logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Нове покоління крокує на ДТЕК Ладижинську ТЕС

ДТЕК – надійний працедавець з найкращими умовами праці та змогою професійного розвитку. Під час профорієнтаційного навчання більше 40 студентів Ладижинського коледжу впевнились в цьому на 100%. Адже відділення електрифікації готує майбутніх енергетиків, тож такі заходи допоможуть впевнитись у виборі майбутньої професії, а станція отримає молодих та перспективних працівників.


На базі Філії Академії ДТЕК Навчально-виробничий центр ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС відбулася вже традиційна профорієнтаційна зустріч зі студентами першого курсу Ладижинського коледжу ВНАУ, які в майбутньому мають опанувати професію електрослюсаря. Під час зустрічі було продемонстровано відеоролик «Гаряча зміна» та роботу тренажера блоку 300Мвт.


«Я дуже вдячний організаторам такого заходу. Адже завдяки йому хочеться якнайшвидше здобути нові знання та вміння для подальшого використання їх в роботі. І в майбутньому стати фахівцем в енергетиці, щоб приносити вклад в майбутню енергонезалежність країни» - ділиться враженнями Захарчук Василь студент ЛКВНАУ групи Е-12.

3879

Події у світлинах