logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Видатні випускники

За роки існування наш навчальний заклад дав путівку в життя понад 50 тисячам спеціалістів та магістрів, гідна праця яких зміцнює економічний та науковий потенціал України, а імена багатьох з них можна сміливо зараховувати до української еліти. ВНАУ пишається своїми, знаними на весь світ випускниками, серед яких державні діячі, народні депутати, відомі науковці, керівники виробництв, науково-педагогічні працівники тощо.

Багато випускників ВНАУ зробили гідний внесок у розвиток вітчизняної та світової науки, стали активними творцями науково-технічних відкриттів. Примножують славу ВНЗ і випускники його структурних підрозділів. Сотні колишніх наших студентів нині очолюють передові фермерські, сільськогосподарські підприємства Вінницької та сусідніх областей. Підтвердженням престижу альма-матер є те, що частина випускників продовжує навчатись в аспірантурі та залишилася працювати в університеті. Так, за роки діяльності університету працюють викладачами близько 350 колишніх студентів, тоді як у структурних підрозділах передають отримані знання спеціалістам – 250 випускників. Вони сьогодні є візитною карткою Вінницького національного аграрного університету в усіх регіонах України, СНД та зарубіжних країнах.

Гуменний Сергій ( випуск 1992)

фото

Біографія

На літній Універсіаді, яка проходила з 6-о по 17-е липня у Казані, Сергій предсталяв Україну в академічному веслуванні в одиночних запливах та завоював бронзову нагороду.

У попередніх запливах українець посів четверте місце (7:43.41), що дозволило йому змагатись у втішному запливі за вихід до півфіналу. Там він покращив результат, показвши другий час (8:09.79). Друге місце гарантувало Гуменному потрапляння до півфінаду, дистанцію у якому здолав першим (7:11.41).

Державні нагороди

Медаль «За працю і звитягу» (25 липня 2013) — за досягнення високих спортивних результатів на XXVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України.

Марійчук Олег Анатолійович (випуск 1998)

фото

— відомий український еколог, працював у галузі зооекологія.

Події у світлинах