logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Гуртожиток - наш другий дім

12 вересня 2019 року у Вінницькому національному аграрному університеті відбулась зустріч зі студентами 1 курсу, що проживають у гуртожитку факультету агрономії та лісівництва.
У зустрічі взяв участь ректор університету Віктор Мазур.


На зустрічі були присутні куратори академічних груп, працівники студентського містечка, коменданти студентських гуртожитків, представники органів студентського самоврядування.


Учасники зустрічі обговорили ряд актуальних питань, що регламентують дотримання: Правил проживання у гуртожитку, техніки безпеки, санітарно-побутових умов, про необхідність на час навчання вибору закладу первинної медико-санітарної допомоги та реєстрації у сімейного лікаря, можливості розвитку творчих здібностей та участі у спортивних секціях, клубах.


Підсумовуючи засідання ректор університету наголосив: «Гуртожиток, дорогі студенти, це Ваша друга домівка на час навчання в університеті, адміністрація зробить усе, щоб вона була теплою, функціональною, з матеріально-технічним оснащенням, а Ваше завдання зберегти та постійно покращувати її санітарний стан створюючи атмосферу домашнього затишку та порядку».


Керівництво університету відповіли на численні запитання та уточнення від студентів.


Декан факультету агрономії та лісівництва Ігор Дідур висловив сподівання, що дана зустріч слугуватиме більш швидкій адаптації першокурсників на новому місці та допоможе дуже швидко влитися до дружньої університетської родини.

5193

Події у світлинах