logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Відбулася відеоконференція з університетом-партнером Агросуп (Діжон, Франція)

2 червня 2021 року у Вінницькому національному аграрному університеті відбулася відеоконференція з університетом-партнером Агросуп (Діжон, Франція) щодо розвитку співробітництва між представниками аграрних підприємств і науковцями.

Участь у заході з української сторони взяли ректор університету Віктор Мазур, проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та міжнародної діяльності, керівник проекту Агрохаб Світлана Лутковська, декани факультетів, стейкхолдери, науково-педагогічні працівники університету, з французької сторони - керівниця відділу міжнародних відносин університету Агросуп (Діжон) Елен Кош, науковці університету Агросуп (Діжон): Нелі Шульц, Ан-Лоранс де Крепі, Ронан Фелеп, Жорж Ваксіель.

 

У рамках проведення відеоконференції університети обмінялися досвідом здійснення дослідницької діяльності та співпраці з виробництвом, зокрема з питань проходження практики студентами, проведення наукових досліджень, підготовки дисертаційних і дипломних робіт, проектів, стартапів та їх впровадження у виробництво і комерціалізацію! Досить цікавим є французький досвід, оскільки на рівні держави здійснюється посильна фінансова підтримка, яка власне спрямована на проведення дослідження (матеріали), використання спеціалізованих лабораторій, отримання стипендії чи оплату праці.

Стейкхолдер, випускник та на сьогоднішній день аспірант ВНАУ Андрій Капріца наголосив на тісній співпраці між університетом та бізнесом, зокрема у розробці навчальних планів, програм практик, тематик дипломних робіт. Спільним в обох університетах є, так звана, Ярмарка вакансій, яка проходить раз на рік, де провідні підприємства презентують свою діяльність та відбирають кращих студентів для працевлаштування.

12084

Події у світлинах