbiuSnbR44D6.

Розглядатися будуть лише ті документи, які відправлені не пізніше останнього дня конкурсу (за датою на поштовому штемпелі) на адресу МОН (Україна, 01601, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16), а також зареєстровані в канцелярії:

 • у разі надсилання поштою – кімната 310 (канцелярія; штамп на конверті поштового відправлення повинен датуватися не пізніше 28 лютого 2020 року);
 • у разі особистої передачі – документи необхідно залишити у скриньці для листувань, яка розташована у холі МОН (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16).

Українським науковцям необхідно подати такі документи для участі у конкурсі:

 • супровідний лист на бланку установи-заявника на ім’я першого заступника Міністра освіти і науки, Полюховича Ю. Ю., із обов’язковим зазначенням назви спільного проєкту в межах конкурсу;
 • заповнена форма заявки (Додаток 2) на участь у конкурсі українською та англійською мовами із оригіналами підписів та печаток (у паперовому вигляді (2 прим.) та на електронному носії);
 • лист від організації-співвиконавця спільного проєкту на бланку установи-заявника;
 • акт експертизи на відкриту публікацію результатів досліджень по темі проєкту – 1 прим.;
 • анотація проєкту українською мовою з підписом керівника проєкту – 1 прим.

Контактна інформація: Міністерство освіти і науки України

Савіна Олена Василівна

+38 (044) 287 82 35

a_savina@mon.gov.ua

CRDF Global: Головний офіс «CRDF Global»:

Крістоффер Едісон

+1-703-600-3469

caddison@crdfglobal.org

Представництво «CRDF Global» в Україні:

Тараненко Любов Євгенівна

+380 067 536 09 08

ltaranenko@crdfglobal.org.

 

 

1829

Події у світлинах