logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Ладижинський колорит 2019

Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури.
За традицією, в цей день всі приходять на роботу або навчання у самому пізнаваному елементі українського костюма – у вишиванці. По всьому світу проводяться святкові акції та флешмоби в підтримку української культури.
Гарною традицією в Ладижинському коледжі Вінницького національного аграрного університету стало проведення мистецького фестивалю під назвою «Ладижинський колорит», присвяченого Дню вишиванки. 15 травня 2019 року коледж зустрічав творчі колективи та майстрів рукоділля з Вінниці, навколишніх сіл та районів.


Урочисто відкрили захід вітальним словом директор Ладижинського коледжу Вінницького НАУ Цуркан Олег Васильович та доктор економічних наук, професор, академік НААН України, президент Всеукраїнського науково-навчального консорціуму Калетнік Григорій Миколайович, який відзначив важливість проведення даного заходу та активну участь у ньому представників територіальних громад. Для розквіту талантів коледжу Григорій Миколайович презентував у подарунок музичний інструмент - акордионований п'ятирядний баян Barcarolle Professional, який чудово допоможе розкрити неповторні здібності талановитого студентства та працівників навчального закладу.


Неперевершеним на фестивальній сцені став виступ народного вокально-естрадного колективу «Молодь України» Вінницького національного аграрного університету, бурхливими оплесками учасники фестивалю зустріли феєричний виступ директора центру культури та дозвілля ВНАУ Дар’ї Погребняк.


Урочистості заходу додала святкова хода учасників у вишиванках, завершенням дійства стало вражаюче мотошоу, де мотоциклісти проїхали колоною із піднятими прапорами України.


Родзинкою свята став конкурс на кращу вишиванку. Грошову винагороду та слова вітань від імені депутата Вінницької обласної ради, випускниці коледжу Людмили Володимирівни Головашич передав директор коледжу Слюсаренко Ганні Сергіївні, а ще одну грошову винагороду від навчального закладу отримала студентка 1 курсу економічного відділення Валявська Діана.


На завершення фестивалю директор коледжу Олег Васильович Цуркан вручив подяки та загальне фото всім учасникам дійства і запросив у наступному році знову прийняти участь у фестивалі.


Світлини в українському етностилі, ярмарок-продаж, майстер-класи, борщ, уха, вареники, каша та узвар, які готувалися на вогнищах, солодощі, виступи художньої самодіяльності, флешмоб викладачів та студентів коледжу, лотерея створювали гарний та святковий настрій всім учасникам фестивалю.


Мінлива погода не змогла зіпсувати учасникам та гостям фестивалю святкового настрою.


Свято вирувало, переливалось різноманітними барвами, додавало натхнення, сил і віри у щасливе майбутнє нашої країни.

706

Події у світлинах