logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Нарада з актуальних питань проведення весняно-польових робіт 2023 року в умовах воєнного стану

23 березня у Вінницькому національному аграрному університеті за участю керівництва області, керівників районних військових адміністрацій, регіональних, обласних служб, об’єднаних територіальних громад, науковців, керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств відбулася нарада з актуальних питань проведення весняно-польових робіт 2023 року в умовах воєнного стану.

Слід зазначити, що більше 60 % учасників зібрання – це випускники Вінницького національного аграрного університету, що беззаперечно є великою гордістю вишу.

Відкриваючи засідання начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов наголосив на актуальності питання забезпечення продовольчої безпеки України максимальним внеском аграріїв Вінниччини. Рік, що пройшов області вдалося вистояти у надскладних умовах, а в цьому році зусилля мають бути подвоєні.

 

Перед учасниками наради виступив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, який відзначив лідерство Вінниччини у сільськогосподарському виробництві. Зупинився на викликах, які необхідно подолати, щоб забезпечити успішне аграрне виробництво, акцентував увагу на реалізації Урядових програм, які прийняті на підтримку аграріїв.

Учасники наради аплодисментами підтримали виступ президента ВНАУ Григорія Калетніка, який запропонував шляхи кадрового забезпечення інженерно-технічними, агротехнологічними спеціалістами сільськогосподарських галузей, удосконалення механізмів бронювання та взаємозв'язку з мобілізаційними завданнями, а також необхідність збалансованого ведення рослинницької та тваринницької галузі, що сприятиме рентабельності сільгоспвиробництва за складних умов воєнного стану та дискримінаційних цін між продукцією сільгоспвиробників та покупною продукцією матеріально-технічного забезпечення агровиробництва.

Професійний аналіз стану весняно - польових робіт в області, корисні поради, рекомендації, відповідальні настанови прозвучали у виступі директора департаменту агропромислового розвитку ОВА Олега Сідорова.

Учасники задали та отримали відповіді на чисельні питання діяльності агроформувань області.

Усі учасники наради були одностайними у необхідності вирішення головного завдання аби народ та ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ були з хлібом.

18473

Події у світлинах