logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Президент університету Григорій Калетнік привітав випускників Технологічно-промислового коледжу ВНАУ

Бурхливими оплесками 6 лютого 2020 року зустрічав зал випускників-технологів Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

На свято завітали президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік та завідувач кафедри ветеринарії, гігієни та розведення тварин ВНАУ Галина Льотка.

Урочисте зібрання відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який привітав випускників з успішним завершенням навчання та побажав віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях, гордо нести звання випускника Технологічно-промислового коледжу ВНАУ

 

 Президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік, привітав випускників та їх батьків зі святом та зазначив, що завдячуючи наполегливій праці педагогічного колективу коледжу вони стали висококваліфікованими, всебічно-розвиненими спеціалістами, яких радо зустріне Вінницький національний аграрний університет та буде продовжувати працю у напрямку становлення конкурентоспроможного фахівця на ринку праці. Григорій Миколайович зауважив, що випускники ТПК ВНАУ, а в подальшому - випускники ВНАУ - генератори змін харчової та переробної промисловості за якими - майбутнє нашої славетної держави.

Теплими словами та духмяним короваєм - символом достатку та добробуту випускників привітали батьки.

Випускники подякували усім педагогам за турботу та знання, які вони здобули у стінах Технологічно-промислового коледжу. Теплі та щирі слова, неочікувані сюрпризи вони подарували найближчим людям в коледжі - своїм кураторам: Оксані Блах та Тетяні Сидорчук.

По завершенню урочистої частини випускники та гості стали свідками яскравої концертної програми.

«В добру путь! Щасливої дороги» звучало саме для них. Цей день закарбується в історії коледжу та серцях випускників. Віримо, що попереду на них чекають великі перемоги і світле майбуття!

4188

Події у світлинах