У Могилів-Подільському технолого-економічному фаховому коледжі ВНАУ відбувся Культурно-мистецький фестиваль-конкурс ВНАУ «З любов’ю до батьківської землі-2024»
8 травня у серці міста Могилева-Подільського, серед барвистих візерунків культурного розмаїття, відбулася надзвичайна подія – XV Культурно-мистецький фестиваль-конкурс ВНАУ «З любов’ю до батьківської землі-2024», засновником якого є президент Вінницького національного аграрного університету Григорій КАЛЕТНІК.
Захід, присвячений українській культурі та патріотизму, вразив своєю величчю та різноманіттям мистецьких виступів. Щиро дякуємо Григорію КАЛЕТНІКУ за велику відданість та невтомну працю у створенні та розвитку чудового фестивалю. Його віра в потенціал нашої культури та мрія об'єднати спільноту через мистецтво стали джерелом натхнення для нас усіх.
У Могилів-Подільському технолого-економічному фаховому коледжі ВНАУ гості з міста та району зібралися, щоб відчути дух національної гордості та взаємної любові до культурних традицій. Організатори фестивалю створили атмосферу, де кожен міг відчути себе часткою великого українського роду. На початку заходу хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять випускників Могилів-Подільського технолого-економічного фахового коледжу ВНАУ та всіх воїнів полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
У програмі заходу було представлено широкий спектр мистецьких виступів, що охоплював різноманітні аспекти національної культури. Від інструментальних, вокальних композицій і виставок образотворчого мистецтва до театральних вистав та хореографічних номерів – кожен виступ був яскравим виявом творчого духу нашого народу. Пишаємося тим, що фестиваль щороку розширює горизонти та стає міжнародним, адже сьогодні у нашій залі були гості з дружньої Республіки Молдова.
До коледжу завітали Оксана Скоромна – проректор з науково-педагогічної, виховної роботи та гуманітарної політики Вінницького національного аграрного університету, Людмила Автодійчук – начальник виробничо-технологічної лабораторії, філія ТОВ «МХП – Агрокряж» Вендичанський елеватор, Дар’я Хмільовська – фахівець з обробки первинної документації, менеджер з кадрового діловодства та надання адміністративних послуг, Альона Понич – фізична особа – підприємець, Галина Кулик – керуюча супермаркетом «Грош-Експрес» №14. А також, директори навчальних закладів, художні керівники, абітурієнти та їх батьки.
Проректор з науково-педагогічної, виховної роботи та гуманітарної політики університету Оксана Скоромна щиро привітала учасників фестивалю та передала вітання від президента Вінницького національного аграрного університету, засновника фестивалю Григорія КАЛЕТНІКА. Наголосила, що навчання в коледжі та університеті не лише відкриває двері до можливостей стати висококваліфікованим фахівцем, але і допомагає розвинути свої таланти, виявити свої сильні сторони, експериментувати та займатися тим, що справді цікавить. Навчання в університеті сприяє виробленню креативного мислення, а також розвитку лідерських якостей, які є не менш важливими у сучасному світі.
Директор коледжу Валентина Казьмір доєдналася до вітань та запросила абітурієнтів вступати до коледжу, адже вони можуть отримати не лише якісну освіту, а й практичні навички, які стануть невід'ємною складовою успіху у майбутньому.
Стейкхолдери та випускники коледжу Людмила Автодійчук, Дар’я Хмільовська щиро дякували керівництву коледжу та університету за високий рівень надання освітніх послуг, увагу до кожного студента, його підтримку.
Кожен із них був відзначений відзнаками президента ВНАУ, засновника фестивалю Григорія КАЛЕТНІКА.
Виконавську майстерність конкурсантів оцінювало професійне журі у складі:
- Дар'я Довгань – директор Центру культурно-естетичного виховання Вінницького національного аграрного університету;
- Валерій Новосад – заслужений артист України, завідувач культурно-мистецьким відділом Центру культурно-естетичного виховання ВНАУ;
- Олена Романова-Кукурузяк – керівник народного вокального ансамблю «Молодь України» Центру культурно-естетичного виховання університету;
- Тетяна Довговецька – директор гімназії № 5 м. Могилева-Подільського Вінницької області;
- Інна Шмиг – директор Центру дитячої творчості Окницького району м. Отач Республіка Молдова.
У підсумку всі учасники культурно-мистецького фестивалю-конкурсу отримали дипломи, подяки, пам’ятні сувеніри та музичні кубки.
