logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

УРОЧИСТА ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ - 2023

5 вересня 2023 року на центральній площі Вінницького національного аграрного університету відбулася урочиста ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ.

Є свято в осені красиве та величне, що поправу ознаменоване наймасовішим та найулюбленішим серед людей.

Для закладів вищої освіти – це незабутня Посвята першокурсників у студенти – свято інтелекту, мудрості, заповітних мрій та нових відкриттів.

Як кажуть в народі «на площі не було, де яблуку впасти», адже більше 1600 першокурсників переступили поріг закладу вищої освіти.

У цьогорічній вступній кампанії ВСТУП-2023 Вінницький національний аграрний університет увійшов у 50 найпопулярніших закладів вищої освіти України, які користуються найвищим попитом серед абітурієнтів.

Вінницький національний аграрний університет вкотре підтвердив високий рівень своїх досягнень в освітній, науковій та міжнародній діяльності і вже ВДРУГЕ став учасником міжнародного проєкту DAAD в рамках Еразмус+ спільно з університетом партнером Вайнштефан-Трісдорф (Німеччина).

Учасниками проєкту стали майже 100 науково-педагогічних працівників ВНАУ, студентів університету та коледжів.

Лише за друге півріччя 2022-2023 навчального року більше 120 студентів стали переможцями Міжнародних, Всеукраїнських наукових студентських конкурсів та стартапів.

З вітальним словом до першокурсників, їх батьків та гостей свята звернулися президент університету, д.е.н., професор, академік НААНУ Григорій КАЛЕТНІК та ректор університету, к.с.-г. наук, професор Віктор МАЗУР. 

Вітаючи першокурсників Президент університету Григорій Калетнік щиро подякував батькам за високу довіру до університету, адже, у такий складний для країни час, саме аграрії забезпечують продовольчу безпеку України, а престижність аграрних спеціальностей постійно зростає.

Звертаючись до першокурсників наголосив: «Ви почали новий етап свого життя, від нині розпочинається ваша студентська біографія, ви прийшли до нас з новими ідеями, надіями та сподіваннями, які обов’язково здійсняться, адже саме наш університет «ВТІЛИТЬ ВАШІ МРІЇ В ЖИТТЯ»».

Ми переконані, що в майбутньому ви поповните плеяду видатних вчених та науковців, керівників – фахівців своєї справи, громадських діячів, чиїми здобутками пишатиметься наша університетська родина.

Учасники урочистостей хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять, мужність та героїчний подвиг полеглих героїв під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також безневинно убієнних мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

З метою стимулювання навчання та виховання студентської молоді, керівники університету вручили Відзнаку президента університету «Кращий студент факультету» та «Кращий студент коледжу», яка була започаткована Григорієм Калетніком ще в 2011 році та її володарями стали близько 300 студентів ВНАУ. 

Творчі колективи Вінницького національного аграрного університету подарували учасникам свята неперевершені емоції та незабутні враження.

Новий навчальний 2023-2024 рік для першокурсників ВНАУ успішно стартував!

Нехай він ознаменується новими досягненнями та блискучими перемогами.

Дякуємо Збройним Силам України, що маємо унікальну можливість навчатися, щоб активно включитись у відбудову нашої країни після війни.

Разом до Перемоги!

18857

Події у світлинах