logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Юридична клініка

координатор Юридичної клініки 

На факультеті менеджменту та права Вінницького національного аграрного університету функціонує Юридична клініка.

Координатором Юридичної клініки факультету менеджменту та права Університету є Томляк Таїса Сергіївна, адвокат, доктор філософії в галузі «Право», доцент кафедри права факультету менеджменту та права.

Юридична клініка здійснює свої функції відповідно до Положення про юридичну клініку факультету менеджменту та права університету та Умов прийому громадян в юридичній клініці факультету менеджменту та права університету за адресою: 21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 3, кім. 501.

УМОВИ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН В ЮРИДИЧНІЙ КЛІНІЦІ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПРАВА ВІННИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

 1. Надання правової допомоги громадянам.
 2. Правова допомога надається інвалідам, учасникам бойових дій, малозабезпеченим громадянам, багатодітним сім’ям, студентам, матерям-одиначкам, вимушено переміщеним особам.
 3. Прийом здійснюється щотижнево, у вівторок і четвер з 11.00 до 15.00 (крім періодів сесій і канікул).
 4. Консультації надають студенти Вінницького національного аграрного університету факультету менеджменту та права, під контролем викладача-куратора.
 5. Консультація надається клієнту особисто. У разі неможливості присутності клієнта особисто консультація може надаватись за довіреністю посвідченою у встановленому законом порядку.
 6. Консультації з кримінальних справ не надаються!

Порядок прийому:

 • На першій зустрічі з’ясовуються обставини справи і призначається наступна зустріч.
 • Потім справа розглядається на Загальних зборах всіх членів юридичної клініки і приймається рішення: прийняти справу або відмовити (якщо вона не є практичною у навчальному процесі).
 • У разі прийняття справи до розгляду, координатором юридичної клініки призначається консультант за такою справою, який з рештою домовляється про зустріч з клієнтом для деталізації окремих обставин і підготовки необхідних процесуальних документів.
 • Строк розгляду справи в юридичній клініці залежить від категорії справи, її складності та наявності всіх необхідних документів.
 • Консультант самостійно призначає клієнту наступні зустрічі, узгоджуючи дату і час з координатором юридичної клініки.
 • У разі відсутності клієнта у призначений час, консультація може бути перенесена за згодою Координатора на інший час. У разі повторної відсутності, справа закривається і розгляду не підлягає.
 • При розгляді конкретної справи, клієнт надає копії документів, необхідні для підготовки до консультації, які не повертаються.
 • Прийом клієнтів здійснюється у порядку живої черги.

Під час дії воєнного стану на території України, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ діяльність юридичної клініки факультету менеджменту та права переведено в онлайн режим. Після виходу студентів на навчання офлайн, консультації проводяться очно за адресою: 21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 3, кім. 501.

Також, Юридична клініка приймає звернення надіслані на електронну пошту: legalclinicvnau@gmail.com 

2545

Події у світлинах