logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Якість практичної підготовки – основа професійної успішності майбутніх лідерів аграрної галузі

Навчальна  практика є невід’ємною складовою частиною навчального процесу. Вивчення будь-яких дисциплін неможливе без закріплення на практиці отриманих  теоретичних знань.

Нарада з завідувачами кафедр та керівниками навчальної та виробничої практик, на якій проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ірина Гунько  наголосила на важливій ролі набуття практичних навиків і компетенцій, що покликано підготувати майбутніх спеціалістів до роботи в умовах реального виробництва, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки. Організації практичного навчання в університеті приділено максимальну увагу, адже саме від професійної підготовки випускників, від її змісту залежить їх майбутнє працевлаштування та конкурентоспроможність на ринку праці. Керівники практики зобов’язані контролювати хід проходження практики студентами як на підприємствах та в організаціях під час виробничої практики, так і на навчальних базах університету та у науково-дослідних господарствах під час навчальної практики.

У засіданні взяли участь заступники деканів факультетів з навчальної роботи, завідувачі кафедр університету, керівники практичного навчання, директор начально-наукового центру Ольга Тітаренко, завідувач відділом практичного навчання та працевлаштування Вадим Рябошапка.


Особливу увагу наголосила проректор  на тому, що студенти під час практики отримують унікальну  можливість вивчати організаційно-економічну діяльність підприємства, опрацьовувати фінансову звітність, працювати дублерами на робочих місцях відповідно штатного розпису з метою закріплення  теоретичних знань, здобутих при вивченні навчальних дисциплін в університеті.


Вінницьким національним аграрним університетом укладено понад 300 угод про співпрацю з провідними підприємствами, організаціями не лише Вінницької, а й сусідніх Хмельницької, Черкаської, Житомирської, Київської та інших областей. Спільно з Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА сформовано потужну базу практичного навчання для студентів. 

Одними із найзатребуваніших баз практики є структурні підрозділи ННВК «Всеукраїнський науково-навчальним консорціум» За відгуками студентів під час проходження практики вони отримують можливість побачити на власні очі те, про що чули на заняттях, під час студіювання деяких тем. Саме цей досвід викликав бажання вдосконалювати знання, здобуті в університеті.

На студентів 2 і 3 курсів під час навчальної практики покладено важливе завдання, окрім, благоустрію території Вінницького національного аграрного університету, набувають і професійних фахових навичок. Так, студенти інженерно-технологічного факультету виконують важливу місію у зеленому серці Вінниці – Ботанічному саду «Поділля». Прибирання галявин та доріжок, догляд за ділянками лікарських рослин, догляд за рослинами в теплицях, омолодження дерев, – це не просто робота, а повага до свого навчального закладу, до його історії та світлого і чистого майбутнього.

 

1438

Події у світлинах