logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Наші студенти показали високий результат у ІІ етапі Всеукраукраїнської олімпіади з дисципліни "Організація і методика аудиту"

8-10 квітня 2019 року студенти факультету обліку та аудиту Вінницького національного аграрного університету Бельдій Альона та Ващілова Наталія під керівництвом доцента кафедри аудиту та державного контролю Фабіянської Вікторії Юхимівни взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Організація і методика аудиту", яка відбулася у Миколаївському національному аграрному університеті. Загалом в олімпіаді взяли участь 167 учасників із 55 закладів вищої освіти України.


Студенти Вінницького національного аграрного університету показали високий рівень знань з організації і методики проведення аудиту. Приємно зазначити, що Бельдій Альона отримала Диплом за володіння професійною термінологією в галузі аудиту та сертифікат на проходження стажування в ТОВ "Аудиторська фірма "АКТИВ-АУДИТ" з можливістю подальшого працевлаштування.


Дякуємо керівництву Вінницького національного аграрного університету за довіру, представлену можливість, а також фінансування поїздки до Миколаєва! Дякуємо Організатору Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Організація і методика аудиту" - Миколаївському національному аграрному університету за гарно організований захід, гостинність та відпочинок, подарований учасникам олімпіади у гостинному Миколаєві!

54

Події у світлинах