logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Воркшоп ДААД ЕРАЗМУС+ у ВНАУ

Учасники воркшопу DAAD ERASMUS+, який протягом 24-26 травня проходить на базі Вінницького національного аграрного університету мають гарну можливість ближче познайомитися з університетом, відвідати його інноваційні платформи, які беззаперечно є гордістю ВНАУ.

Гості відвідали Навчально-дослідницький центр ВНАУ-FRENDT «Геоінформаційні системи в агроінженерії» – європейська модель впровадження цифрових технологій у систему підготовки інженерних кадрів для АПК України, який презентував декан інженерно-технологічного факультету Віталій ЯРОПУД. 

Справжню скарбницю досягнень науково-педагогічних працівників університету, представила учасникам міжнародного заходу, проректор з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності, д.е.н., професор – Інна ГОНЧАРУК, де гості познайомилися з науковою школою д.е.н, професора, академіка НААН України Григорія КАЛЕТНІКА та публікаційною активністю науковців ВНАУ.

А також, з високою зацікавленістю оглянули та познайомилися із новинками в роботі читальної зали університету. 

На завершення робочого дня учасники тренінгу відвідали візитівку міста Вінниця Національний музей-садибу М.І. Пирогова. 

Неймовірні відчуття, захоплюючі враження, ніби переносять нас на півтори століття назад, заставляють задуматися, як ще багато нам потрібно вивчити своєї історії, скільки невідомого та таємничого, нам ще потрібно відвідати…

Прогулюючись столітніми алеями садиби «Вишня», вдихаючи п’янкий аромат цвітіння сотні різновидностей бузку, насолоджуючись неймовірною красою Подільського краю, серце переповнює велика гордість за величну історію сильної, непереможної України та її знакових особистостей.

Щиро дякуємо адміністрації та екскурсоводам музею за професійність, неперевершеність та збереження і розвиток національно-культурної спадщини України.

18365

Події у світлинах