logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Оголошується конкурс "Стратегічний розвиток аграрного сектора - бачення молодих українських фахівців"

Німецько-український аграрний діалог (НУАД) спільно з Національним методичним центром «Агроосвіта» оголошують конкурс серед молодих українських аграрних фахівців

Умови участі та вимоги

Учасники конкурсу (автори) розроблять статтю / дисертації (об’ємом макс. 5 сторінок, включаючи графіки / таблиці англійською мовою, формат паперу: А4; шрифт: Times New Roman, розмір 12; міжрядковий інтервал: одинарний). Авторами можуть бути студенти або молоді вчені коледжів або університетів (магістранти або аспіранти), громадяни України. Доповіді повинні бути присвячені аналізу аграрної політики або економіки в Україні та надавати пропозиції щодо можливих змін у законодавстві та/або адміністративній структурі.
Короткий CV (до однієї сторінки) автора англійською мовою повинен бути поданий разом з конкурсною роботою.

Документи повинні містити наступні розділи:

1. Аналіз проблематики дослідження (які реальні проблеми існують у аграрній сфері виробництва з точки зору інвестицій, торгівлі, виробництва та споживання або з точки зору соціальних, екологічних та інших суспільних потреб?)
2. Аналіз поточної ситуації в обраній галузі з точки зору аграрної політики (опис існуючих інструментів аграрної політики, відповідно установ, що зумовлюють проблему, описану вище).
3. Відповідний європейський або міжнародний досвід у вибраній області
4. Рекомендації політикам щодо подальшого розвитку / інструментів, відповідних інституцій в Україні.

Оцінка робіт

а.) Журі
Доповіді будуть оцінюватися компетентним журі, що складається з українських та міжнародних експертів (всього 10 експертів) у сфері аграрної політики та економіки:

  • Міністерство аграрної політики та продовольства України та підпорядковані установи
  • Методичний центр аграрної освіти "Агроосвіта"
  • Викладачі аграрних університетів Національної академії аграрних наук
  • Комісія ЄС, міжнародні донори та посольства в Києві
  • УНАФ, відповідно представники бізнес-асоціацій
  • Міжнародні експерти з аграрної політики

б) Система оцінки
Система оцінювання складається з наступних критеріїв і становить максимум 100 балів за кожну конкурсну роботу.
Критерії оцінювання:
Актуальність, постановка проблеми 0-10 балів
Аналіз поточної ситуації 0-20 балів
Відповідний європейський або міжнародний досвід 0-20 балів
Рекомендації для політиків та практичність рекомендацій 0-40 балів
Підготовка матеріалу та презентація англійською мовою 0-10 балів

Етапи та розклад змагань

Перший етап:
Оголошення конкурсу 01.03.2019 р. Та наступна розробка документів, що подаються до info@apd - ukraine.de до 22.04.2019.
Другий етап:
Попередній вибір десять кращих робіт НУАД за формальними критеріями до 26.04.2019. НУАД відбирає десять найкращих робіт для членів журі для оцінки за визначеними критеріями.
Третій етап:
Оцінювання робіт проводиться анонімно до 06.05.2019, що означає, що члени журі не будуть отримувати інформацію про авторів статей. Члени журі подають свою оцінку НУАД. На підставі оцінки журі буде вибрано сім найкращих робіт, з найбільшою кількістю балів, які і будуть запрошені до Києва для попередньої презентації.
Четвертий етап:
Під час попередньої презентації, організованої НУАД в Києві 16.05.2019, перевірятиметься рівень підготовки доповідача, а також особисте володіння ним обраною темою. (Дорожні витрати для семи кандидатів-учасників попередньої презентації в Києві будуть відшкодовані НУАД. Чотири кандидати будуть відібрані на п'ятому етапі відповідно до вищезазначеної методики. Очікується, що учасники оновлюватимуть свої презентації, враховуючи отримані рекомендації НУАД.
П'ятий етап:
Під час XX зборів керівників студентських лідерів аграрної освіти 30.05.2019 р. у Харкові четверо попередньо відібраних кандидатів презентують свої роботи перед учасниками конгресу та журі (від 10 до 15 хв. На кожного учасника, включаючи відповіді на питання ). Члени журі можуть задавати питання і потім оцінювати презентації (оцінка 0-10 балів). Результати під час презентацій (30 % оцінювання) будуть поєднані з попередніми етапами оцінки (зокрема, оцінка зп третім етапом становить 70 % від загальної). Наприкінці, визначаються переможці та проводиться нагородження.
Переможець конкурсу (1-е місце) запрошується для участі в спеціалізованій поїздці до Німеччини, організовану НУАД. Інші нагороди для призерів будуть оголошені пізніше.
Детальна інформація про конкурс за посиланням: http://agroosvita.com/taxonomy/term/601.

Розпорядження 

Додаток

 

51

Події у світлинах