logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

День відкритих дверей 2021

Вінницький національний аграрний університет радо зустрів у своїх стінах майбутніх абітурієнтів із двадцяти двох колишніх адміністративно-територіальних одиниць та трьох областей країни. Відвідали університет 564 майбутніх абітурієнтів, що свідчить про великий авторитет університету та високозатребуваність аграрних спеціальностей на сучасному ринку праці.

Кожен із абітурієнтів мав змогу відчути себе частинкою великої  університетської родини, поринути у дружню та приємну атмосферу, яка була створена для усіх бажаючих познайомитися із нашим університетом. Спільними зусиллями студенти та викладачі створили безпечне середовище, адже всі студенти знаходяться на дистанційній освіті, а великі площі університету дозволили розбити гостей на малі групи та практично працювати в індивідуальному плані. 

Тут на майбутніх абітурієнтів очікували 17 різноманітних локацій: де можна було більше дізнатися про особливості вступу та познайомитися з усіма спеціальностями. Студентський актив кожного з шести факультетів радо ділився своїми знаннями та навичками здобутими під час навчання.

Факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва та ветеринарії поділилися частинкою своїх майбутніх професій на майстер-класах по вирощуванню равликів, виробництві морозива, визначенні густини молока та навощуванні вощини на рамки. Адже справжній майстер своєї справи повинен володіти не лише теоретичними знаннями, а й практичними навичками.

Факультет менеджменту та права зацікавлював майбутніх абітурієнтів моделюванням справжнього судового засідання. А також перевіряв підготовленість до майбутньої професії цікавими вікторинами для знавців менеджменту, маркетингу та іноземної мови. 

Факультет обліку та аудиту підготував майстер-класи, на яких абітурієнти мали змогу відчути себе справжніми бухгалтерами і поринути в середовище банківського обслуговування та страхування.

Факультет економіки та підприємництва у лабораторії готельно-ресторанної справи захоплював найсмачнішою презентацією страв української, європейської та грузинської кухонь; високою популярністю абітурієнтів користувався 3D тур по місту Вінниці та майстер-клас з Web-дизайну.

Інженерно-технологічний факультет продемонстрував роботу новітніх технологій на майстер-класах друкуДен на 3D принтері та побудови 3D моделей в SOLIDWORKS.

Факультет агрономії та лісівництва привчав майбутніх студентів до естетичних аспектів своїх спеціальностей на майстер-класах з виготовлення їстівних букетів та флористики.

Окрім цього, цікавою була експозиція військової кафедри університету, можливість продемонструвати свої здібності із стрільби в університетському тирі, а також практично доторкнутись до окремих секретів військової справи.

Майбутні абітурієнти зустрілись з  президентом університету Григорієм Калетніком, який на власному прикладі та прикладі інших успішних державних діячів, політиків переконливо довів майбутнім абітурієнтам перспективи кар’єрного росту випускника ВНАУ. 

По завершенні офіційної зустрічі з керівництвом університету творча молодь центру культури та дозвілля ВНАУ подарувала усім незабутні враження, захоплювала мистецтвом та красою української пісні й танцю. Наші студенти ще раз довели, що справжній успішний студент ВНАУ – це всесторонньо розвинута особистість, зі своїми цілями та прагненнями бути кращими у всьому.

Студенти Вінницького національного аграрного університету безумовно будуть складати майбутню аграрну еліту України, які  безмежно люблять свою рідну батьківську землю та з гордістю будуть примножувати її успіхи та перемоги.

 

1217

Події у світлинах