logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

День відкритих дверей у Ладижинському коледжі ВНАУ

Ладижинський коледж Вінницького національного агарного університету 23 березня 2019 р. гостинно відчинив свої двері для абітурієнтів, які у цьому році обиратимуть своє майбутнє, зокрема, обираючи професію і навчальний заклад.
На подвір’ї коледжу були представлені різні гуртки та секції, які функціонують у навчальному закладі протягом року. У побутовому корпусі були представлені виставки відділень «Механізації сільського господарства» та «Електрифікації та автоматизації сільського господарства».
Родзинкою свята стали роботи виготовлені студентами Олександром Плахтієм, Дмитром Олійником та Іваном Бурлакою.
Позитивні емоції подарував усім присутнім живий робот.
Привітав із святом усіх присутніх директор Ладижинського коледжу Вінницького НАУ Олег Цуркан, який побажав абітурієнтам успішного завершення навчання у школі, наголосив на тому, що варто думати про майбутнє уже тепер. А коледж є чудовим початком для відкриття нових горизонтів у виборі економічно вигідної професії на ринку праці.
Відвідала захід проректор з виховної роботи та гуманітарної політики Вінницького національного аграрного університету Любов Спірідонова, яка привітала присутніх із початком нового етапу в житті кожного, адже вибір професії запорука успішного майбутнього, а коледж є потужним навчальним закладом, який забезпечить гідний старт для успішної кар’єри.


Відвідали День відкритих дверей коледжу: регіональний директор Вінницької філії ТОВ «РДО Україна» Василь Красносельський, депутат Вінницької обласної ради Людмила Головашич та директор Богданівської ЗОШ Віталій Петрунько.
Чудовою можливістю спробувати свої сили та визначити свої знання стала олімпіада, у якій взяли участь усі бажаючі абітурієнти.
Наостанок хочеться зазначити, що коледж чекає на вас, ми будем раді бачити вас у складі наших студентів. Зроби крок в майбутнє разом з нами!

 

779

Події у світлинах