logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Оголошення! Конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

Вінницький національний аграрний університет оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників для викладання навчальної дисципліни "Фізичне виховання".

Термін подання документів з 04.01.2021 р. по 04.02.2021 р.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі; наукові праці у фахових виданнях за останні три роки, монографії, посібники, підручники з грифом МОН або Вченої ради університету, патенти, документи, що підтверджують підвищення кваліфікації, участь у наукових конференціях; навчально-методичний комплекс забезпечення проведення занять за темами дисципліни, в.т.ч. он-лайн режимі, висновок про відкрите заняття; звіт про науково-педагогічну діяльність за останній рік в межах 1548 годин річного обсягу;  автобіографія; копії дипломів про повну вищу освіту, наукові ступені, вчені звання; медична довідка про проходження попереднього та періодчного психіатричних оглядів. 

У зв'язку з необхідністю, в умовах карантину, проведення практичних занять з дисципліни " Фізичне виховання" для здобувачів вищої освіти у дистанційному режимі із використанням засобів комунікації ZOOM, BigBlueButton, Google Class, надати презентаційні матеріали щодо готовності претендента до проведення таких занять в он-лайн режимі. 

 

10912

Події у світлинах