logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

У вересні 2024 року було проведено вебінари від компаній Clarivate, Elsevier та Research4Life

З ініціативи проректора з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності Інни Гончарук, з метою покращення володіння навичками та розкриття нових можливостей платформ Scopus, Web of Science, Research4Life, для науково-педагогічних працівників, молодих вчених, аспірантів, докторантів та працівників наукової бібліотеки Вінницького національного аграрного університету у вересні 2024 року було проведено вебінари від компаній Clarivate, Elsevier та Research4Life українською та англійською мовами. У яких взяли участь 248 учасників.

12 вересня 2024 року відбувся вебінар від компанії Clarivate на тему: Визначення нових тем у InCites B&A за допомогою Research Horizon Navigator. Research Horizon Navigator — це новий модуль на основі штучного інтелекту в межах InCites Benchmarking & Analytics, розроблений для того, щоб надати можливість науковцям, фінансуючим агентствам, державним дослідницьким організаціям та дослідницьким стратегам виявляти нові теми, що виникають у публікованій літературі, які можуть вказати на майбутні наукові прориви. На вебінарі учасники дізналися як можна використовувати Horizon Navigator для визначення нових напрямків досліджень, для інновацій у швидко розвиваючих галузях, для інвестування в нові міждисциплінарні сфери.

13 вересня 2024 року відбувся вебінар від компанії Clarivate на тему: Досліджуйте еффективніше з Web of Science Research Assistant. Штучний інтелект як технологія відкриває значні можливості та виклики для академічних досліджень. Він має бути розроблений таким чином, щоб вирішувати реальні проблеми дослідників, забезпечуючи при цьому надійність і довіру. З цією метою ми співпрацювали з дослідницькою спільнотою, щоб створити Web of Science™ Research Assistant — відповідальний інструмент на основі генеративного ШІ, який допомагає швидше знаходити нові інсайти, щоб ви могли зосередитися на створенні нових знань.

Наш помічник — це набагато більше, ніж просто чат-бот. Він працює поруч із вами, адаптуючись до ваших потреб у дослідженні по мірі їх розвитку. Інтелектуальне відкриття допомагає вам легко інтерпретувати та досліджувати літературу. Керування на основі завдань та контекстуальні підказки відкривають потенційні шляхи вперед та дозволяють швидше виконувати складні дослідницькі завдання. Переглянувши цей вебінар учасники дізналися як Web of Science Research Assistant допомагає дослідникам справлятися зі складними дослідницькими завданнями, активно надає релевантні, контекстуально специфічні інсайти для підтримки дослідників, забезпечує більш ефективний пошук та відкриття інформації та надає ретельно відібрані дані прозорим способом. 

З 13 вересня по 2 жовтня 2024 року проходить курс вебінарів для видавців наукових журналів від Research4Life, DOAJ, ASSAf. Research4Life із Директорією журналів відкритого доступу (DOAJ) та Академією наук Південної Африки (ASSAf) запускає безкоштовний курс для видавців наукових журналів та для тих, хто планує заснувати наукове видання. Вперше курс доступний українською мовою. Курс складається з чотирьох модулів та містить інформацію про огляд Директорії журналів відкритого доступу (DOAJ) та можливості подання журналу до DOAJ, а також найкращі видавничі практики та дотримання академічної доброчесності для наукового журналу. По закінченні курсу учасники зможуть отримати сертифікат за умови активної участі в, як мінімум, трьох модулях курсу та успішного проходження кінцевого опитування.

19 вересня 2024 року відбувся вебінар від компанії Clarivate на тему: Згадуючи олімпіаду: здобутки наукові та спортивні. На вебінарі учасники дізналися про чемпіонів в спорті та науці, що спільного та відмінного. Визначили наукових чемпіонів в певній галузі, провели наукометричні аналізи тематик, установ, науковців, визначили лідерів, та отримали розширені знання як обрати кращу стратегію розвитку науки за допомогою Web of Science та InCites. Було проведено ознайомлення з лідерами цитування за Web of Science. Розглянули як проаналізувати цитування джерела яке не проіндексовано у Web of Science та які бувають збагачені цитовані посилання. А також дізналися як підвищити цитування та індекс Гірша.

26 вересня 2024 року було проведено вебінар з Серії Research Smarter від компанії Clarivate на тему: Демонстрація ваших здобутків за допомогою профілів дослідників у Web of Science. Наукова спільнота зростає та ускладняється, дослідникам, бібліотекарам, керівникам університетів, спонсорам і видавцям потрібні інструменти, які допоможуть їм виділитися та знайти правильних партнерів. Профілі дослідників у Web of Science допомагають всебічно показати здобутки науковця, включаючи публікації, наукометричні показники, рецензії, та редакторську роботу, в одному місці. Учасники вебінару дізналися більше про авторів, їхні ідентифікатори та їхні профілі дослідників у Web of Science, як створюються та верифікуються профілі дослідників. Завдяки більшій видимості внеску дослідників, співробітники та партнери можуть швидше знаходити один одного, а керівники можуть покращити оцінку та аналіз досліджень.

22071

Події у світлинах