logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

У ВНАУ ГОТУЮТЬ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ ЗСУ

Тільки у Вінницькому національному аграрному університеті діє кафедра військової підготовки офіцерів запасу Збройних сил України. Навчання триває два роки з вересня по травень. Проходити навчання на кафедрі можуть студенти університету, які здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра. Студенти університету та інших закладів вищої освіти вступають на військову кафедру ВНАУ починаючи з 3 курсу.

Військовий навчальний підрозділ ВНАУ розпочав свою роботу у 2015 році, а у 2017 році відбувся перший випуск, на якому наказом Міністра оборони студентам кафедри присвоїли військове звання «молодший лейтенант» запасу.

Проведення конкурсного відбору для проходження військової підготовки для вступу на кафедру у 2021 році проводиться з 1 березня до 16 вересня 2021 року. Конкурсний відбір включає: оцінку успішності навчання, професійно-психологічний відбір, оцінку рівня засвоєння програми допризовної підготовки, оцінку рівня фізичної підготовки, а також висновок військово-лікарської комісії.

Студентам кафедри надається відстрочка від призову на строкову військову службу на весь період навчання за програмою підготовки офіцерів запасу відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Після закінчення кафедри випускники можуть проходити військову службу за контрактом на офіцерських засадах у Збройних силах України, Національній гвардії України, Службі безпеки, Державній прикордонній службі України та Національній поліції України.

На кафедрі здійснюється підготовка за такими військово-обліковими спеціальностями:

– Бойове застосування механізованих частин і підрозділів.
– Бойове застосування інженерно-саперних підрозділів.
– Бойове застосування підрозділів радіаційного, хімічного і біологічного захисту.
– Бойове застосування понтонно-мостових засобів.

Детальна інформація та консультація:

за телефоном (097) 753-79-62
E-mail: vk_vnau@ukr.net

8383

Події у світлинах