logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

«Open yourself-2020» – у Вінницькому національному аграрному університеті

Кожного року з метою виявлення талановитої молоді, залучення її до участі у колективах художньої самодіяльності, організації змістовного дозвілля серед студентської молоді проводиться найулюбленіший творчий конкурс серед студентів першого року навчання Вінницького національного аграрного університету

У цьому році даний конкурс відбувся 6 та 7 жовтня.

Неймовірна атмосфера, креативні режисерські рішення, різноманітність жанрів, високий рівень виконавської майстерності, вражаюча сценічна культура, масовість та організованість – саме це вирізняло цьогорічний конкурс художньої творчості. Члени журі були одностайними, що  з кожним роком зростає рівень виконавців, а розмаїття талантів наших студентів нікого не залишає байдужим. Взяли участь у конкурсі майже 200 студентів, які вперше переступили поріг закладу вищої освіти.

Директор центру культури та дозвілля Дар’я Погребняк вітаючи учасників конкурсу зазначила, що цьогоріч, як ніколи, творчі колективи центру культури та дозвілля поповняться неймовірно талановитими студентами. Сьогодні наші художні керівники щиро відкривають для вас не лише двері, але і наші гарячі серця. Мені надзвичайно приємно, що сьогоднішній день, це день великих можливостей розвивати та вдосконалювати творчий потенціал кожного із вас. Вірю в те, що дарований Богом ваш талант ще не один раз порадує університетську родину успішними виступами та суттєво поповнить скарбничку творчих перемог Центру культури та дозвілля ВНАУ. 

Наступає найурочистіша мить , високоповажне журі оголошує переможців.

 У номінації вокальне мистецтво:

І місце – Олександр Олійник 11-А (Агрономія та лісівництво)

ІІ місце – Суботіна Анастасія 11-ТУР (Економіка та підприємництво)

ІІ місце – Швець Наталія 11-МАР (Менеджмент та право)

ІІ місце – Розгонюк Вікторія 11-Вг та Целич Анастасія 11-Т (ТВіППТ та В)

ІІІ місце – Коченков Іван  11-Т (ТВіППТ та В)

ІІІ місце – Сяба Алла 11-А (Агрономія та лісівництво)

ІІІ місце – Штогрін Аліна 32-ОП (Облік та аудит)

 

Дипломанти талант-шоу:

  1. Ольхович Катерина 11-ЕП (Економіка та підприємництво)
  2. Мазур Каріна 11-ЕП (Економіка та підприємництво)
  3. Мудрик Вікторія та Паламарчук Ольга 12-ФБС (Облік та аудит)
  4. Шевчук Наталія та Сагалата Тетяна 11-ФБС (Облік та аудит)
  5. Дует «FIRE» Орендарчук Інна 12-ОП та Хохлова Олена 11-ОП (Облік та аудит)

 

У номінації хореографічне мистецтво:

І місце – Гусак Юлія 11-ОП (Облік та аудит)

І місце – Кузьмич Андрій 13-АІ – бойовий гопак (Інженерно-технологічний)

 ІІ місце – Онофрійчук Анастасія та Ясінська Анастасія 11-ФБС (Облік та аудит)

ІІ місце – Дрончак Дар’я 21-МАР та Панченко Денис 13-МОА (Менеджмент та право)

 ІІІ місце – Яцуляк Вікторія 13-МОА (Менеджмент та право)

ІІІ місце – Танцюра Вікторія та Дуднік Анна 11-А (Агрономія та лісівництво)

ІІІ місце – Танцювальний колектив «Едельвейс» (ТВіППТ та В)

ІІІ місце – Савченко Вікторія 32-ОП (Облік та аудит) 

Дипломанти талант-шоу:

  1. Митрофанова Анастасія – 12-ОП (Облік та аудит)
  2. Мідляр Михайло 11-ЛГ (Агрономія та лісівництво)
  3. Шереметова Олена 11-Т (ТВіППТ та В)

 

