logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

У квітні 2025 року було проведено вебінари від компаній Clarivate, Elsevier та Research4Life

З ініціативи проректора з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності Інни Гончарук, з метою покращення володіння навичками та розкриття нових можливостей платформ Scopus, Web of Science, Research4Life, для науково-педагогічних працівників, молодих вчених, аспірантів, докторантів та працівників наукової бібліотеки Вінницького національного аграрного університету у квітні 2025 року було проведено вебінари від компаній Clarivate, Elsevier та Research4Life українською та англійською мовами. У яких взяли участь 276 учасників.

10 квітня 2025 року відбувся вебінар від компанії Clarivate на тему: Робота над (з) дисертаціями. На вебінарі учасники визначали, чим можуть допомогти ресурси Clarivate під час роботи над дисертацією. Як обрати тему, перевірити її актуальність, побудувати успішну стратегію дослідження та презентації даних, з ким співпрацювати, як знайти опонентів тощо. Попрацювали з Web of Science Core Collection, Journal Citation Reports, EndNote, EndNote Click. MJL, а також проаналізували дисертації з ProQuest Dissertation and Thesis Citation Index, яким чином можна використовувати дані, і як установі розмістити свої дисертації в PQDT Global.

11 квітня 2025 року відбувся вебінар за участі співробітників Державної наукової технічної бібліотеки Тетяни ЯРОШЕНКО (ДНТБ України), Ольги КРАМАРЕНКО (СумДУ), Світлани ЧУКАНОВА (НаУКМА) на тему: Відкрита наука: мета, завдання та принципи. Основні принципи FAIR даних у життєвому циклі наукового дослідження. На вебінарі були представлені головні засади та принципи відкритої науки. Учасники ознайомилися з європейськими та українськими ініціативами, спрямованими на розвиток відкритої науки та відкритих дослідницьких практик, а також обговорили суть та значення FAIR-принципів – концепції, що передбачає, те що наукові результати мають бути знаходжуваними (Findable), доступними (Accessible), сумісними (Interoperable) та повторно використовуваними (Reusable).

18 квітня 2025 року відбувся вебінар за участі співробітників Державної наукової технічної бібліотеки Тетяни ЯРОШЕНКО (ДНТБ України), Ірини КУЧМА (EIFL – Electronic Information for Libraries) на тему: Як потрапити в DOAJ: кроки до успіху для відкритих наукових журналів. На вебінарі учасники дізналися як підвищити видимість та вплив вашого журналу в глобальному відкритому доступі, хто адмініструє цей перелік і як туди потрапити, і чому вже понад 20 років видавці, адміністратори, бібліотекарі у всьому світі довіряють DOAJ.

22 квітня 2025 року відбувся відкритий науково-практичний семінар від УкрІНТЕІ на тему: Від інноваційної ідеї до комерціалізації: можливості IP офісу, National IP&Innovations Hub та мережі TISC.За участі спікерки - Анастасії ЯРМОЛЮК, PhD, заступника начальника Департаменту розвитку інновацій - начальника відділу розвитку мережевих центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) IP office (УКРНОІВІ). На вебінарі було представлено у презентації діяльність ІР офісу, можливості National IP&Innovations Hub для трансформації ідей в інноваційні продукти, розвиток інноваційної інфраструктури та конкурентоспроможності України; розбудова та розвиток мережі TISC: як вона змінює підхід до посилення підтримки інтелектуальної власності та інновацій в Україні.

23 квітня 2025 року відбувся вебінар за участі співробітників Державної наукової технічної бібліотеки Тетяни ЯРОШЕНКО (ДНТБ України), Ірини ТИХОНКОВОЇ (Clarivate) на тему: Інструменти для пошуку грантів для наукових досліджень: Платформи та ресурси для дослідників. На вебінарі учасники дізналися про ефективні платформи та ресурси для пошуку грантів, що допоможуть науковцям знаходити фінансування для своїх досліджень. Розглянули можливості ресурсів Clarivate, отримали навички як можна аналізувати грантові пропозиції та підвищувати шанси на отримання фінансування. Отримали корисну інформацію про програми академічного обміну ім. Фулбрайта: Fulbright Research and Development Program, Fulbright Visiting Scholar Program, FULBRIGHT-NATIONAL ARCHIVES HERITAGE SCIENCE FELLOWSHIP, Fulbright Scholar-in-Residence Program, Fulbright U.S. Scholar Program, Fulbright Specialist Program.

24 квітня 2025 року відбувся вебінар від компанії Clarivate на тему: Ефективніші дослідження за допомогою штучного інтелекту: як Web of Science підтримує інновації. Штучний інтелект трансформує академічні дослідження, викладання та навчання. Clarivate гарантує, що ви зможете безпечно і відповідально орієнтуватися в цьому новому ландшафті, забезпечуючи при цьому досконалість досліджень. На вебінарі науковці дізналися більше про нещодавні та майбутні розробки на основі штучного інтелекту у Web of Science, включаючи останні вдосконалення Web of Science Research Assistant. А також ознайомитися з новим рішенням Web of Science Research Intelligence™ на основі штучного інтелекту, яке дає змогу дослідникам прискорити інновації, а установам - краще вимірювати та демонструвати їхній вплив.

23187

Події у світлинах