logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Учні одинадцятих класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Вінницької міської ради завітали до ВНАУ

На факультеті менеджменту та права Вінницького національного аграрного університету сьогодні святково й людно – 36 учнів одинадцятих класів загальноосвітньої школи І-ІІІ  Вінницької міської ради завітали на перше знайомство з найперспективнішим та найуспішнішим університетом аграрного профілю серед закладів вищої освіти України. № 10 ступенів Вінницької міської ради завітали на перше знайомство з найперспективнішим та найуспішнішим університетом аграрного профілю серед закладів вищої освіти України.
Офіційну зустріч зі школярами розпочала проректор з виховної роботи та гуманітарної політики університету Любов Спірідонова, яка наголосила на тому, що факультет менеджменту та права – це справді елітний факультет. Проректор розповіла учням про університет, який у 1982 році розпочинав свою діяльність, навчаючи 150 студентів, а на сьогодні студентське середовище розширено до 15 тис. осіб. Така динаміка дійсно вражає, адже це справжній показник стрімкого розвитку і постійної роботи над собою усього університетського колективу. 

Декан факультету Ольга Мельничук поспілкувалася із майбутніми студентами і продемонструвала цікаву інформативну презентацію про життя факультету, його структуру, спеціальності й можливості самореалізації, наголосивши, що наш факультет готує професіоналів державної служби, успішних юристів та менеджерів. Найкращий показник професійного рівня викладачів – це успішні випускники, чиї імена відомі в Україні та за її межами. Ольга Федорівна ознайомила учнів зі знаковими особистостями, які навчалися на нашому факультеті. Школярі отримали запрошення на День відкритих дверей і короткий анонс цікавинок і сюрпризів, які чекають на гостей 22 березня у головному корпусі ВНАУ.

 

Учні мали можливість ознайомитись із особливостями проходження навчання на військовій кафедрі, яка випускає офіцерів запасу. За словами Ігоря Івановича Грома, старшого викладача кафедри військової підготовки, слухачі кафедри за 2 роки без відриву від академічного навчання можуть отримати офіцерське звання молодшого лейтенанта.
Цікавою була зустріч із головою студентської ради факультету Максимом Страпачуком та головою студентської профспілки університету Анастасією Пронько. Максим Страпачук розповів майбутнім абітурієнтам про цікаве різноманітне студентське життя, можливість проходження навчальної практики за кордоном, масштабні виховні заходи й дозвілля, які постійно ініціює та підтримує керівництво університету. Анастасія Пронько закликала школярів зробити правильний вибір та приєднуватися до лідерів – університету, який дійсно розкриває нові обрії для досягнення мети і становлення особистості.
Наприкінці офіційної частини учні отримали інформаційні блокноти й календарі. Та це далеко не всі сюрпризи. Попереду – цікава екскурсія сонячними аудиторіями факультету, відвідування читальної зали та смачний безкоштовний обід для гостей.
ВНАУ – заклад майбутнього, адже втілює мрії в життя!

334

Події у світлинах