logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

У ТПК ВНАУ відбувся черговий випуск молодших спеціалістів

27 червня 2018 року у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбувся черговий випуск молодих фахівців зі спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв» та «Виробництво хліба, макаронних, кондитерських виробів та харчоконцентратів».
Урочисте зібрання відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який привітав випускників від адміністрації навчального закладу і себе особисто з успішним завершенням навчання та побажав не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях, гордо нести звання випускника Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.
На свято завітав президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік, який привітав випускників, їх батьків зі святом, побажав добра, миру, благополуччя та натхнення на подальші звершення. Приємно, що Григорій Миколайович відзначив наш навчальний заклад як один із найкращих у структурі університету та високий рівень підготовки наших випускників.
З вітальним словом виступила декан факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва Оксана Скоромна, яка акцентувала увагу випускників на важливості здобуття повної вищої освіти та окреслила перспективи її здобуття саме у стінах Вінницького національного аграрного університету. Також відзначила високий рівень підготовки наших випускників, що є результатом плідної праці науково-педагогічного колективу коледжу.
Святкові накази про випуск зачитали завідувач бухгалтерсько-механічного відділення Галина Жученко та завідувач технологічного відділення Валентина Соя. Директор коледжу Руслан Будяк разом із деканом профільних факультетів ВНАУ вручив випускникам дипломи .


 


По завершенню урочистої частини випускники та гості стали свідками яскравої концертної програми.

Цей день закарбується в історії коледжу та серцях випускників. Віримо, що попереду на них чекають великі перемоги і світле майбуття!

920

Події у світлинах