logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Профілактика правопорушень – забезпечення безпеки кожного

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості, а також набуття студентами-правниками професійних компетентностей 8 квітня кафедрою права Вінницького національного аграрного університету було організовано кураторську годину за участю інспектора тренінгового центру ГУНП у Вінницькій області, капітана поліції Пацалюка Олексія.


Зустріч розпочалася з ознайомлення студентів із Положенням про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України, роботою тренінгового центру ГУНП у Вінницькій області та вимогами конкурсного відбору до Національної поліції України.


У форматі зустрічі капітан поліції також ознайомив студентів із правилами дотримання безпеки у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у транспорті та на вулиці, правилами безпечного поводження в Інтернеті та звернув увагу на види відповідальності за скоєні правопорушення.


Студенти активно брали участь в обговорені питань профілактики правопорушень, цікавились, як діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення та взаємодіяти з поліцією.
На завершення зустрічі студенти подякували капітану поліції Пацалюку Олексію за корисну інформацію та цікаву дискусію.

56

Події у світлинах