logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Реєстрація бакалаврів для складання МТНК для здобуття ступеня магістра

Реєстрація осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра для проходження магістерського комплексного тесту (МКТ) та/або магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, розпочинається 27 червня і закінчується о 18:00 18 липня.

Вступник у період з 27 червня та не пізніше 18 липня має надіслати на електронну адресу приймальної комісії pk_vnau@i.ua скановані копії або фотокопії таких документів:

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (заяву в електронному вигляді в форматі Word);
  • документа, що посвідчує особу (паспорт);
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, персональні дані яких не вносять до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов).

У темі листа обов’язково необхідно зазначити наступний текст «Реєстрація на МТНК/МКТ», а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами приймальної комісії Вінницького національного аграрного університету:

(0432) 46-74-37, (0432) 56-04-41

Увага!!!
Якщо вступник не має доступу до електронних ресурсів, зареєструватися для участі в МТНК/МКТ можна в приймальній комісії Вінницького національного аграрного університету за адресою м. Вінниця, вул. Сонячна, 3.

56303

Події у світлинах