Танцювальний флешмоб:

Дипломанти талант-шоу:

  1. «Патріоти ВНАУ» 11-ПР (Менеджмент та право)
  2. «THE BEST» 11-ОП (Облік та аудит)
  3. «Фул-хаус» 11-ГРС (Економіка та підприємництво)

 

У номінації художнє читання:

І місце – Заболотний Владислав 11-ОП (Облік та аудит)

 ІІ місце – Крочак Вадим 11-А (Агрономія та лісівництво)

ІІ місце – Вовк Оксана 14-МОА (Менеджмент та право)

 ІІІ місце – Митрофанова Анастасія 12-ОП (Облік та аудит)

ІІІ місце – Горбатюк Вікторія 12-ФБС (Облік та аудит)

ІІІ місце – Павлюк Вікторія 11-ХТ (ТВіППТ та В)

 

Дипломанти талант-шоу:

  1. Кріт Софія 11ХТ (ТВіППТ та В)
  2. Антонюк Вікторія 11-ХТ (ТВіППТ та В)

 

У номінації інструментальне мистецтво:

І місце – Сандул Артем 31-А (Агрономія та лісівництво)

 ІІ місце – Мордюк Зоряна 12-ОП (Облік та аудит)

ІІ місце – Семчук Владислав 12-АІ (Інженерно-технологічний)

 ІІІ місце – Гуменюк Олександра 11-ЕК (Економіка та підприємництво) 

 

У номінації вокально-інструментальне мистецтво:

ІІІ місце – Зелена Лілія 11-ГРС (Економіка та підприємництво)

ІІІ місце – Гурт «MIX 2X» (Інженерно-технологічний)

ІІІ місце – Михайлов Олександр 11-МОА (Менеджмент та право)

ІІІ місце – Денисов Вадим 11-Т (ТВіППТ та В)

Дипломанти талант-шоу:

  1. Танцюра Вікторія 11-А та Когут Олександр 14-А (Агрономія та лісівництво)

 

У номінації гумористичне мистецтво:

І місце – команда «ФОКУС» ф-ту ТВіППТ та В

ІІ місце – команда «Різні» ф-ту Агрономія та лісівництво

ІІІ місце – команда «СТОП контроль» Інженерно-технологічного ф-ту

Дипломанти талант-шоу:

1. Команда «Звичайні люди» ф-ту Економіки та підприємництва

 

 У номінації естрадно-циркове мистецтво:

І місце – Лапіна Єлизавета 11-ПР (Менеджмент та право)

 

У номінації декоративно-ужиткове мистецтво:

І місце – Косенко Аліна 11-Т (ТВіППТ та В)

ІІ місце – Олександр Костюк 11-ТУР (Економіка та підприємництво)

 

 Кращими ведучими концертної програми стали:

І місце – Антон Довгань 31-ЕК та Шкрабій Ілона 11-ГРС (Економіка та підприємництво)

ІІ місце – Мачок Іван  25-А та Дудник Анна 11-А (Агрономія та лісівництво)

ІІІ місце – Гуменюк Віталій 13-МОА та Крисюк Вадим 12-ПР (Менеджмент та право)

 

Дипломанти талант-шоу:

  1. Годованюк Владислав та Садківська Лариса 12-АІ (Інженерно-технологічний)
  2. Денисов Вадим та Гриневич Марина 11-Хт (ТВіППТ та В)
  3. Хохлова Олена, Заболотний Владислав 11-ОП (облік та аудит)
  4. Ратушний Михайло 12-ФБС, Шевчук Наталія 11-ФБС (облік та аудит)
  5. Орендарчук Інна та Митрофанова Анастасія 12-ОП (облік та аудит)
  6. Штогрін Аліна та Савченко Вікторія 32-ОП (облік та аудит)

Щиро вітаємо переможців зі своїм першим успіхом у стінах улюбленого університету та сердечно бажаємо підкорення найомріяніших творчих вершин!

 

8959

Події у світлинах