logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Представники ВНАУ взяли участь у командних змаганнях кубку Векуа

25-26 травня 2019 року на базі Вінницького національного технічного університету відбулись змагання з програмування на кубок академіка Векуа.
Команда ВНАУ вперше взяла участь у командних змаганнях кубку Векуа. Команду представляли студенти та аспіранти кафедри економічної кібернетики: Андрій Огер та Андрій Євдокімов Ілля Чіков. Тренер команди – доцент кафедри економічної кібернетики Валерій Денисюк.


Це вже дванадцяті змагання, які складаються з двох окремих турів: особистого та командного. Особливістю цих змагань є їх організація згідно правил студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС за повної демократичності щодо складу команд. До складу команд можуть входити школярі, студенти спеціальних навчальних закладів всіх рівнів освіти, студенти університетів й фахівці, які вже давно закінчили своє навчання та працюють у будь-якій галузі.


У другому турі учасники розв’язували складні завдання з програмування з використанням різних мов програмування (Java, Pascal, C++ та інші), які є на сьогодні актуальними в сфері інформаційних технологій. Учасники набули корисного досвіду, оцінили високий рівень змагань й готуються до участі у кубку Векуа наступного року.

4230

Події у світлинах