logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

День відкритих дверей 2024

8 березня ВІННИЦЬКИЙ національний аграрний університет гостинно розкрив двері для всіх абітурієнтів, їх батьків та гостей.

Центральна площа майоріла різноманіттям яскравих локацій навчально-наукових інститутів, факультетів, відділу аспірантури та докторантури, приймальної комісії.

Перед гостями закладу виступив президент університету Григорій Калетнік та ректор Віктор Мазур. У своїх зверненнях вони наголосили на особливостях та цінностях аграрної освіти у нашому закладі, досягненнях та перспективах навчання. Особлива вдячність була висловлена нашим захисникам - ЗСУ, героям, які боронять кордони нашоі країни та дають можливість молоді навчатися. Хвилиною мовчання всі присутні памʼянули усіх загиблих та випускників і студентів університету.

Надзвичайними та вишуканими були презентації інститутів та факультетів, де були представлені майстер-класи: з управління дронів, моделей маніпуляторів, компʼютерного використання програм управління стадом, симулятора агродронів, модельного використання навігаційного обладнання, будови та роботи дизельного двигуна, налаштування та управління оприскувача, проведення судового засідання, виготовлення свічок із вощини та їх декорування та багато інших.

Надзвичайною подією також стало відкриття 2-х нових та сучасних навчально-наукових лабораторій Інституту агротехнологій та природокористування - Агрохімії та грунтознавства, Овочівництва та садівництва. 

Директори інститутів, декани факультетів та науково-педагогічні працівники активно і зацікавлено спілкувалися із гостями, відповідали на запитання, пригощали їх різними смаколиками.

Протягом дня гості мали можливість відвідати навчальні корпуси, бібліотеку, нові навчально- наукові лабораторії, гуртожитки та помилуватися територією.

Талановита та творча молодь зачарувала гостей концертною програмою. 

Окремою була приваблива локація студентської ради та первинної профспілкової організації, де абітурієнти могли приймати участь у вікторинах, пригощатися смаколиками та спілкуватися.

Екскурсії по університету з великим задоволенням проводили представники студентської ради ВНАУ, які з гордістю розповідали про навчання і свою діяльність. 

День відкритих дверей- масштабний захід, який дає можливість абітурієнтам отримати більше інформації про університет та його надзвичайні особливості!!!

ВНАУ - це блискучий старт для підкорення нових вершин!!!

148

Події у світлинах