logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

На факультеті агрономії та лісівництва відбулось засідання Ради стейкхолдерів

02.11.2020 р. на факультеті Агрономії та лісівництва з метою налагодження тісної взаємодії освіти і ринку праці відбулось чергове засідання за участі професорсько-викладацького складу кафедри ботаніки, генетики та захисту рослин та зовнішніх стейкхолдерів по обговоренню освітньої програми «Захист і карантин рослин».

На засіданні були присутні представники фірм та організацій за напрямком захисту рослин (регіональний керівник компанії «CORTEVA AGRISCIENCE» В.І. Колосовський, менеджер з продажів компанії «SYNGENTA» Р.А.Дацьков., директор регіону ТОВ «ТД АГРОХІМ» І.А. Смокалюк, начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області В.В. Жосан, директор ФГ «Юрченко - Н» Н.М. Юрченко, декан факультету Дідур І.М., заступник декана з навчальної роботи Циганський В.І., завідувач кафедри ботаніки, генетики та захисту рослин, гарант освітньої програми Пінчук Н.В., науково-педагогічні працівники кафедри та студенти.

Взаємодія зацікавлених сторін, освіти і виробництва, у межах факультету агрономії та лісівництва реалізується через безпосередню участь стейкхолдерів у всіх етапах реалізації освітнього процесу. 

Під час зустрічі було розглянуто і обговорено широке коло питань, що стосуються якості підготовки та працевлаштування випускників, переліку й змісту освітніх компонентів та фахових компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних на ринку праці фахівців у галузі захисту і карантину рослин. Стейкхолдерами було відмічено, що ті пропозиції які вони вносили при формуванні освітніх програм та навчальних планів підготовки фахівців зі спеціальності 202 «Захист та карантин рослин» були враховані та впроваджені у навчальний процес.

Особлива увага приділялась можливості проведення виробничої практики студентів на провідних підприємствах, що є важливою передумовою для працевлаштування здобувачів вищої освіти та реалізації дуальної форми навчання з подальшим працевлаштуванням студентів.

У ході зустрічі студенти отримали відповіді на питання стосовно майбутнього працевлаштування, подання резюме, проходження співбесіди під час прийому на роботу та вимог сучасного роботодавця до потенційного працівника. 

9736

Події у світлинах