logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Учні Малокрушлинецької ЗОШ поринули у пізнавальний і різноманітний світ студентського життя ВНАУ

Ми продовжуємо знайомити абітурієнтів із провідним університетом України – Вінницьким національним аграрним університетом. Сьогодні у цьому мали змогу переконатися учні Малокрушлинецької загальноосвітньої школи Вінницького району.
20 випускників поринули у пізнавальний і різноманітний світ студентського життя у ВНАУ. Розпочалось знайомство із сучасного читального залу бібліотеки, у якій студенти не лише готуються до занять, а проводять цікаві зустрічі, тренінги та мають змогу переглядати улюблені фільми. У музейній галереї університету завдяки проректору із виховної роботи та гуманітарної політики Любові Спірідоновій абітурієнти почули про історію становлення та розвитку ВНАУ.
Декан факультету агрономії та лісівництва Ігор Дідур, який і запросив випускників до університету, розповів про переваги агрономічних спеціальностей, які користуються великим попитом на сучасному ринку праці.


А далі на учнів школи чекали цікаві сюрпризи. Вони відчули себе студентами, відвідавши лекційні та практичні заняття. Мали можливість провести власні дослідження показників якості води у сучасній лабораторії на кафедрі екології та охорони навколишнього середовища.
Найкраще емоції про своє навчання в університеті можуть звичайно висловити самі студенти. Голова студентської ради факультету агрономії та лісівництва Антон Журавльов та відмінниця Даша Опольська неймовірно підняли настрій нашим гостям, бо їхнє захоплення від навчання у ВНАУ, можливостей, які дає університет, було настільки щирим і всеохоплюючим. Зустрілись із учнями своєї колишньої альма-матер і випускники школи, а сьогодні студенти університету Віта Топольська і Наталя Вишнівська.


Екскурсія третім корпусом завершилася смачним обідом у студентській їдальні. А ще учні мали змогу познайомитися із практичною стороною навчання в університеті, результатами спільної роботи студентів та науковців на біостаціонарі та у зимовому саду ВНАУ.
Навряд чи після таких зустрічей у когось ще виникали питання щодо вибору навчального закладу. Він один і правильний – Вінницький національний агарний університет!

10

Події у світлинах