Дипломом І ступеня були нагороджені:
✓ ансамбль «РИТМ» (Центр дитячої творчості міста Отач Республіка Молдова);
✓ духовий оркестр Озаринецького будинку культури (КЗ «Центр культури та дозвілля»);
✓ танцювальний колектив «Незламні», квартет «Дністрянка» (Могилів-Подільський технолого-економічний фаховий коледж ВНАУ);
✓ Іван Луцик, Вікторія Станіславчук в номінації «Інструментальна музика» (Могилів-Подільський технолого-економічний фаховий коледж ВНАУ);
✓ Єлізавета Блажко, Інна Байло, Анна Береза, Аліна Зімборська в номінації «Образотворче мистецтво» (Могилів-Подільський технолого-економічний фаховий коледж ВНАУ);
✓ Ірина Федорук, Людмила Москалюк в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» (Могилів-Подільський технолого-економічний фаховий коледж ВНАУ);
✓ вокалістка Юлія Майловські (Слободо-Шлишковецький ліцей Могилів-Подільської міської ради Вінницької області);
✓ Іван Ладанюк, Дмитро Вишневський, Олександр Волошинський, театральна студію «Мальва» (Гімназія № 5 м. Могилева-Подільського);
✓ танцювальний колектив «Щасливе дитинство» (Ліцей №1 міста Могилева-Подільського).
Дипломи ІІ ступеня Вінницького національного аграрного університету та відзнаки отримали:
✓ вокалістки Аліна Щур, Марія Хлівнюк, ансамбль «Перлина» (Могилів-Подільський технолого-економічний фаховий коледж ВНАУ);
✓ читці Олександра Войцехівський, Віталіна Климик (Гімназія № 2 м.Могилева-Подільського);
✓ вокалістка Владислава Стасюк (Ліцей № 4 м. Могилева-Подільського);
✓ вокалістка Валерія Василик (Комунальний заклад «Могилів-Подільська школа мистецтв»);
✓ читець Тетяна Смеричинська, дует «Чорнобриві» (Серебрійський ліцей Могилів-Подільської міської ради Вінницької області);
✓ читець Софія Свінціцька (Ліцей № 3 міста Могилева-Подільського);
✓ читець Дар’я Кулівар (Могилів-Подільський технолого-економічний фаховий коледж ВНАУ);
✓ читець Анна Данілова (Ліцей № 1 міста Могилева-Подільського);
✓ Уляна Трофімова (Могилів-Подільський технолого-економічний фаховий коледж ВНАУ);
✓ зразковий аматорський колектив «Реверанс» (Гімназія № 2 м. Могилева-Подільського);
✓ колектив «Дністровий водограй» (Ліцей №3 міста Могилева-Подільського).
Дипломи ІІІ ступеня Вінницького національного аграрного університету та відзнаки вручені:
✓ вокалістка Аліна Андрухова (Філія ЗСО I-II ступенів с. Миронівка опорного навчального закладу школа № 1 м. Ямпіль);
✓ танцювальний колектив «Top crew» (Могилів-Подільський технолого-економічний фаховий коледж ВНАУ).
Відзнаки президента ВНАУ та засновника фестивалю Григорія Калетніка були вручені стейкхолдерам, подяки керівникам навчальних закладів та художнім керівникам за вагомий особистий внесок у формування національно-патріотичних цінностей, зміцнення позитивного іміджу університету та з нагоди проведення XV культурно-мистецького фестивалю-конкурсу «З любов'ю до батьківської землі – 2024 & OPEN DAY».
Директор коледжу Валентина Казьмір щиро подякувала президенту університету Григорію КАЛЕТНІКУ за вагомий внесок в унікальний фестиваль, що став подарунком для нас усіх, та вручила коровай, як символ традиційної гостинності, об'єднання, відкритості, що характеризує нашу національну ідентичність.
Цьогоріч фестиваль «З любов’ю до батьківської землі – 2024&OPENDAY» проводився разом із Днем відкритих дверей коледжу. Абітурієнти та гості мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою коледжу, відвідати майстер-класи зі спеціальностей, спортивно-розважальний захід «Ми – сильні, ми – вільні, незламні, нескорені», навчання з надання домедичної допомоги, а також нанести унікальний візерунок за допомогою аквагриму, зробити знімок напам’ять біля яскравих тематичних фотозон.
Різноманітні локації додавали мальовничих барв та насиченості події, зокрема українські світлиці, у яких кожен міг доторкнутися до народної творчості та власноруч створити щось особливе.
Цікавою стала виставка великодніх композицій, де традиційні символи свята оживали в дивовижних мистецьких творіннях, гості могли насолодитися магією весняного свята, розглядаючи унікальні витвори майстрів.
Культурно-мистецький фестиваль – конкурс ВНАУ «З любов’ю до батьківської землі-2024» став не лише святом української культури, але й важливим кроком до підтримки національної ідентичності та патріотичних цінностей. Цей захід довів, що справжня сила нашої країни полягає у її культурному багатстві та єднанні її народу в обличчі будь-яких випробувань.
21458