logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

День відкритих дверей 2023

7 квітня, в день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці у Вінницькому національному аграрному університеті відбувся День відкритих дверей.

Центральна площа університету заповнена вщент, адже більше 2 тис. абітурієнтів та їх батьків відвідали ВНАУ!

З великою зацікавленістю майбутні студенти оглянули презентаційні майданчики шести факультетів університету, взяли участь у більше ніж 20 майстер-класах, ознайомились із лабораторіями, інноваційними центрами, бібліотекою, їдальнею, лекційними аудиторіями.

Відкрили для себе захоплюючий світ омріяних спеціальностей, а ще мали можливість скуштувати власноруч виготовлене морозиво, сир " Халумі ", спробували управляти квадрокоптерами, вчилися 3-D моделюванню, флорестичному дизайну, відчули себе в ролі бухгалтера, банкіра, керівника підприємства, відтворили судове засідання, спробували створити телеграм-бот та віртуальну екскурсію.

А ще із задоволенням спілкувалися із студентським активом, пили чай, каву, пригощалися різноманітними смаколиками, якими люб'язно пригощали студенти ВНАУ.

До абітурієнтів та гостей заходу звернувся президент університету Григорій Калетнік, директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Сідоров та ректор університету Віктор Мазур.

Президент університету розкрив можливості та подякував присутнім за таку високу зацікавленість навчальним закладом, відмітив надзвичайно вагому роль спеціальностей університету в післявоєнній відбудові країни, відновлені економіки, з гордістю відзначив, і те, що більше 2 мільйонів грн. студенти та науково-педагогічні працівники направили на підтримку ЗСУ, завершуючи свій виступ підтвердив, що сьогоднішні мрії вступників у стінах рідного ВНАУ обов'язково стануть реальністю.

Приємно і те, що присутній високий гість - державний управлінець Олег Сідоров також є випускником університету, відзначив високу роль науково-педагогічних працівників та випускників ВНАУ у формуванні стабільної Продовольчої безпеки і закликав абітурієнтів прийняти відповідальне рішення і будувати своє успішне майбутнє разом із Вінницьким Національним Аграрним Університетом!

Творчі колективи Центру культури та дозвілля університету порадували присутніх патріотичним феєричним виступом, подарували неймовірні емоції та незабутні враження!!!

ОБИРАЙТЕ ВНАУ, ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!!

НАШІ ДВЕРІ ТА СЕРЦЯ ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС!!!

727

Події у світлинах