logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Делегація ВНАУ взяла участь у щорічній ректорській конференції на базі університету-партнера Вайнштефан Тріздорф (Німеччина)

У рамках міжнародної співпраці з закордонними освітньо-науковими установами делегація Вінницького національного аграрного університету у період з 04.03.-07.03.2024 року бере участь у щорічній ректорській конференції на базі університету-партнера Вайнштефан Тріздорф (Німеччина).

ВНАУ представляють провідні науковці - декан факультету менеджменту та права Людмила ПРОНЬКО та директор навчально-наукового центру Наталія ЗЕЛЕНЧУК.

Ректорська конференція-2024 обʼєднала більше 30 представників університетів-партнерів Вайнштефан-Тріздорф з 15 країн світу.

Завдячуючи президенту університету академіку Григорію КАЛЕТНІКУ представники ВНАУ розширюють нові освітні можливості, переймають провідний міжнародний досвід, обмінюються інноваційними ідеями.

Насичена програма заходу представлена важливими питаннями для подальшої співпраці - можливості спільного навчання, студентських обмінів, розробка магістерського курсу з аграрного менеджменту, спільні програми PhD, розробка механізму та впровадження міжнародної дуальної освіти.

Традиційно, захід розпочався з вітання професора Ральфа Шлаудерера, знайомства з представниками університетів-партнерів, визначення спільних питань для налагодження подальшої співпраці під час фахових панельних дискусій! 

Спільно з колегами з Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Куби, Боснії, Герцоговини та інших країн наші науковці напрацювали алгоритм співпраці за напрямом академічних обмінів для студентів та НПП.

На засіданні круглого столу Наталія Зеленчук та Людмила Пронько презентували методику реалізації дуальної освіти у ВНАУ, окреслили ключові етапи співпраці зі стейкхолдерами за даним напрямом, визначили основні завдання, які необхідно виконати для підготовки висококласного спеціаліста-практика, готового до виконання професійних задач ще до завершення навчання в університеті.

Плідною була робота учасників заходу на інноваційній платформі WB Moodle. Апробовані новітні цифрові інструменти підвищують якість навчання, сприяють швидкому засвоєнню навчального матеріалу, систематизують та узагальнюють численні аналітичні дані.

Професійні дискусії, обмін досвідом з освітньої, дослідної та практичної діяльності, відверте та щире спілкування - вагомий крок до реалізації спільних програм і проєктів.

ВНАУ втілює мрії в життя!

ВНАУ - приєднуйся до команди лідерів.

20687

Події у світлинах