logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

День університету у Немирівському коледжі будівництва, економіки та дизайну

8 листопада завершились дні Вінницького національного аграрного університету у Немирівському коледжі будівництва та архітектури ВНАУ.
Центральна площа коледжу заповнена студентами, викладачами, батьками. Вродливі україночки, за давньою українською традицією, гостинно запрошують президента університету Григорія Калетніка та ректора університету Віктора Мазура на хліб і сіль.

Студенти колишньої Брацлавської філії ВНАУ щиро дякують керівництву університету за можливість продовжувати навчання у Немирівському коледжі ВНАУ. 
І в ці хвилини так хочеться назавжди забути минулий навчальний рік і ту прірву, куди бувше керівництво Брацлавської філії зіштовхнули своїх студентів та викладачів.

Дівчинка економічного відділення та хлопчик з відділення будівництва та архітектури символічно, під оплески студентів і викладачів, відпускають у небо голуба і голубку ,що служить своєрідним символом, адже ми сильні, успішні поки єдині під крилом рідного аграрного університету! А далі звучить Гімн ВНАУ «Нам засівати час, земля чекає нас…», такі рідні духовні слова. Такого масового виконання університетського Славня я давно не чула, важко було стримувати сльози радості! 

Тому відповідь не забарилася. Президент університету, підійшовши до мікрофону, щиро подякував та озвучив новину, яку вперше почули не лише колежани, а і проректори, керівники структурних підрозділів ВНАУ: «Запам’ятайте цей день дорогі студенти, викладачі, батьки, гості.

Сьогодні, 8 листопада 2018 року Вченою радою університету прийнято рішення перейменувати коледж та затвердити його нову назву: «Немирівський коледж будівництва, економіки та дизайну». 
Оплески, на мій погляд, було чутно до Вінниці, студенти раділи, обіймалися, позитивних емоцій словами просто не передати.

В цей день у коледжі за участі президента університету, ректора, проректорів відбулося засідання педагогічної ради коледжу. Директор коледжу Марина Кондратова озвучила пріоритетні завдання, щодо динамічного успішного розвитку коледжу. Ректор університету Віктор Мазур та проректор з науково-педагогічної роботи, перспективного розвитку та діяльності коледжів Ірина Гунько, проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Інна Гончарук об’єктивно проаналізували стан навчально-виховного процесу, професійно вказали на недопрацювання, спільно визначили першочергові завдання на найближчу перспективу.
З великою зацікавленістю педагогічний колектив коледжу сприйняв промову президента університету Григорія Калетніка.

Звертаючись до колективу, Григорій Миколайович наголосив, що ми живемо у час високої конкурентності на освітньому просторі не лише Вінниччини, а й України в цілому, тому завдання університету полягає в тому, щоб зберегти кожен наш факультет, кожен коледж, а для цього потрібно успішно і динамічно розвиватись. На це мають бути направлені наші спільні зусилля.

Президент університету зазначив, Університет завжди допомагав і буде допомагати своїм структурним підрозділам. Сьогодні ми виготовили та оплатили 260 тис.грн., за проектно-кошторисну документацію, щоб побудувати в Немирівському коледжі нову сучасну котельню загальною вартістю 3,5млн. грн. 
Науково-педагогічний колектив університету завжди більш професійно передбачає процеси та виклики майбутнього, до яких ми маємо готуватися вже сьогодні. Закликав керівництво коледжу більш тісніше співпрацювати із своїми колишніми випускниками, адже серед них заслужені люди, навіть Герої України і при налагодженій комунікації з ними, вони завжди прийдуть на допомогу. 
«Наше завдання просте, у Вас хороший колектив, тому включаємось у велику відповідальну роботу і успіх обов’язково прийде», – підсумував Григорій Калетнік.

Керівництво університету провело зустріч із батьками студентів, що навчаються у коледжі. Дали вичерпні відповіді на всі побутові запитання, що хвилюють батьків. Президент університету поінформував батьків, що він особисто працює зі службами щодо подачі газу в котельню коледжу і найближчими днями це питання буде вирішено. І, як приємно, що не встигли керівники університету від’їхати з коледжу, а о 17.00 годині служби вже пропустили подачу газу.

Завершилися дні університету в коледжі, феєричною концертною програмою. Директор центру культури і дозвілля Дар’я Погребняк «розсипала» найкращі епітети, як артистам так і глядачам, запалювала драйвову атмосферу, долоні пашіли від оплесків, неперевершені почуття дружньої університетської родини зашкалювали, творча насолода заполонила серце і душу, сміялися від радості та щастя. 
З другим Днем народження Немирівський коледж будівництва, економіки та дизайну! В добрий час! До нових успіхів та перемог!

1144

Події у світлинах