logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Абітурієнти про ВНАУ

Приємно отримувати відгуки від наших абітурієнтів:
Усім привіт! Для всього світу зараз нелегкий час. Впровадження дистанційного навчання - це система, яка допомагає нам в нових умовах отримувати знання, вміння, навички та, звичайно, робити наступні кроки до здійснення своїх мрій. Саме про можливості їх втілення я хочу розповісти тим, хто ще визначається зі своїм подальшим майбутнім.
На роздоріжжі вибору своєї майбутньої професії я не стою, натомість впевнено крокую до здійснення своєї мрії - стати успішним фахівцем своєї справи. Запитаєте чому моя мета стати студентом саме Вінницького національного аграрного університету? З радістю відповім, бо не маю жодного сумніву. По-перше, наша держава має усі шанси стати успішною країною, завдяки перспективній молоді, яка буде її розвивати. Я впевнений, що у ВНАУ готують саме таке молоде покоління. І я хочу бути серед них!


По-друге, ВНАУ – потужний осередок освіти і науки із сучасною матеріально-технічною базою, розлогою мережею філій та наукових центрів, широко відомий в Україні та за кордоном.
Ступенева освіта та практика. Після закінчення професійного училища я пішов навчатись за скороченим терміном навчання до Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету. Закінчуючи четвертий курс за спеціальністю «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв», отримав ще й робітничі спеціальності «Токар» та «Машиніст холодильних установок». Навчання в коледжі - це змога отримати знання та професійні навики не лише в навчальному закладі, а й за кордоном. Я особисто проходив практику на потужному німецькому підприємстві, де отримав практичний досвід та належну оплату.
Серед багатьох спеціальностей Вінницького національного аграрного університету обрав найближчу мені - «Галузеве машинобудування», де усі випускники коледжів отримують бажану освіту за скороченим терміном навчання. Нам з цим пощастило! Університет має багато можливостей міжнародної практики, тому це для мене також є пріоритетом.
По-третє, у Вінницькому національному аграрному університеті є можливість здобувати досвід не лише вітчизняних провідних майстрів справи, науковців, експертів із різних питань, але й фахівців з усього світу. Адже можливість стажування за кордоном відкриє переді мною нові горизонти, сприятиме появі нових грандіозних цілей, допоможе глибше опанувати власну професію і втілити всі отримані знання і досвід у своїй рідній країні. Тому, іду навчатися в першу чергу для свого майбутнього. Моя спеціальність - перспективна та не залишить мене без роботи, тому що суспільство і наука завжди розвиваються, і виникає потреба нових ідей! Гарантую - в мене їх вдосталь!


По-четверте, ВНАУ - це цікаве студентське життя, яке постійно бурхливо вирує в університеті. Я активний спортсмен і не уявляю свого життя без руху, спілкування та самовдосконалення. Широкий вибір гуртків, студій, секцій, наукових спільнот та робота студентського самоврядування, яка була неодноразово високо оцінена на конкурсах і виставках різного рівня, сприятимуть тому, що кожен знайде собі заняття до душі. Особисто я вже визначився, чим я буду займатись у вільний від навчання час в університеті. Повірте - я буду серед найкращих!
Нові знайомства.
По-п’яте, за темпераментом я відношу себе до активістів, тому очікую на нові знайомства та сподіваюся на океан позитивних вражень та емоцій. Спілкування - це моє!
Всі ці переваги не залишають в мене жодного сумніву щодо мого майбутнього. А в тебе є ще сумніви!? Вступай разом зі мною до ВНАУ і втвлюй мрії в життя!
Кухрівський Дмитро, випускник ТПК ВНАУ, майбутній студент ВНАУ.

5130

Події у світлинах