logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Вітаємо з Днем знань!

 
Шановні викладачі, аспіранти, студенти та співробітники!
 
Щиро вітаємо вас із Днем знань і початком нового навчального року!
Це такий довгоочікуваний для нас день, адже майже з піврічною перервою, ви маєте можливість зайти в рідні університетські стіни, зустрітись з одногрупниками, викладачами, насолодитися неперевершеною, трішки призабутою, атмосферою студентського життя.
Особливі вітання ми сьогодні надсилаємо нашим першокурсникам, які у цій вступній кампанії, пройшли дуже складний з неймовірними хвилюваннями і очікуваннями, тернистий шлях абітурієнта.
Нам надзвичайно приємно, що для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» та освітньо-кваліфікаційного ступеня «Магістр» ви обрали саме Вінницький національний агарний університет – середовище безмежної любові до батьківської землі, глибини знань, інтелекту, високої культури та духовно-моральних цінностей. На вас чекає цікавий, багатий на різноманітні події навчальний рік, тому максимально використайте всі можливості для власного професійного й особистісного розвитку.
Пам’ятайте, що запорукою досягнення успіхів є цілеспрямована й наполеглива праця, взаємоповага та згуртованість. Перемоги наших студентів у численних всеукраїнських і міжнародних олімпіадах, конкурсах наукових робіт свідчать, що ВНАУ — це блискучий старт для підкорення нових вершин.
Сумлінно навчаючись, організовуйте з користю проведення студентського дозвілля, яке в нашому університеті сповнене низкою вражаючих культурно-мистецьких заходів, проектів, цікавих акцій, подорожей тощо.
Щиро бажаємо Вам, щоб 2020-2021 навчальний рік пройшов у звичному для нас режимі, ознаменувався новими досягненнями та перемогами. Саме у цей день бажаємо усім нам і вашим родинам міцного здоров’я, вдалого старту, мирного неба, оптимізму та Божого благословення!
В добрий час! В щасливу годину!
 
З повагою
Президент університету Григорій Калетнік
В.о. ректора університету Віктор Мазур

8607

Події у світлинах