logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Технологи провели зустріч із батьками першокурсників

12 квітня 2019 року на факультеті технології виробництва і переробки продукції тваринництва та ветеринарії відбулися збори із батьками студентів перших курсів спеціальностей: 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», 207 «Водні біоресурси та аквакультура», 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» та 181 «Харчові технології», які були організовані деканом факультету Оксаною Іванівною Скоромною.
На збори були запрошені наставники академічних груп, а також викладачі.Кожен поділився своїми враженнями про навчання студентів першого курсу, доповідачами зроблено акцент на успіхах у навчанні та, звісно, висловлено занепокоєння тими, хто з певних причин, не відвідує заняття, або має низький рівень успішності.


Продовжила батьківські збори декан Оксана Іванівна Скоромна, яка підготувала для батьків презентацію, підсумувала результати навчальної та культурно-виховної роботи. Батьки побачили середньостатистичну успішність, кількість пропусків та не атестацій, успішних студентів, якими пишається факультет: Будєєв Олександр (11-ВБА), Ярова Сніжана (11-Т), Ковальчук Анастасія, Тарахтелюк Євгеній, Степанюк Альона (12-Т), Коваль Руслан, Глуха Олена, Кожухар Діана (11-ХТ).
Оксана Іванівна зробила наголос на дотриманні умов санітарно-гігієнічних норм проживання у гуртожитку, охайності зовнішнього вигляду на заняттях студентів вищих навчальних закладів,  рівні виховання, культурі поведінки студентів. Такі зустрічі допомагають налагодити взаємодію із батьками і покращують успішність студентів.

1242

Події у світлинах